Mor. Třebová – V. Mýto 2:0

Hosté přijeli pouze s dvanácti hráči a v prvním poločase se převážně bránili, zahrozili pouze trestným kopem Krýdy. Slovanisté byli o poznání aktivnější, Hollý začal v 5. minutě jako první rozchytávat Matouška, stejný hráč neproměnil ani sólový únik a bombu Potáčka stačil Matoušek také vytáhnout. Jediné, co se v první půli ujalo, byla dorážka R. Šatníka po přímém kopu Staňka. Ještě před přestávkou vystavil pěkné kombinaci na jeden dotek P. Šatník – Aberle – Sedláček stopku znovu výborný gólman. Po změně stran Mýto přidalo a dokonce sahalo po vyrovnání, když v 59. minutě po rohovém kopu odkopával Tesolin z brankové čáry. Protože Aberle ani P. Šatník neuspěli sami před Matouškem a hlavičku P. Šatníka hostující fantom zázračně vykopl, čekalo se na pojistku až do 88. minuty, kdy Sedláček přiťukl R. Šatníkovi a jeho pozdrav šel do šibenice.


Polička – Lanškroun 0:0


Utkání se hrálo za mírné převahy domácích, ale ta postrádala efekt. Byli to na brejky spoléhající hosté, kteří v 17. minutě sahali po vedoucí brance, Farkašovu gólovku včasným vyběhnutím zmařil Dittrich. Diváky pak zaujala 36. minuta, kdy během krátké chvíle museli ze hry odstoupit zranění Zaal resp. Popelář. Do poločasu mohl skórovat L. Soukal, zakončoval po přihrávce V. Krále, ale obránce mu střelu zblokoval, pak ještě Opršál přehodil Wendliga i jeho svatyni. Ani po změně stran se nehrál žádný extra fotbal. V 61. minutě se vytáhl Dittrich proti hlavičce soupeře pod břevno, na druhé straně po individuální akci V. Krále znovu zkoušel štěstí L. Soukal, míč se zastavil těsně před brankovou čárou a obránci jej odkopli. Když pak těsně před koncem Jílek jen „líznul“ dalekonosnou střelou lanškrounské břevno, publikum se gólu nedočkalo.


Svitavy – Č. Třebová 1:0


V utkání proti soupeři ze závěru tabulky byli domácí v první části o „chlup“ lepší, z čehož rezultovaly dva přímé kopy z nebezpečné vzdálenosti. Jinak byla hra dlouho nezáživná, jaké bylo počasí, takový byl i fotbal. Po změně stran domácí přidali na aktivitě, v 57. minutě předvedl pěknou akci Ovad, vypálil do tyče a pohotový Růžička dorážel – 1:0. Inkasovaný gól paradoxně spíše pomohl České Třebové, která zvedla hlavu a začala hrát. Hosté se dostali do dvou slibných šancí, které zůstaly bez využití. V 78. minutě otupil ostří třebovského tlaku Vomáčka, jenž uviděl druhou žlutou kartu a musel předčasně pod sprchy. Třebová se i v deseti snažila s výsledkem něco udělat, ale čím více otevírala hru, tím častěji dostávali Svitavští možnosti k brejkům. Zvláště akce dua Ovad – Růžička volala po gólu, neujala se ani rána O. Jelínka a stav zůstal.