Dolní Újezd – Pomezí 2:0

První klíčový moment nadešel ve 14. minutě, kdy zblízka dorážel Frňka a poslal Újezd do vedení. Asistent rozhodčího sice signalizoval ofsajd, ale hlavní viděl, že míčem předtím zahrál obránce a gól přes protesty hostů uznal.

Pojistka přišla v nástupu do druhé půle, kdy opět Frňka pláchl zadákům, kteří ho nedokázali žádným způsobem zastavit, a poradil si i s Křemenákem – 2:0.

Další velké šance Újezdští neproměnili, ale body si pohlídali.

Hosté nehráli v poli špatně a měli v utkání vydařené pasáže, jenže znovu dokumentovali, jak se na jaře trápí ve finální fázi svých útočných akcí.

Stínem zápasu bylo zranění Jožáka, jenž si v závěru poločasu bez cizího zavinění přivodil vážný úraz kotníku a musel být ze stadionu odvezen záchrannou službou.

Branky: Frňka 2. Rozhodčí: Smola. Poločas: 1:0. Dolní Újezd: Janecký – Frank, J. Vomáčka, Částek, J. Čejka, Fulík (84. Vrabec), Brůna, Frňka (86. Vanat), Kabrhel (76. Štarman), Holec, Mandlík. Pomezí: Křemenák – P. Čejka, Kotouček, Mička, Drobný, M. Stýblo (87. Ptáček), Jožák (41. Stodola), Pořízka, Roušar (69. Češka), Leinweber (64. P. Stýblo), M. Nespěšný.