Chrudim – Holice 3:0

Nováček se v Chrudimi představil ustrašeným výkonem a nakonec si odvezl ještě milosrdnou porážku, protože řada dalších šancí „afrkáčů“ zůstala nevyužita. Skóre otevřel v 18. minutě efektním lobem Vácha. Rozhodující úder přišel mezi 56. – 58. minutou, kdy nejprve zakončil kombinaci s Váchou Adámek do prázdné brány a poté zúročil Hauf přihrávku Kopeckého.

Fakta - branky: 18. Vácha, 56. Adámek, 58. Hauf. Rozhodčí: Šafránek (České Budějovice). ŽK: 0:1. Diváků: 300. Poločas: 1:0. Lankaš – Luptovský, Linhart, Jirousek, Adámek – Hauf (64. Klíma), Holub, Vladyka (79. Semerád), Dostálek – Vácha, Kopecký (72. Kubík). Ondráček – Kopa, Tošovský, Půlpán, Skalický (73. Zeman) – Machatý, Jelínek, Franc, V. Englich (64. Krpata) – Veis (61. Dostál), J. Englich.

Týniště – Trutnov 3:0

O osudu krajského derby se rozhodovalo až po přestávce. Po vyloučení Chmelíka se favorit výrazně prosadil. Nejprve se trefil Duchnič, který umístil do sítě odražený míč po předchozí ráně Matějuse. Druhý gól přidal střídající „žolík“ Winkler křižnou střelou z voleje. Výsledek zpečetil dezorientovaný Kamitz, který si do vlastní sítě srazil centr Poděbradského.

Fakta - branky: 58. Duchnič, 64. Winkler, 78. vlastní. Rozhodčí: Vrzal (Tábor). ŽK: 2:5. ČK: 0:1 (45. Chmelík). Diváků 300. Poločas: 0:0. Ottmar – Zdeňka, Plašil, Hrubý, Poděbradský – Olšák (61 Winkler), Černý, Gorol, Seifert – Duchnič (81. Hradecký), Matějus. Šťastný – Chmelík, Syrovátka, Kozák, Mikeš (37S. Horák) – Kamitz, Marks, J. Makoský (46. Kejchal), Mařas (70. Skuček) – P. Šembera, Hejna.

Předměřice – Tesla 1:5

Domácí dokázali držet s Teslou krok jen v prvním poločase.

Fakta - branky: 35. Kotal, 32. a 90. Petrus, 69. a 77. Hudec, 88. Jeřábek. Rozhodčí: Haltuf (Praha). ŽK 5:2. Diváků: 80. Poločas: 1:1. Cejnar – Voborník, Kotal, Hronek – Urban, Krejcar (59. Pospíšil), Krejčík (75. Plašil) – Frank, Bergman, Mlynář, Neppl (46. Koblížek). Zavřel – Cincibuch, Prorok, Vaňous, Voženílek – Fidra (57. Škvrňák), Brož (75. Večerník), Klement, Jeřábek – Petrus, Hudec (88. Svědík).

Choceň – Dobrovice 1:1

Fakta– branky: 87. Jandera – 79. Matějovský. Rozhodčí: Černý. ŽK: 4:4. Diváků: 200. Poločas: 0:0. Gerčák – Kopecký, Michal, Lesák, Benák – Viktor Smejkal (82. Hunal), Šulc, Čejka (46. Krejza), Jandera – Rei〜chl, Šabata (82. Nedvěd).

Hlavice – Hradec B 1:0

Ve šlágru kola přišla hradecká rezerva jako poslední o svoji neporazitelnost. O výsledku rozhodl vlastním gólem deset minut před koncem královéhradecký obránce Kamil Belák. V 90. minutě navíc hosté přišli o vyloučeného Veselku.

Fakta - branky: 81. vlastní (Belák). Rozhodčí: Váňa (Rakovník). ŽK:1:4. ČK 0:1 (90. Veselka). Diváků: 150. Poločas: 0:0. Frydrych – Veselka, Filip, Kašpar, Belák (83 Faltys) – Špidlen, Gavula ( 46. Karal), Jelínek, Melek (63. Uchytil) – Munster, Semerák. xx Ovčáry – Převýšov 2:0xx branky: 2. Maršner, 84. Chrdle. Rozhodčí: Bacík (Karlovy Vary). Diváků: 230. Poločas: 1:0. R. Petr – P. Hrabík (67. Puskás), A. Petr, Franc, Šmíd (70. Panýrek) – Novák, Krejčí, T. Hrabík, Kopecký – Ujec (78. Vaňura), Fejfar

Dvůr Králové – Velim 5:1

Překvapivě vysoké vítězství.

Fakta – branky: 22. a 32. Brendl, 50. M. Otradovský, 56. Král, 83. Kilevník – 28. Snop. Rozhodčí: Šimek (Ústí n. O.) ŽK: 1:1. Diváků: 520. Poločas: 2:1 Tomek – Král, Kruliš, Haase, S. Ježek (83. Blažek – Kilevník, Groh, Holub, Míl (65. Bělina) – Brendl (62. Řežábek), M. Otradovský.