A kde je dáno, že se vítěz bude rekrutovat z tria Marek – Brychta – Komprda? Je to sice pravděpodobné, ale kdo ví, třeba někdo přijde s úžasným závěrem ze zadních pozic a zaútočí na „medailové" posty. To vše rozhodne poslední desítka zápasů. Připomínáme všem tipujícím, že rozhodujícími kritérii při rovnosti bodů na prvních místech je vyšší zisk ve dvanáctém kole případně Supertrefa dvanáctého kola.

A co se týče dějství jedenáctého, tak v něm jako jediný trefil osm výsledků LUKÁŠ VÁGNER z Moravské Třebové a stal se tím pádem jeho králem. Pivní cena od Pardubického pivovaru je pro něj připravena v redakci Svitavského deníku.

1. – 3. MÍSTO

SY0034 Jiří Marek, Radiměř 11 76
SY0081 Josef Brychta, Kunčina 5 76
SY0078 Luboš Komprda, M. Třebová 2 76

4. – 18. MÍSTO

SY0146 Miroslav Jílek, Polička 11 70
SY0080 Anna Brychtová, Kunčina 8 70
SY0169 Josef Jirmásek, Polička 5 70
SY0168 Olga Jirmásková, Polička 5 70
SY0164 Oliver Shelong, Praha 5 70
SY0105 Petr Vajrauch st., Trstěnice 5 70
SY0051 Stanislav Mixán, Boršov 2 70
SY0149 Miroslav Čori, Bystré -1 70
SY0008 Miloš Drmola, Svitavy 11 68
SY0084 František Kunc st., Staré Město 8 67
SY0061 Jan Beserle, M. Trnávka 5 67
SY0053 Milan Ondráček, M. Trnávka 5 67
SY0165 Daniel Shelong, Praha 5 67
SY0063 František Bušina, M. Třebová 2 67
SY0148 Ludvík Jachymiák, Bystré 2 67

19. – 40. MÍSTO

SY0054 František Přichystal, M. Třebová 8 64
SY0140 Karel Geba, Polička 5 64
SY0163 Tomáš Jirmásek, Polička 5 64
SY0075 Aleš Hrubý, M. Třebová 2 64
SY0018 Jitka Vajsová, Polička 2 64
SY0069 Lukáš Vágner, M. Třebová 14 62
SY0092 Josef Mergl, Litomyšl 8 61
SY0121 Lucie Kábrtová, Vidlatá Seč 5 61
SY0170 Vladimír Kvapil, Nová Sídla 0 59
SY0154 Jan Pazdírek, Jaroměřice 0 59
SY0074 Petr Laštůvka, M. Třebová 8 58
SY0077 Šimon Václavek, M. Třebová 8 58
SY0147 Josef Mastík, Sebranice 5 58
SY0032 František Smolej, Kamenná Horka 5 58
SY0100 Jiří Stibůrek, Čistá 5 58
SY0101 Andrea Stibůrková, Čistá 5 58
SY0102 Irena Stibůrková ml., Čistá 5 58
SY0103 Irena Stibůrková st., Čistá 5 58
SY0094 Monika Merglová, Litomyšl 2 58
SY0058 Marcel Pánik, Rychnov 2 58
SY0057 Jan Soldán, M. Třebová 2 58
SY0033 Marie Smolejová, Kamenná Horka -1 58

41. – 60. MÍSTO

SY0023 Ladislav Hladký st., Sebranice 5 56
SY0155 Jindřich Tihlařík, Jaroměřice 0 56
SY0143 Jiří Tobiáš, Polička 11 55
SY0043 Jaromír Neckář, Banín 8 55
SY0132 Petr Vajrauch ml., Trstěnice 8 55
SY0003 Jiří Frank, Trstěnice 5 55
SY0072 Jiří Bílý, M. Třebová 2 55
SY0106 Jiří Boštík, Vidlatá Seč 2 55
SY0009 Ivoš Čupr, Letovice 2 55
SY0045 Roman Dostál, Svitavy 2 55
SY0162 Jana Jirmásková, Polička 2 55
SY0108 Luděk Marčík, Osík 2 55
SY0109 Marie Marčíková, Dolní Újezd 2 55
SY0131 Josef Novák, Litomyšl 2 55
SY0005 Vít Boštík, Poříčí -1 55
SY0116 Ladislav Holomek, Makov -1 55
SY0064 Miroslav Klíma, Staré Město -1 55
SY0110 Zdeněk Marčík, Dolní Újezd -1 55
SY0028 Pavel Drobný, Poříčí 0 53
SY0137 Martina Novotná, Nedvězí 0 53

61. – 97. MÍSTO

SY0085 Pavel Urban, Litomyšl 11 52
SY0016 Josef Ambros, Křenov 8 52
SY0050 František Kunc ml., Staré Město 8 52
SY0151 Patrik Čori, Bystré 5 52
SY0115 Martina Holomková, Makov 5 52
SY0066 Jana Kumstátová, Staré Město 5 52
SY0079 Pavel Sotorník, M. Třebová 5 52
SY0095 Tomáš Mergl, Litomyšl 2 52
SY0135 Jiří Drábek, Nedvězí 0 50
SY0152 Jaroslav Koutný, Jaroměřice 0 50
SY0022 Stanislav Kučera, Polička 5 49
SY0073 Jaroslav Mahdal, M. Třebová 2 49
SY0071 Marie Vágnerová, M. Třebová 11 47
SY0156 Milan Písek, Jaroměřice 0 47
SY0157 Kateřina Písková, Jaroměřice 0 47
SY0144 Iva Tobiášová, Polička 5 46
SY0055 Rudolf Jahoda, M. Třebová 2 46
SY0167 Martin Jirmásek, Polička 2 46
SY0040 Josef Janků, Banín -1 46
SY0065 Petr Kumstát, Staré Město -1 46
SY0098 Roman Stibůrek, Čistá 8 45
SY0006 František Boštík, Poříčí 0 45
SY0036 Ludmila Holomková, Makov 5 44
SY0139 Michal Novotný, Nedvězí 0 44
SY0159 Jana Písková ml., Jaroměřice 0 44
SY0158 Jana Písková st., Jaroměřice 0 44
SY0090 Jaroslav Zeman, Jarošov 0 44
SY0026 Josef Popelka, Polička -1 44
SY0002 Jakub Škáva, Opatov -1 44
SY0176 Roman Kuda st., Pomezí -4 44
SY0142 Tomáš Kubát, Polička 11 43
SY0004 Jana Oujezdská, Rozhraní 8 43
SY0150 Jarmila Jachymiáková, Bystré 5 43
SY0086 Jaroslav Urban, Litomyšl 5 43
SY0145 Andrea Gibiecová, Polička 2 43
SY0031 Karel Kuběna, Svitavy 2 43
SY0182 Zita Zouharová, Staré Město 5 42

98. – 133. MÍSTO

SY0070 Jaroslav Vágner, M. Třebová 5 41
SY0007 Tomáš Vápeník, Svitavy 5 41
SY0062 Miroslav Otevřel, Linhartice 2 41
SY0068 Ludvík Potáček, M. Třebová 2 41
SY0136 Karel Drábek, Nedvězí 0 41
SY0161 Milan Hlaváč, Jaroměřice 0 41
SY0044 Lukáš Hořínek, Hradec n/S 0 41
SY0138 Helena Novotná, Nedvězí 0 41
SY0089 Šimon Šilar, Jarošov 0 41
SY0160 Michal Valenta, Jaroměřice 0 41
SY0088 Jana Zemanová, Jarošov 0 41
SY0001 Jiří Jílek, Opatov 5 40
SY0091 Miloš Mergl, Litomyšl 5 40
SY0123 Karel Štosek, Cerekvice 5 40
SY0021 František Bidmon, Polička 2 40
SY0060 Gabriela Pániková, Rychnov 2 40
SY0166 Olga Shelongová, Polička 2 40
SY0056 Bedřich Štefánek, M. Třebová 2 40
SY0118 Václav Zavřel st., Dolní Újezd -1 40
SY0048 Jarmila Andrlíková, Svitavy 2 39
SY0172 Gustav Kovář, Vítějeves 5 38
SY0178 Lucie Neckářová, Svitavy 2 38
SY0184 Jaroslav Šlesinger, Čistá 2 38
SY0153 Hana Koutná, Jaroměřice 0 38
SY0087 Matěj Šilar, Jarošov 0 38
SY0024 Marie Hladká, Sebranice -1 38
SY0037 Tomáš Holomek, Makov -1 38
SY0039 Zdena Neckářová, Banín 8 37
SY0027 Jindřich Tomiška, Opatov 8 37
SY0124 Stanislav Štyndl, Čistá 5 37
SY0093 Klára Merglová, Litomyšl 2 37
SY0052 Vladimír Vacek, M. Třebová 2 37
SY0122 Karel Beneš, Vidlatá Seč -1 37
SY0076 Alois Komprda, M. Třebová -1 37
SY0041 Josef Kovář, Banín -1 37
SY0188 Věra Bačovská, Banín 11 36

134. – 172. MÍSTO

SY0175 Ludmila Kudová, Pomezí 5 35
SY0029 Zdeněk Drobný, Poříčí 0 35
SY0183 Zdeněk Novák, Litomyšl -4 35
SY0133 Josef Vajrauch, Trstěnice 2 34
SY0059 Lukáš Pánik, Rychnov -1 34
SY0019 Vladimír Vajs, Polička -1 34
SY0171 Radek Bučko, Svitavy 5 32
SY0038 Tomáš Neckář, Banín 8 31
SY0035 Zuzana Břenková, Svitavy 2 31
SY0112 Roman Greguš ml., Litomyšl 2 31
SY0111 Markéta Gregušová, Litomyšl 2 31
SY0187 Jiří Navrátilík, Banín 5 30
SY0020 Vladimír Smejkal, Pomezí -1 28
SY0120 Jitka Benešová, Vidlatá Seč -4 28
SY0046 Jiří Hárych ml., Koclířov -4 28
SY0117 Václav Zavřel ml., Dolní Újezd -4 28
SY0047 Vladimír Havránek, Svitavy 5 27
SY0025 Ladislav Hladký ml., Sebranice 2 26
SY0186 Bohuslava Hubinková, Čistá 2 26
SY0067 Aťka Khýr, Staré Město 2 26
SY0049 Michal Racl, M. Třebová -4 25
SY0174 Petr Jílek, Polička 5 23
SY0082 Alena Khýrová, Staré Město 5 23
SY0107 Vladimír Bačík, Litomyšl 2 23
SY0014 Pavel Slabý st., Svitavy 2 23
SY0200 Patrik Roušar, Svitavy -1 23
SY0012 Anna Slabá, Svitavy -1 23
SY0181 Adéla Slabá, Svitavy -1 23
SY0113 Roman Greguš st., Litomyšl -4 22
SY0185 Bohuslav Hubinka, Čistá 5 20
SY0017 Jana Chmelová, Polička 2 19
SY0179 Pavel Slabý ml., Svitavy 2 19
SY0189 Josef Zouhar, Hradec n/S 2 19
SY0134 Martin Zedník, Svitavy 0 19
SY0030 Jan Sehnal, Svitavy -10 19
SY0180 Alena Slabá, Svitavy -4 18
SY0083 Ladislav Khýr, Staré Město 2 17
SY0011 Petr Slabý, Svitavy -1 17
SY0013 Ondřej Slabý, Svitavy -1 17

173. – 208. MÍSTO

SY0119 Martin Kábrt, Vidlatá Seč 2 16
SY0126 Zdeněk Jirout, Litomyšl -1 16
SY0099 Soňa Pospíšilová, Čistá -1 15
SY0015 Dominik Slabý, Svitavy 2 14
SY0096 Marek Beneš, Trstěnice 0 14
SY0010 Hanna Slabá, Svitavy -4 14
SY0128 Adam Jirout, Litomyšl -1 13
SY0196 Jindřich Homola, Svitavy -4 12
SY0192 Miroslav Gestinger, Ostrý Kámen 0 11
SY0190 Leoš Mihola, Svitavy 0 11
SY0177 Roman Kuda ml., Pomezí -4 11
SY0141 Petr Gloser, Polička 2 10
SY0206 Marie Korčáková, Hradec n/S 0 8
SY0173 Oldřich Černý, Polička -1 8
SY0199 Radek Roušar, Svitavy 0 7
SY0114 Veronika Zavřelová, Dolní Újezd -4 7
SY0201 Eva Roušarová, Svitavy 0 6
SY0197 Marina Brázdová, Svitavy -7 6
SY0097 Helena Benešová, Trstěnice 0 5
SY0194 Eduard Brázda, Svitavy 0 5
SY0195 Jan Bis, Svitavy 0 4
SY0042 Jiří Andrle, Banín -4 4
SY0127 Jaroslav Jirout, Litomyšl -4 4
SY0104 Václav Benda, Litomyšl 0 2
SY0208 Michal Brázda, Svitavy 0 2
SY0191 Nela Kresanová, Svitavy 0 2
SY0204 Zdeněk Tesař, Vendolí 0 2
SY0193 Marie Homolová, Svitavy 0 1
SY0203 Julius Premauer, Bystré 2 0
SY0207 Kristýna Brázdová, Svitavy 0 -1
SY0205 Martin Fišer, Vendolí 0 -1
SY0125 Vanesa Vaňková, Litomyšl 0 -1
SY0130 Daniel Vaněk, Litomyšl 0 -8
SY0129 Adrian Vaněk, Litomyšl -1 -8
SY0202 Anna Cesneková, Lipník 0 -9
SY0198 David Roušar, Svitavy 0 -9

Upozornění: Hráče tipující na internetu žádáme, aby při odesílání kuponu ve 12. kole vždy vyčkali na potvrzení o jeho přijetí, případně si přijetí ověřili telefonicky (739 747 565). Na pozdější reklamace („já jsem to posílal a mám tam nulu") nebude brán zřetel (zejména se to týká hráčů z popředí klasifikace)!