Dolní Újezd – Litomyšl 1:2

Domácí diváky zmrazila 6. minuta, kdy se z přímého kopu trefil do šibenice Zvěřina – 0:1. Domácí se pokusili odpovědět, ale Betlach ve slibné pozici volil místo střely přihrávku a gól J. Vomáčky nebyl uznán pro faul. Ve 28. minutě kopal Kučera po faulu na Betlacha penaltu, ovšem orazítkoval jen břevno, posléze vykopával Kutův přímý kop z čáry Pešek.

Vyrovnání tak přišlo až těsně před odchodem do šaten, po dlouhém centru se hlavou prosadil Havran. Druhou půli zahájil hezký fotbalový moment v podání hlavičkujícího Kroulíka a bravurně zasahujícího Janeckého. Pokračovalo se už méně vesele: v 67. minutě zůstal po střetu s protihráčem bezvládně ležet gólman Král a s otřesem mozku muset být záchrannou službou převezen do nemocnice. Střídající Šedivý se záhy blýskl zmařením průniku Betlacha. V 80. minutě padlo rozhodnutí, Jiskru dostal do vedení Pavlák. Nápor domácích přinesl pouze tyč Havrana, ale tříbodovou radost to Litomyšli nesebralo.

Fakta – branky: 45. Havran – 6. Zvěřina, 80. Pavlák. Rozhodčí: Svědiroh (Pardubice), ŽK 3:3, diváků: 300, poločas: 1:1. Sokol Dolní Újezd: Janecký – Havran, Kučera, Kuchta, Víšek, Kuta, M. Vomáčka, Fulík, Heinisch, Betlach, J. Vomáčka. Jiskra Litomyšl: Král (Šedivý) – Bican, Dobr, Pešek, Radimecký, Adamský, Holec, Košín, Zeman, P. Zvěřina, Pavlák (Kroulík, Janoušek).