O pořadí se rozhodovalo mezi hráči, kteří trefili sedm výsledků, a nejlepší Supertrefa určila, že vítězem kola je LEOŠ HNÁT ze Svitav (startovní číslo SY186). Cenu od pivovaru Rychtář si může vyzvednout v naší redakci, stejně tak i předchozí vítězové, kteří tak doposud neučinili. Novým lídrem Tip ligy se stal Jaroslav Koutný.

1.- 5. místo

SY0074 Jaroslav Koutný, Jaroměřice 8 80

SY0032 Jana Kumstátová, Staré Město 8 77

SY0040 Ondřej Brychta, Kunčina 5 77

SY0042 Anna Brychtová, Kunčina 5 77

SY0140 Pavel Kmošek, Čistá 5 77

6. -11. místo

SY0002 Petr Sedlák, Staré Město 8 74

SY0041 Tomáš Brychta, Kunčina 5 74

SY0186 Leoš Hnát, Svitavy 11 71

SY0079 Kateřina Písková, Jaroměřice 11 71

SY0043 František Bušina, Sušice 5 71

SY0016 Ivoš Čupr, Letovice 2 71

12. 20. místo

SY0081 Jana Písková ml., Jaroměřice 8 68

SY0039 Josef Brychta, Kunčina 5 68

SY0200 Tomáš Jirmásek, Polička 5 68

SY0204 Josef Jirmásek, Polička 5 68

SY0064 Luboš Komprda, M. Třebová 5 68

SY0103 Pavel Marek, Polička 5 68

SY0033 Stanislav Mixán, Boršov 5 68

SY0202 Olga Shelongová, Praha 5 68

SY0143 Petr Vajrauch, Trstěnice 5 68

21. 34. místo

SY0198 Oliver Shelong, Praha 5 66

SY0111 Karel Geba, Polička 8 65

SY0082 Marek Soural, Úsobrno 8 65

SY0055 Bedřich Doseděl, M. Třebová 5 65

SY0114 Marie Hladká, Sebranice 5 65

SY0026 Aleš Hrubý, M. Třebová 5 65

SY0098 Ludvík Jachymiák, Bystré 5 65

SY0061 Alois Komprda, M. Třebová 5 65

SY0062 Libuše Komprdová, M. Třebová 5 65

SY0075 Hana Koutná, Jaroměřice 5 65

SY0038 Lucie Šabatová, Lanškroun 5 65

SY0131 Vítězslav Toušek, Vysoké Mýto 5 65

SY0027 Jaroslav Vágner, Radkov 5 65

SY0117 František Bidmon, Polička 2 65

35. 47. místo

SY0197 Martin Jirmásek, Polička 8 62

SY0126 Pavel Schejbal, Svitavy 8 62

SY0205 František Báča, Rohozná 5 62

SY0045 Miroslav Klíma, Staré Město 5 62

SY0071 František Kunc st., Staré Město 5 62

SY0150 Zdeněk Marčík, Dolní Újezd 5 62

SY0151 Luděk Marčík, Osík 5 62

SY0159 Marie Marčíková, Dolní Újezd 5 62

SY0034 Ivana Motyčková, Boršov 5 62

SY0076 Jan Pazdírek, Jaroměřice 5 62

SY0077 Jindřich Tihlařík, Jaroměřice 5 62

SY0121 Jitka Vajsová, Polička 5 62

SY0210 Bohuslav Hubinka, Čistá 2 62

48. 66. místo

SY0122 Josef Popelka, Polička 5 60

SY0185 Roman Dostál, Svitavy 8 59

SY0196 Ladislav Holomek, Makov 8 59

SY0100 Jarmila Jachymiáková, Bystré 8 59

SY0181 Jana Klíčová, Hradec n/S 8 59

SY0052 František Přichystal, M. Třebová 8 59

SY0156 Václav Zavřel st., Dolní Újezd 8 59

SY0145 Marek Beneš, Trstěnice 5 59

SY0108 Petr Jílek, Polička 5 59

SY0028 Miroslav Otevřel, Linhartice 5 59

SY0219 Jaroslav Urban ml., Petrov n/D 5 59

SY0024 Šimon Václavek, M. Třebová 5 59

SY0049 Radka Zouharová, Staré Město 5 59

SY0130 Václav Benda, Litomyšl 2 59

SY0056 Věra Dosedělová, M. Třebová 2 59

SY0115 Ladislav Hladký, Sebranice 2 59

SY0019 Marie Smolejová, Kamenná Horka 2 59

SY0058 Jan Soldán, M. Třebová 2 59

SY0127 Pavel Kmošek, Morašice -1 59

67. 81. místo

SY0241 Petra Havránková, Svitavy 5 57

SY0031 Petr Kumstát, Staré Město 8 56

SY0214 Julius Premauer, Bystré 8 56

SY0213 Jaroslava Premauerová, Bystré 8 56

SY0046 Bedřich Štefánek, M. Třebová 8 56

SY0112 Jan Karlík, Polička 5 56

SY0116 Stanislav Kučera, Polička 5 56

SY0072 Barbora Kuncová, Staré Město 5 56

SY0146 Vladimír Kvapil, Nová Sídla 5 56

SY0029 Marcel Pánik, Rychnov 5 56

SY0030 Gabriela Sekaninová, Rychnov 5 56

SY0203 Olga Jirmásková, Polička 2 56

SY0215 František Sedlák, Úsobrno 2 56

SY0141 Jiřina Kmošková, Čistá -1 56

SY0230 Václav Obolecký st., Polička 8 54

82. 95. místo

SY0066 Tereza Jokešová, Staré Město 11 53

SY0073 František Kunc ml., Staré Město 11 53

SY0169 Miloš Mergl, Litomyšl 8 53

SY0099 Miroslav Čori, Bystré 5 53

SY0005 Jiří Frank, Trstěnice 5 53

SY0128 Vlasta Jelínková, Morašice 5 53

SY0069 Alena Khýrová, Staré Město 5 53

SY0078 Milan Písek, Jaroměřice 5 53

SY0125 Martin Tobiáš, Polička 5 53

SY0085 Marie Toušková, Vysoké Mýto 5 53

SY0180 Lukáš Hořínek, Hradec n/S 2 53

SY0086 Karel Kopecký, Polička 2 53

SY0048 Josef Valach, M. Třebová 2 53

SY0239 Pavel Němec, Staré Město 8 52

96. 109. místo

SY0192 Jarmila Andrlíková, Svitavy 5 51

SY0193 Tomáš Holomek, Makov 5 51

SY0084 Milan Mackerle, Jaroměřice 8 50

SY0087 Jakub Olšán, Brněnec 5 50

SY0053 Ludvík Potáček, M. Třebová 5 50

SY0006 Vojtěch Sajdl, Svitavy 5 50

SY0059 Miroslav Skočovský, M. Třebová 5 50

SY0065 Vladimír Vacek, M. Třebová 5 50

SY0201 Dan Shelong, Praha 2 50

SY0149 Helena Benešová, Trstěnice -4 50

SY0155 Jiří Stibůrek, Čistá -7 50

SY0152 Andrea Stibůrková, Čistá -7 50

SY0154 Irena Stibůrková ml., Čistá -7 50

SY0153 Irena Stibůrková st., Čistá -7 50

110. 126. místo

SY0137 Ivan Dostál, Jarošov 8 48

SY0020 František Hemerka, Svitavy 8 47

SY0209 Bohuslava Hubinková, Čistá 8 47

SY0129 Martin Jirásek, Janov 8 47

SY0068 Ladislav Khýr, Staré Město 8 47

SY0183 Zuzana Břenková, Svitavy 5 47

SY0188 Lubomír Fuxa, Svitavy 5 47

SY0083 Milan Hlaváč, Jaroměřice 5 47

SY0194 Martina Holomková, Makov 5 47

SY0187 Martin Zedník, Svitavy 5 47

SY0105 Jaroslav Švanda, Polička 2 47

SY0123 Iva Tobiášová, Polička 2 47

SY0216 Jaroslav Urban st., Litomyšl 2 47

SY0057 Jan Schneider, M. Třebová -1 47

SY0147 Roman Stibůrek, Čistá -7 47

SY0101 Jiří Fečko, Opatov 5 46

SY0161 Bohumil Válek, Nová Sídla 0 46

127. 146. místo

SY0136 Šimon Šilar, Jarošov 8 45

SY0135 Matěj Šilar, Jarošov 8 45

SY0191 Vladimír Havránek, Svitavy 2 45

SY0229 Jiří Laštovica, Polička 2 45

SY0092 Pavel Drobný, Poříčí 0 45

SY0178 Lucie Hořínková, Litomyšl 8 44

SY0138 Zdeněk Novák, Litomyšl 8 44

SY0021 Jan Sehnal, Svitavy 8 44

SY0113 Helena Hladká, Sebranice 5 44

SY0199 Jana Jirmásková, Polička 5 44

SY0070 Aťka Khýr, Staré Město 5 44

SY0095 Michal Novotný, Nedvězí 5 44

SY0088 Miloslav Olšán, Brněnec 5 44

SY0001 Kristýna Bednaříková, Svitavy 2 44

SY0124 Jiří Tobiáš, Polička 2 44

SY0148 Josef Vajrauch, Trstěnice 2 44

SY0120 Vladimír Vajs, Polička 2 44

SY0023 Miloš Drmola, Svitavy -1 44

SY0007 František Smolej, Kamenná Horka -1 44

SY0243 Jiří Navrátil, Dětřichov 5 43

147. 171. místo

SY0220 František Kolomazník, Mar. Údolí 8 42

SY0134 Jana Zemanová, Jarošov 8 42

SY0044 Miroslav Rolínek, M. Třebová 5 42

SY0089 František Boštík, Poříčí 0 42

SY0167 Monika Merglová, Litomyšl 11 41

SY0233 Roman Greguš ml., Litomyšl 8 41

SY0235 Roman Greguš st., Litomyšl 5 41

SY0110 Miroslav Jílek, Polička 2 41

SY0067 Luboš Štec, Staré Město 2 41

SY0051 Zita Zouharová ml., Staré Město 2 41

SY0179 Tereza Bartoňková, Hradec n/S -1 41

SY0003 Jiří Boštík, Vidlatá Seč -1 41

SY0047 Zdeňka Štefánková, M. Třebová 0 39

SY0234 Markéta Gregušová, Litomyšl 8 38

SY0060 Rudolf Jahoda, M. Třebová 8 38

SY0025 Pavel Sotorník, M. Třebová 5 38

SY0050 Zita Zouharová st., Staré Město 5 38

SY0212 Josef Ambros, Křenov 2 38

SY0207 Jindřich Beneš, Jevíčko 2 38

SY0206 Daniel Beneš, Polička 2 38

SY0109 Andrea Gibiecová, Polička 2 38

SY0242 Marie Vágnerová, Radkov 2 38

SY0189 Pavla Greplová, Koclířov -1 38

SY0177 Miroslav Horský, Litomyšl -4 38

SY0018 Jana Oujezdská, Rozhraní -4 38

172. 188. místo

SY0035 Jiří Bílý, M. Třebová 2 36

SY0097 Jiří Drábek, Nedvězí 2 35

SY0176 Sandra Horská, Litomyšl 2 35

SY0107 Tomáš Kubát, Polička 2 35

SY0022 Karel Kuběna, Svitavy 2 35

SY0166 Josef Mergl, Litomyšl 2 35

SY0184 Roman Mašláň, Svitavy -1 35

SY0008 Jindřich Tomiška, Opatov -1 35

SY0037 Tomáš Bílý, M. Třebová 2 33

SY0080 Jana Písková st., Jaroměřice 8 32

SY0157 Václav Zavřel ml., Dolní Újezd 5 32

SY0090 Vít Boštík, Poříčí 2 32

SY0063 Karel Rádsetoulal, Radkov 2 32

SY0211 Jaroslav Šlesinger, Čistá 2 32

SY0195 Ludmila Holomková, Makov 2 31

SY0175 Veronika Hořínková, Litomyšl 5 30

SY0036 Jaroslav Mahdal, M. Třebová 5 30

189. 210. místo

SY0102 Jiří Vávra, Polička 5 29

SY0004 Miloslava Čermáková, Osík 2 29

SY0237 Jiří Hájek, Staré Město 2 29

SY0190 Jiří Hárych, Koclířov 2 29

SY0168 Klára Merglová, Litomyšl 2 29

SY0139 Josef Novák, Litomyšl 2 29

SY0017 Ludmila Veličková, Vendolí -1 29

SY0011 Dominik Slabý, Svitavy 0 28

SY0170 Zdeněk Jirout ml., Litomyšl 0 27

SY0096 Karel Drábek, Nedvězí 5 26

SY0182 Jaroslav Marek, Svitavy 5 26

SY0132 Vladimír Bačík, Litomyšl 2 26

SY0218 Tomáš Urban, Litomyšl 2 26

SY0104 Jiří Urbánek, Polička 2 26

SY0258 Martin Fišer, Vendolí 0 26

SY0224 Radek Roušar, Svitavy 0 26

SY0217 Pavel Urban, Litomyšl -1 26

SY0165 Jiří Elčkner ml., Čistá 0 25

SY0163 Jiří Elčkner st., Čistá 0 25

SY0012 Anja Slabá, Svitavy 0 25

SY0009 Petr Slabý, Svitavy 0 25

SY0118 Vladimír Smejkal, Pomezí 5 23

211. 239. místo

SY0240 Adolf Němec, Staré Město 2 22

SY0014 Tomáš Slabý, Svitavy 0 22

SY0010 Ondřej Slabý, Svitavy 0 22

SY0249 Jan Bis, Karle 0 21

SY0208 Gustav Kovář, Vítějeves 5 20

SY0093 Helena Novotná, Nedvězí 5 20

SY0106 Oldřich Černý, Polička 2 20

SY0227 Pavel Slabý st., Svitavy 0 20

SY0236 Eva Němcová, Staré Město -4 20

SY0013 Pavel Slabý ml., Svitavy 0 19

SY0252 Eduard Brázda, Svitavy 0 18

SY0248 Leoš Mihola, Svitavy 0 18

SY0238 Jana Němcová, Staré Město 5 17

SY0094 Martina Novotná, Nedvězí 5 17

SY0144 Karel Štorek, Cerekvice -4 17

SY0271 Jiří Premauer, Litomyšl 5 16

SY0244 Nikola Kočková, Litomyšl 11 15

SY0133 Jaroslav Zeman, Jarošov 2 15

SY0255 Michal Brázda, Svitavy 0 15

SY0172 Adam Jirout, Litomyšl 0 15

SY0221 Antonín Slaník, Svitavy -1 15

SY0142 Radovan Rumler, Litomyšl 0 13

SY0015 Anna Slabá, Svitavy 0 13

SY0261 Ladislav Cacek, Korouhev -1 13

SY0158 Veronika Zavřelová, Dolní Újezd 2 11

SY0223 Patrik Roušar, Svitavy 0 11

SY0270 Pavel Kollár, Bystré 2 10

SY0263 Jiří Janda, Svitavy 0 10

SY0171 Jaroslav Jirout, Litomyšl 0 10

240. 271. místo

SY0228 Rostislav Kárský, Střítež 2 9

SY0251 Kristýna Brázdová, Svitavy 0 9

SY0226 Alena Slabá, Svitavy 0 9

SY0257 Anna Bisová, Karle 0 8

SY0225 Eva Roušarová, Svitavy 0 8

SY0262 Petr Schwach, Polička 2 7

SY0266 Václav Bis, Lukavec 0 7

SY0264 František Bis, Karviná 0 7

SY0265 Anna Bisová, Lukavec 0 7

SY0269 Anna Cesneková, Lipník 0 7

SY0162 Jiří Elčkner, Trstěnice 0 7

SY0259 Marta Fišerová, Vendolí 0 6

SY0253 Marie Homolová, Svitavy 0 6

SY0254 Růžena Lebedová, Svitavy 0 6

SY0173 Zdeněk Jirout st., Litomyšl 0 5

SY0260 Vlastimil Pechanec, Karviná 0 5

SY0222 David Roušar, Svitavy 0 5

SY0250 Marina Brázdová, Svitavy 0 4

SY0246 Radka Cihlářová, Polička 0 4

SY0164 Šárka Elčknerová, Čistá 0 4

SY0247 Kamil Koníček, Polička 0 4

SY0268 Milada Novotná, Mělník 0 4

SY0256 Petr Sauer, Litomyšl 0 4

SY0245 Petr Stoklásek, Polička 0 4

SY0232 Jaroslav Švec, Čistá 0 2

SY0160 Petra Válková, Nová Sídla 0 1

SY0091 Zdeněk Drobný, Poříčí 0 0

SY0267 Lenka Soukalová, Korouhev -1 0

SY0174 Tomáš Horký, Litomyšl 0 -1

SY0231 Břetislav Kladivo, Litomyšl 0 -1

SY0119 Roman Kuda, Pomezí 0 -1

SY0054 Stanislav Volák, M. Třebová 0 -5