Chrudim – Převýšov 0:0

Východočeské derby nepřineslo příliš kvalitní fotbal. Šancí diváci viděli jako šafránu, takže se nelze divit, že zápas skončil bezbrankovou remízou. Blíže gólu byli „afrkáči“. Ve 23. minutě trefil Dostálek z hranice šestnáctky tyč a ve třetí minutě nastaveného času hlavičkoval Kubík z malého čtverce pouze do gólmana Petra, který stačil míč reflexivně vyrazit na roh. Hosté vážněji zahrozili pouze v 74. minutě, kdy Breda z úhlu přestřelil.

Fakta – rozhodčí: Vitner (Teplice). ŽK: 1:2. Diváků: 210. AFK Chrudim: Lankaš – Linhart, Jirousek, Rahimič, Adámek – Hauf (80. Hýsek), Holub, Semerád (59. Kubík), Dostálek – Vácha (72. Klíma), Kopecký. SK Převýšov: Petr – Krejčí, Klička, Franc, Šmíd – Hradecký (74. Štoček), T. Hrabík, Breda, Kopecký (80. P. Hrabík) – Holý, Fejfar (90. Puskás).

Předměřice – Trutnov 0:3

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal. Skóre mohl otevřít domácí Krejčík, ale z trestného kopu mířil vedle. Ve 25. minutě se trefil trutnovský Kamitz. Před odchodem do kabin si oba týmy vytvořily ještě jednu šanci. Na začátku druhé půle mohl vyrovnat Neppl, ale Šťastný se vyznamenal. A tak se potvdilo pravidlo nedáš dostaneš. Hejna přidal druhý gól hostů. Účet zápasu uzvařel Horák.

Fakta – branky: Kamitz, Hejna, Horák. Rozhodčí: Živnůstka (Č. Budějovice). ŽK: 4:0. Diváků: 155. Poločas: 1:0. TJ Slavoj Předměřice: Cejnar - Vyleťal, Frank, Vacek, Hronek - Mlynář (45. Jaroš), Koblížek, Kout (80. Koóš), Krejcar - Neppl (75. Bergman), Krejčík. FK Trutnov: Šťastný – Chmelík, P. Makovský, Syrovátka, Görner (82. V. Kozák) – Kamitz, Marks, J. Makovský (77. Horák), Pejchal – Hejna (85. Mařas), P. Šembera.

Týniště – Choceň 1:0

Východočeské derby rozhodla přesná střela domácího kapitána Černého z 20 metrů, která se odrazila od tyče do branky.

Fakta -branky: 15. Černý. ŽK: 3:3. ČK: 1:0 (76. Matějus). Diváků: 280. Poločas: 1:0. SK Týniště n. O.: Marčišin – Tomášek, Zdeňka, Hrubý, Poděbradský – Seifert, Černý, Olšák (60. Plašil), Lemfeld (46. Gorol) – Duchnič (80. Winkler), Matějus. FK Agria Choceň: Gerčák – Nedvěd – Kopecký, Lesák, L. Smejkal (65. Krejza) – V. Smejkal, Čejka, Michal, Jandera – Šabata (73. Reichl), Šulc.

Turnov – Holice 4:0

Fakta – branky: 14. a 41. Mrklas, 80. Bohatý, 86. Zdražil. Rozhodčí: Kučka (Sokolov). ŽK: 2:1. Diváků: 420. Poločas: 2:0. SK Holice: Svoboda – Kopa, Vavroušek, M. Jedlička, Zeman (65. Skalický) – Franc (82. Půlpán), Novák, Machatý, Veis – Jelínek, J. Englich.

Čelákovice – Hradec B 2:0

Hradecká juniorka byla aktivnějším týmem, ale neproměnila šance. Katem hostujícího týmu byl Dalekorej, který dal obě branky domácích.

Fakta – branky: Dalekorej 2. Rozhodčí: Kotalík (Božetice). ŽK: 3:1. Diváků: 200. Poločas:1:0. FC Hradec Králové B: Pišta – Veselka (46. Čech), Filip, Kašpar (78. Motyčka), Uchytil (65. Belák) – Špidlen, Dvořák, Jelínek, Čupr – Munster, Faltys.

Dvůr Králové – Ovčáry 0:0

Druhý zápas po sobě diváci marně čekali pod Hankovým domem na gól. Proti Ovčárům v největší domácí, vlastně jediné šanci pálil Otradovský do tyče. Hosté zahrozili dvakrát po rohu, Tomek však čaroval.

Fakta – rozhodčí: Pavelka. ŽK: 0:4. Diváků: 440. TJ Dvůr Králové: Tomek – Král, Kruliš, Holub, S. Ježek – Míl, Brendl, Groh (81. Novotný), Huňák – M. Otradovský, Řežábek.

Tesla – Velim 1:1

Hosté měli po celý zápas častěji míč na kopačkách, ale jako první trefil vysněný cíl domácí útočník Večerník.

Fakta – branky: 50. Večerník – 68. Brusch. Rozhodčí: Šob (Hr. Králové). ŽK: 2:4. Diváků: 100. Poločas: 0:0 Tesla Pardubice: Shejbal – Cincibuch, Prorok, Hlava, Voženílek – Brož (83. Fidra), Vaňous, Jeřábek, Škvrňák – Hudec (78. Petrus), Večerník.