Lze z ní vyčíst několik pozoruhodných informací.

Například tu, že ve všech soutěžích, kteří řídí Okresní fotbalový svaz Svitavy, bylo uděleno celkem 561 žlutých karet. Ve 42 případech se potom v ruce rozhodčího objevila karta barvy červené.

Hledání týmu, který má s disciplínou svých hráčů největší problémy, není nic složitého. Pokud by se hodnotila soutěž slušnosti, tak by v ní Sokol Městečko Trnávka rozhodně nemohl aspirovat nikam vysoko. Ba právě naopak, protože tamní fotbalisté byli na podzim osmatřicetkrát napomínáni a k tomu přidali ještě pět vyloučení. S těmito čísly nemají v okresním přeboru konkurenci, ale není to nic, čím by se mohli chlubit.

Totéž platí ve III. třídě pro Trstěnici, které nasbírala v podzimní části 32 žlutých a navíc v porovnání s Trnávkou sehrála o tři utkání méně. Kromě toho disponuje také „zlým" mužem podzimu, protože Jaroslav Pechr je jediným fotbalistou, jenž si zblízka prohlédl kartu žluté barvy v osmi případech. Bude-li v takto nasazeném tempu na jaře pokračovat, tak ho s určitostí nemine nepodmíněná stopka, která se v okresních soutěžích uděluje od jedenáctého napomínání výše.

Za zmínku snad ještě stojí, že si pět červených karet připsali rovněž hráči dorostenecké kategorie v meziokresním přeboru, že se třemi červenými je na druhém místě pomyslné tabulky Staré Město, i to, že se nenašel ani jeden z hráčů, který by byl vyloučen častěji než jednou.