A ten si ve středu zajistil postup mezi čtyři nejlepší celky této soutěže, když odpor soupeře zlomil ve druhém poločase. Dolní Újezd se může těšit na semifinále, o soupeři (z tria Lanškroun, Lázně Bohdaneč, Libišany) rozhodne los.

FC Jiskra 2008 – Dolní Újezd 0:3

V bezgólovém prvním poločase se do největších šancí dostali Novák na straně hostů a Stolarik u domácích, ale v obou případech bez efektu. Po změně stran se Újezdu povedl vynikající nástup, když si ve 48. minutě naběhl na roh Holce M. Vomáčka a hlavou otevřel skóre – 1:0. Těsné vedení platilo i po vyložené šanci Pohanky, kterou bravurně kryl Pravec. V 84. minutě se individuálně prosadil Frňka, předložil do vápna Holcovi a ten zamířil přesně – 2:0. Razítko na postup dal v samotném závěru po akci Fulíka s Frňkou Mandlík. Hosté si za zlepšenou hru ve druhém poločase postup mezi nejlepší pohárovou čtveřici zasloužili. K vidění bylo slušně hrané utkání, které mělo solidní úroveň.

Branky: M. Vomáčka, Mandlík, Holec. Rozhodčí: Andrle. Poločas: 0:0. Dolní Újezd: Pravec – Frank, Kučera, Jebousek, M. Vomáčka, Fulík, Holec, Kabrhel, Rožek, Novák, V. Klusoň (Frňka, Mandlík, J. Vomáčka).