Svitavy B – Vys. Mýto B 2:2
Mladíci z V. Mýta vtrhli do zápasu velmi aktivně a domácí obranu přiváděli do úzkých. Ve 25. minutě využil Chadima ponechané výhody a předložil míč volnému Ondovi (0:1), aby o deset minut později zakončil další brejk sám Chadima. Svitavské naděje vykřesal do přestávky střelou z 25 metrů Růžička a po změně stran domácí viditelně ožili. Růžička s Lesákem vyložené šance zahodili, ale v 72. minutě zachránil remízu hlavou Frolo po Lesákově rohu.
Fakta – branky: 42. Růžička, 72. Frolo – 25. Ondo, 35. Chadima. Rozhodčí: Nekvinda (Rosice u Chrasti), ŽK 2:2, diváků: 50, poločas: 1:2. TJ Svitavy B: Škorpík – Kyncl, Kabát, Lesák, Gregor, Žitňák, Urban, Stenzl, Skalický, Frolo, Růžička (Brusenbauch, Luňáček, Kavalír).

Pomezí – Zámrsk 1:3
Utkání mělo zpočátku vyrovnaný průběh s několika šancemi na obou stranách, ale po dvaceti minutách a vedoucí brance hostů se začalo lámat. Rozpačitý výkon domácích narůstal po druhé brance Zámrsku, znovu po rohovém kopu. Stejným způsobem skórovali hosté i potřetí a z minima tak vytěžili maximum. Pomezí alespoň zkorigovalo z penalty Mičkou, ale diváci se právem tázali, kam zmizelo kouzlo jednoduché a pohledné hry z minulých kol.
Fakta – branky: Mička (PK) – Mudrich 2, Csernyanszký. Rozhodčí: Kočí (V. Mýto), ŽK 3:4, diváků: 100, poločas: 0:1. Sokol Pomezí: J. Pecina – Drobný, Kotouček, Roušar, Mička, Jožák, Svoboda, Mitáš, Češka, Coufal, Nespěšný (P. Pecina, Stýblo, Jandl).

D. Újezd B – M. Třebová B 3:1
Újezdský počáteční nápor přinesl rychlé vedení, v 6. minutě skóroval Betlach po ideální nahrávce Fulíka. Další loženku osamocený Betlach spálil, avšak po vybídnutí J. Částka zvyšoval na 2:0 Malý. Ke konci poločasu domácí polevili, ale Slovanisté byli málo nebezpeční. V 51. minutě hlavičkoval Malý už na 3:0 a Sokol dohrál zápasu v klidu, ze kterého jej Müllerem proměněná penalta nemohla vyvést.
Fakta – branky: 29. a 51. Malý, 6. Betlach – 71. Müller (PK). Rozhodčí: Chládek (Tatenice), ŽK 1:5, diváků: 70, poločas: 2:0. Sokol Dolní Újezd B: Klusoň – J. Částek, Žďára, Šplíchal, Malý, Pachta, Kubeš, Fulík, Betlach, Nádvorník, Doubek (Čejka, Kopecký, M. Částek). Slovan Moravská Třebová B: Vykydal – Horák, Suchý, Müller, Šimon, Kudyn, Sedláček, Chlup, Cink, Pařil, Polák (Komoň, Otáhal).

Polička B – Ústí B 2:1
Domácí si byli vědomi důležitosti zápasu a proto zahájili aktivně, po úvodní možnosti Kučery otevřel skóre bombou z 20 metrů Kuchta. Za pár okamžiků však Neumeister neproměnil penaltu nařízenou po faulu na Kučeru a následoval trest, z ojedinělé protiakce vyrovnal Poláček. Bojovnou druhou půli rozhodla Polička v 74. minutě, kdy se rána Stodoly odrazila od břevna za brankovou čáru.
Fakta – branky: 22. Kuchta, 74. Stodola – 37. Poláček. Rozhodčí: Kvaček (Hlinsko), ŽK 1:1, diváků: 65, poločas: 1:1. SK Masokombinát Polička B: Vopařil – Škoda, Kuchta, Hofman, Stoklásek, Navrátil, J. Švec, Kučera, Stodola, Neumeister, Langr.

Libchavy – Rychnov n. M. 4:1
Jarní spanilá jízda Libchav pokračuje. Tvrdá střela Dostála a dorážka Kopfšteina znamenala v 11. minutě vedení 1:0, za chvíli donutil aktivním pohybem Martinák k chybě brankáře hostů Šifru a bylo to 2:0. Ve zbytku první půle domácí hlídali svůj rychle získaný náskok. Na začátku druhé části se otevřela velká šance před hosty, pokutový kop nařízený za ruku proměnil Kylar. Rychnov v tu chvíli převzal otěže a podnikal jeden nájezd za druhým, ale jeho nadějím dali „vale“ zkušený Kopštein a v závěru Dostál.
Fakta – branky: 11. a 75. Kopfštein, 15. Martinák, 85. Dostál – 53. Kylar (PK). Rozhodčí: Kaplan (Zámrsk), ŽK 3:1, diváků: 150, poločas: 2:0. FC Rychnov: Šifra – Kopp, Pánik, Špaček, Grochol, Černušák, Sekanina, Matějka, Langr, Kylar, Hlubinka (Vítek, Šmída, Hána).

Sloupnice – Sebranice 4:3
Jako na houpačce se přelévalo skóre zajímavého zápasu. Už v 5. minutě skóroval J. Horníček, ale domácím stačily k dokonalému obratu čtyři minuty: nejprve si zaběhl za obranu Rada a za pár okamžiků zakončil pěknou kombinaci Kupka. Následně Z. Horníček srovnal, ale ještě do přestávky se hlavou prosadil Bednář. Po změně stran hosté ještě jednou dotáhli Kalánkem, ale po hodině hry se z úhlu trefil Kupka a to byla vítězná trefa. Gólman Schüch pak během chvíle pokryl dvě penalty, závěrečné úsilí jeho spoluhráčů vyznělo naplano.
Fakta – branky: 23. a 63. Kupka, 19. Rada, 42. Bednář – 5. J. Horníček, 35. Z. Horníček, 56. Kalánek. Rozhodčí: Halda (Máteřov), ŽK 1:2, diváků: 150, poločas: 3:2. Sokol Sebranice: Schüch – Klusoň, Nezbeda, Trávníček, Sýkora, Kalánek,Knap,J. Horníček, Z. Horníček, Chadima, Hurych.

Č. Třebová B – H. Újezd 0:2
Plamen záchranářské naděje rozfoukali újezdští fotbalisté, když se v utkání konečně prosadili střelecky. Bojovnějším výkonem zaskočili rezervu, která svým divákům předvedla bezkrevný výkon.
Fakta – branky: Drápela, Boštík. Rozhodčí: Ille (Jaroměřice), ŽK 1:3, diváků: 70, poločas: 0:1. TJ Horní Újezd: Prokop – Beneš, Pala, Kovář, Mokrejš, Boštík, Faltys, Noček, Dobr, Chadima, Drápela (Kárský, Žďára).