„Zápas pro nás skončil možná až příliš krutým výsledkem, ale vstřelená nula na našem kontě hovoří za vše. Duel byl o prvním gólu a ten jsme bohužel dostali my,“ okomentoval vývoj střetnutí, jehož skóre bylo ještě na začátku 27. minuty bezbrankové, vedoucí mužstva Šakalů Petr Matoušek. „Reálný stav na hřišti byl takový, že v první půlce jsme byli lepší my a dali nula gólů, ve druhé soupeř a dal jich šest. Je ale fakt, že se mu postupně naše a obrana víc a víc otvírala,“ pokračoval ve svém hodnocení.

„Rudolfov potvrdil svoji velkou kvalitu. Podle mého názoru, pokud tedy některý z konkurentů zázračně neposílí, je to největší adept na letošního mistra České republiky. My jsme bojovali až úplně do konce utkání alespoň o čestný úspěch, ale i kdyby se hrálo až do večera, nebylo by nám to souzeno,“ litoval Matoušek.

Ilustrační foto.
Hrobník musel nechat lopatu ve skladu. Poličští sálovkáři ve čtvrtfinále dýchají

„Spousta kluků po zápase ohlásila konec kariéry, takže touhle porážkou skončila jedna éra Šakalího hněvu. A nutno dodat, že bude zapsána zlatým písmem v naší historii. Během ní jsme byli čeští vícemistři, porazili Barcelonu nebo skončili třetí na Lize mistrů. Bylo to krásné období, do konce života máme na co vzpomínat. V jaké formě budeme vlastně pokračovat, nad tím si musíme teprve sednout a popřemýšlet, nejde totiž dlouhodobě sedět na více židlích. Reálně se jeví větší důraz na výchovu od těch úplně nejmenších,“ vysvětlil Petr Matoušek, proč je nejbližší budoucnost Šakalů nyní zahalena v mlze nejistoty.

CELOSTÁTNÍ LIGA, čtvrtfinále, 2. utkání:

Šakalí hněv Moravská Třebová – PCO Rudolfov 0:6 (0:0). Branky: 27., 29. a 33. Jasanský, 31. Hrbáč, 37. Pecka, 39. Hric. Rozhodčí: Daněk – Frajt. Chyby: 8:6. Bez ŽK.
Moravská Třebová: Machalický – Brázdil, Novotný, Vogl, Bambušek, Vykydal, Lasovský, R. Matocha, Pazdera.

Další výsledky:

Futsal Zlín – VPS Stavoblock Polička 2:3 (stav série: 1:1)
Bombarďáci Větřní – Chemcomex Praha 0:3 (konečný stav série: 0:2)
Futsal Varnsdorf – FK Adria Kladno 9:4 (stav série: 1:1)