Divize C: Breda gólem v sedmé sekundě nastartoval Převýšov

VÝCHODNÍ ČECHY - Úspěšná premiéra nováčka z Holic, v Dobrovici neklopýtla ani výrazně posílená hradecká rezerva.

6.8.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Libor Plíhal

Chrudim – Předměřice 5:0

Hosté zahrozili jen ve třetí minutě, kdy sólo Mlynáře zlikvidoval skluzem v poslední chvíli Luptovský. Pak už se valil na branku Slavoje útok za útokem a vedle pěti krásných gólů zůstal nejméně stejný počet vyložených šancí nevyužit, navíc Hauf se připravil o hattrick trefou do tyče. Pořádně vidět byly posily AFK, zejména Vladyka a Kopecký.

Fakta – branky: 39. a 45. Hauf, 13. Dostálek, 59. Kopecký, 75. Vladyka. Rozhodčí: Mareš (Vlašim). ŽK: 3:4. Diváků: 380. Poločas: 3:0. AFK Chrudim: Lankaš – Luptovský, Linhart, Jirousek, Adámek – Holub, Semerád (64. Zvára), Vladyka, Dostálek (71. Klíma) – Kopecký, Hauf (59. Kubík). Slavoj Předměřice: Jaška (65. Cejnar) – Hronek, Kotal, Vacek (46. Bergman), Frank – Jaroš, Páral, Koblížek, Urban – Plašil, Mlynář (25. Pospíšil).

Choceň – Tesla Pardubice 0:2

Bez brankářské jedničky Gerčáka, který je s futsalisty na soustředění, a Lukáše Michala vstoupili Choceňští do úvodního kola divize. V utkání chudém na gólové šance mohli domácí skórovat již v první půli, ale šance Šulce a V.Smejkala ze standardních situací zůstaly nevyužity. V 54. minutě hosté využili toho, že stoper Šulc byl ošetřován mimo hřiště a po rychlém útoku skóroval Škvrňák. V 84. minutě pečetil vítězství pardubické Tesly Hudec.

Fakta – branky: 54. Škvrňák, 84.Hudec. Rozhodčí: Čížek. ŽK: 2:3. Diváků: 300. Poločas: 0:0. FK Agria Choceň: Lukes – Kopecký, Jandera, Šulc, Benák – V. Smejkal (60. Kubec), Krejza, Čejka, L. Smejkal (78. Baborák) – Šabata (75. Hunal), Reichl. Tesla Pardubice: Shejbal – Třešňák, Prorok, Koblížek, Hlava – Vaňous, Jeřábek, Voženílek, Škvrňák (79. Brož) – Večerník (58.Petrus), Hudec.

Trutnov – Převýšov 1:3

Gólem Bredy v 7. sekundě (!) zápasu se Převýšov v Trutnově ujal vedení. Na 0:2 zvýšil nováček ve 32. min. po hlavičce Fejfera. Vzápětí však mračna, stahující se nad domácím týmem, zahnal precizně zakrouceným trestným kopem kanonýr Horák. Po přestávce domácí spálili několik vyložených šancí i z malého vápna. Hosté hrozili z brejků a vnastavení T. Hrabík lobem přes půl hřiště nachytal gólmana Šťastného.

Fakta – branky: 36. Horák – 1. Breda, 32. Fejfar, 90. T. Hrabík. Rozhodčí: Šimůnek. ŽK: 1:2. Diváků: 300. Poločas: 1:2. FK Trutnov: Šťastný – Mikeš, V. Kozák (79. Machalík), Syrovátka, Görner – Chmelík (65. Skuček), Marks, Hejna, Mařas (84. Pejchal) – Horák, Kamitz. SK Převýšov: Pilař – Petr, Franc, Klička, Šmíd – Novák (90. Vaňura), Krejčí,Breda(61. Trval), P. Hrabík, Kopecký – Fejfar (89. T. Hrabík).

Dvůr Králové – Hlavice 0:3

Desetizápasová jarní šňůra Dvora bez prohry skončila již v úvodním kole. Všechny góly domácí inkasovali v oslabení.

Fakta – branky: 57. a 77. Diviš, 88. Košumberský. Rozhodčí: Ochotnický. ŽK: 2:6. ČK: 1:0 (47. Bělina). Diváků: 480. Poločas: 0:0. TJ Dvůr Králové nad Labem: Tomek – Král, Kruliš, Bělina, S. Ježek – D. Novák (Řežábek), Groh (46. M. Otradovský), Holub, Blažek – Kilevník, Huňák (75. Haase).

Holice – Velim 1:0

Již v úvodu velimský Hruška fauloval ve vápně J. Englicha a penaltu Veis jistě proměnil.

Fakta – branky: 2. Veis z penalty. Rozhodčí: Vítek (Náchod). ŽK: 2:4. Diváků: 420. Poločas: 1:0. SK Holice: Svoboda – Tošovský, Skalický, M. Jedlička, Půlpán – Pištora, Franc (13. V. Englich, 90. +1. Krpata), Jelínek, Machatý – Veis, J. Englich (71. Kopa).

Dobrovice – Hradec Králové B 0:2

Hradecká rezerva, posílená o pět hráčů kádru A mužstva, měla po celý zápas více ze hry a zaslouženě si odvezla tři body.

Fakta – branky: 25. Šmerda, 56. Pilař. ŽK: 5:2. Diváků: 350. Poločas: 0:1. FC Hradec Králové B: Frydrych – Chleboun, Kašpar, Vít, Belák – Šmerda (62. Ujec), Jelínek (85. Kout), Pilař, Uchytil (69. Motyčka) – J. Čech, Hašler.

Týniště – Pěnčín/Turnov 2:1

Dvakrát se trefil Poděbradský po standardkách Gorola.

Fakta – branky: 14. a 69. Poděbradský – 90. (+2) Mencl. Rozhodčí: Petr Průcha (Nový Bydžov). ŽK: 2:2. Diváků: 350. Poločas: 1:0. SK Týniště n. O.: Ottmar – Hrubý – Tomášek (60. Hradecký), Zdeňka, Poděbradský – Seifert, Černý, Gorol (79. Epoch), Lemfeld – Duchnič (89. Bendig), Matějus. Další výsledek – 1. kolo: Ovčáry – Čelákovice 5:1.

6.8.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Zdravotnictví - Zdravotnictví Pracovníci přímé obslužné péče v 116 Kč Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče Pracovníci v přímé obslužné péči - Vendolí. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 116 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POŽADAVKY: kurz pracovníka v sociálních službách, podle zákona 108/2006 Sb. - je možné si ho dodělat dodatečně nebo střední zdravotnická škola, NABÍZÍME: PP na dobu určitou, příspěvky, KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně. Pracoviště: Středisko sociálních služeb salvia, z.ú., Wolkerova alej, č.p. 92, 568 02 Svitavy 2. Informace: Zuzana Krejsarová, +420 461 542 587,733 328 665. Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni 17 000 Kč Pomocníci v kuchyni Dělník/dělnice. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POŽADAVKY: řidičský průkaz sk. B, KONTAKT: telefonicky. Pracoviště: Tomáš matušák - kunčina 337, 569 24 Kunčina. Informace: Tomáš Matušák, +420 603 524 276. Marketing, média a tisk - Marketing, média a tisk Marketingový specialista 18 000 Kč Specialisté v oblasti marketingu Marketingový pracovník. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: NÁPLŇ PRÁCE: marketingová komunikace (weby, sociální sítě, interní), příprava a účast na veletrzích (tuzemské i zahraniční), příprava firemního časopisu, kampaně pro jednotlivé divize, POŽADAVKY: samostatnost, spolehlivost, znalost AJ na dobré úrovni (znalost dalšího jazyka vítána), ŘP sk. B, znalost sociálních sítí, NABÍZÍME: firemní dotované stravování, týden dovolené navíc, firemní vzdělávání, příspěvky zaměstnavatele na penzijní připojištění a životní pojištění, příspěvky na dětský tábor a firemní rekreaci, KONTAKT: telefonicky, e-mailem. Pracoviště: Svitap j. h. j. spol. s r. o., Kijevská, č.p. 423, 568 02 Svitavy 2. Informace: Věra Kopecká, +420 461 568 123. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 30 000 Kč Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) Řidič (montér). Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POŽADAVKY: řidický průkaz sk. B a C, aktivní řidič, NABÍZÍME: místo výkonu práce celá ČR, místo vhodné i pro důchodce, KONTAKT: e-mailem. Pracoviště: Vorba s.r.o., 571 01 Moravská Třebová 1. Informace: Tomáš Vorba, .

Ilustrační fofo.

První gól byl klíčový a vstřelilo ho Pomezí

Dobrá práce na úvod, většina bodů zůstala v domácích kapsách

Plichta v derby, penaltový bonus pro Jiskru

Svitavy /KRAJSKÝ PŘEBOR/ – „Hokejové derby ve fotbalovém vydání“. Bitvy Jiskry a Slovanu bývají na ledě vždycky nesmlouvavé a rovněž fotbalisté bojovali v horkém počasí o body s velikým nasazením.

-

Kam na fotbal: Jiskra a Slovan o první body

Svitavy – Dopolední derby mezi litomyšlskými a moravskotřebovskými fotbalisty otevře program druhého mistrovského kola.

Edelbacher byl stříbrný ve Stříbře

Litomyšl, Stříbro – Páté pokračování domácího motokrosového seriálu ve Stříbře odpovědělo ve většině kategorií na otázku po držitelích mistrovských titulů.

Štěrba ze Sigmy před největším duelem kariéry: Čekáme jiný zápas než doma

/OD ZVLÁŠTNÍHO ZPRAVODAJE DENÍKU/ Ještě na jaře sledoval tažení olomouckých fotbalistů za pohárovou Evropou jen z lavičky. Navíc z té karvinské, kde obránce Jan Štěrba hostoval, ale kýženého herního vytížení se nedočkal. Dnes nastoupí v kazašském Almaty k jednomu z největších zápasů své dosavadní kariéry.