Čtyři nerozhodné výsledky a nečekaná porážka Dlouhé Loučky v derby proti Linharticím, to byly hlavní zádrhele, které zapříčinily, že se ve čtvrtém dějství podzimní TIP ligy Svitavského deníku nekonala bodová exploze a přírůstky zůstaly vesměs velice skromné. Kdeže sněhy z minulých týdnů jsou… Maximem bylo šest trefených výsledků, což společně s bonusem znamenalo deset bodů a na tento počin dosáhla toliko dvojice tipařů. Supertrefa určila, že vítězkou kola se stala LUCIE BÍLÁ z Moravské Třebové, která byla ke správné hodnotě o gól blíže než poličský Petr Jílek. Čelo klasifikace obsazuje rovnocenný trojlístek se silnou skupinou konkurentů v zádech.

4. kolo – jednotlivci

1. – 3. místo
SY0113 Helena Hladká, Sebranice 4 43
SY0040 Petr Vajrauch st., Trstěnice 4 43
SY0027 Milan Lenoch, Dolní Újezd 1 43
4. – 12. místo
SY0016 Petr Jílek, Polička 10 40
SY0111 Ladislav Hladký st., Sebranice 4 40
SY0051 Jiří Stibůrek, Čistá 4 40
SY0053 Andrea Stibůrková, Čistá 4 40
SY0052 Irena Stibůrková st., Čistá 4 40
SY0001 Jaroslav Zeman, Jarošov 4 40
SY0003 Blanka Zemanová, Jarošov 4 40
SY0002 Jana Zemanová, Jarošov 4 40
SY0061 Jindřich Nárožný, Březina 1 40
13. – 27. místo
SY0092 Jaroslav Jedlička, Bystré 7 37
SY0094 Helena Novotná, Nedvězí 7 37
SY0075 František Přichystal, Mor. Třebová 7 37
SY0097 Radek Beneš, Trstěnice 4 37
SY0090 Jiří Drábek, Nedvězí 4 37
SY0054 Milan Chudoba, Čistá 4 37
SY0089 Luboš Komprda, Mor. Třebová 4 37
SY0006 Eva Lustyková, Litomyšl 4 37
SY0013 Jiří Marek, Radiměř 4 37
SY0083 Marcel Pánik, Rychnov 4 37
SY0056 Roman Stibůrek, Čistá 4 37
SY0055 Irena Stibůrková ml., Čistá 4 37
SY0004 Matěj Šilar, Jarošov 4 37
SY0072 Jaromír Štaffa ml., Mor. Třebová 4 37
SY0099 Jiří Frank, Trstěnice 1 37
28. místo
SY0046 Miloš Mergl, Litomyšl 7 35
29. – 34. místo
SY0044 Markéta Gregušová, Litomyšl 7 34
SY0026 Stanislav Štyndl, Čistá 7 34
SY0045 Tomáš Mergl, Litomyšl 4 34
SY0005 Šimon Šilar, Jarošov 4 34
SY0112 Ladislav Hladký ml., Sebranice 1 34
SY0035 Lucie Kábrtová, Vidlatá Seč 1 34
35. – 49. místo
SY0021 Andrea Gibiecová, Polička 7 31
SY0047 Josef Mergl, Litomyšl 7 31
SY0093 Martina Novotná, Nedvězí 7 31
SY0041 Petr Vajrauch ml., Trstěnice 7 31
SY0057 Josef Brychta, Kunčina 4 31
SY0009 Alena Drobná, Poříčí 4 31
SY0008 Pavel Drobný, Poříčí 4 31
SY0082 Aťka Khýr, Staré Město 4 31
SY0081 Alena Khýrová, Staré Město 4 31
SY0080 Lenka Khýrová, Staré Město 4 31
SY0062 František Kunc st., Staré Město 4 31
SY0091 Martin Nikl, Jedlová 1 31
SY0095 Michal Novotný, Nedvězí 1 31
SY0073 Aleš Hrubý, Mor. Třebová -2 31
SY0086 Jaroslav Švec, Chmelík -2 31
50. místo
SY0088 Pavel Němec, Staré Město 2 29
51. – 59. místo
SY0048 Roman Greguš st., Litomyšl 7 28
SY0096 Jiří Boštík, Vidlatá Seč 4 28
SY0042 Monika Merglová, Litomyšl 4 28
SY0071 Jaromír Štaffa st., Mor. Třebová 4 28
SY0058 Anna Brychtová, Kunčina 1 28
SY0010 Zdeněk Drobný, Poříčí 1 28
SY0034 Martin Kábrt, Vidlatá Seč 1 28
SY0018 Jaroslav Scheib, Polička 1 28
SY0074 Vladimír Vacek, Mor. Třebová 1 28
60. – 61. místo
SY0124 Ludvík Jachymiák, Bystré 4 27
SY0125 Patrik Čori, Bystré 1 27
62. – 81. místo
SY0025 Martin Tobiáš, Polička 7 25
SY0059 Jan Beserle, Měst. Trnávka 4 25
SY0084 Jiří Bílý st., Mor. Třebová 4 25
SY0079 Františka Raclová, Linhartice 4 25
SY0024 Iva Tobiášová, Polička 4 25
SY0039 Josef Vajrauch, Trstěnice 4 25
SY0098 Marek Beneš, Trstěnice 1 25
SY0032 Jitka Benešová, Vidlatá Seč 1 25
SY0085 Jiří Bílý ml., Mor. Třebová 1 25
SY0049 Roman Greguš ml., Litomyšl 1 25
SY0108 Tomáš Holomek, Makov 1 25
SY0102 Martin Jirmásek, Praha 1 25
SY0014 Bořek Marek, Radiměř 1 25
SY0036 Josef Novák, Litomyšl 1 25
SY0076 Bedřich Štefánek, Mor. Třebová 1 25
SY0023 Jiří Tobiáš, Polička 1 25
SY0028 Václav Zavřel, Dolní Újezd 1 25
SY0067 Jakub Němec, Staré Město -5 25
SY0066 Vojtěch Němec, Staré Město -5 25
SY0065 Adolf Němec, Staré Město -5 25
82. – 85. místo
SY0126 Miroslav Čori, Bystré 4 24
SY0121 Monika Němcová, Staré Město 4 24
SY0122 Jana Němcová, Staré Město 4 24
SY0029 Veronika Zavřelová, Dolní Újezd 1 24
86. místo
SY0011 Oldřich Palla, Mor. Chrastová 4 23
87. – 98. místo
SY0063 František Kunc ml., Staré Město 7 22
SY0038 Zdeněk Novák, Litomyšl 7 22
SY0031 Nela Zavřelová, Dolní Újezd 4 22
SY0110 Lída Holomková, Makov 1 22
SY0104 Josef Jirmásek, Polička 1 22
SY0105 Jana Jirmásková, Praha 1 22
SY0069 Petr Kumstát, Staré Město 1 22
SY0068 Jana Kumstátová, Staré Město 1 22
SY0064 Jakub Straka, Staré Město 1 22
SY0015 Jaroslav Marek, Svitavy -2 22
SY0022 Ratislav Pruška, Polička -2 22
SY0106 Dan Shelong, Praha -2 22
99. – 100. místo
SY0115 Zdeněk Jirout, Litomyšl 7 21
SY0120 Rudolf Jahoda, Mor. Třebová 1 21
101. – 102. místo
SY0131 Lucie Bílá, Mor. Třebová 10 20
SY0134 Tomáš Bumbálek, Staré Město 4 20
103. – 110. místo
SY0050 Dagmar Gregušová, Litomyšl 4 19
SY0007 Jiří Jílek, Opatov 4 19
SY0087 Jarmila Kytlicová, Krasíkov -1 19
SY0020 Miroslav Jílek, Polička -2 19
SY0103 Olga Jirmásková, Polička -2 19
SY0107 Olga Shelongová, Praha -2 19
SY0100 František Boštík, Poříčí -5 19
SY0109 Martina Holomková, Makov -5 19
111. místo
SY0133 Lenka Bumbálková, Staré Město 5 18
112. místo
SY0070 Anežka Dvořáková, Staré Město -2 17
113. – 116. místo
SY0043 Klára Merglová, Litomyšl 4 16
SY0078 Ludvík Potáček, Mor. Třebová 1 16
SY0033 Karel Beneš, Vidlatá Seč -2 16
SY0017 Karel Geba, Polička -2 16
117. – 119. místo
SY0135 Josef Popelka, Polička 4 15
SY0114 Jaroslav Jirout, Litomyšl 1 15
SY0060 Miroslav Otevřel, Linhartice 1 15
120. – 121. místo
SY0132 Teo Bumbálek, Staré Město 1 14
SY0012 Jan Kučera, Mor. Třebová -2 14
122. – 124. místo
SY0037 Karel Štorek, Cerekvice 4 13
SY0127 Josef Ambros, Křenov 2 13
SY0030 Václav Zavřel ml., Dolní Újezd -2 13
125. – 126. místo
SY0123 Jarmila Jachymiáková, Bystré -2 12
SY0117 Martin Jirout, Litomyšl -2 12
127. místo
SY0019 Tomáš Kubát, Rohozná -2 10
128. místo
SY0119 Bohuslava Jiroutová, Litomyšl 1 9
129. místo
SY0118 Adam Jirout, Litomyšl -2 6
130. místo
SY0130 Adrian Vaněk, Litomyšl -2 5
131. místo
SY0077 Michal Racl, Mor. Třebová 4 4
132. místo
SY0116 Wladyslawa Jiroutová, Litomyšl 7 3
133. – 135. místo
SY0128 Daniel Vaněk, Litomyšl 4 2
SY0129 Vanesa Vaňková, Litomyšl 1 2
SY0101 Vít Boštík, Poříčí -5 2
136. – 139. místo
SY0137 Renata Němcová, Staré Město 1 1
SY0139 Tomáš Němec, Staré Město 1 1
SY0138 Josef Němec, Staré Město 1 1
SY0136 Lukáš Němec, Staré Město 1 1

4. kolo – týmy

1. – 37. místo
Toulovec 12 120
Stibůrkovi 12 120
LADAS 9 117
Stibůrkovi 1. 12 111
Hráči 12 108
Šelmy 12 105
HMD Team 9 102
JOMITO 18 100
M+H+M 15 99
Jiří a Máči 6 99
Slovan MT 6 96
Kolberg Staré Město 12 93
BFV Moravská Třebová 9 90
Poříčáci 9 90
Rivelino 3 84
Vidláci 0 78
Holky 15 78
Bysteráci 9 78
Zlatý Vrch Staré Město 10 77
Jelimani 12 75
Tobi 58 Polička 12 75
TJ Staré Město -15 75
GRRD 12 72
Hagara Team A 3 72
Makováci -3 66
Jirmásci 0 66
Pražáci -3 63
S.K. Staré Město 0 61
Důchodci 12 60
Dolečkáci 3 59
Hagara Team B -3 54
Bumbálci 10 52
LMM 9 45
Jiroutovi – Litomyšl 15 39
Jiroutovi – Chrudimáci -3 27
Vaňkovi – Litomyšl 3 9
Rozárium 3 3

Výsledky 4. kola

1. Svitavy – Lanškroun 2 (0:5)
2. Litomyšl – Třemošnice 1 (5:1)
3. Česká Třebová – Moravská Třebová 0 (0:0)
4. Polička – Zámrsk 1 (2:1)
5. Svitavy B – Žamberk 1 (2:0)
6. Březová – Bystré 0 (1:1)
7. Kunčina – Dolní Újezd B 0 (3:3)
8. Dlouhá Loučka – Linhartice 2 (1:2)
9. Jaroměřice – Morašice 1 (2:1)
10. Čistá – Rohozná 0 (1:1)

Supertrefa: 32 branek

Střípky z TIP ligy

Po čtyřech kolech jsme zaregistrovali 139 hráčů z 30 měst a obcí (Staré Město 22, Litomyšl 21, Moravská Třebová 14, Polička 12, Čistá 7, Trstěnice 6), z toho je 100 mužů a 39 žen. Do soutěže týmů se přihlásilo 37 trojic.

Od pátého kola mohou přihlášení hráči s přiděleným startovním číslem soutěžit na internetu na www.denik.cz/tipliga. Nový hráč se musí přihlásit na tištěném kuponu.

Další informace a případné reklamace bodových zisků: tel. 724 793 074. Žádáme výherce jednotlivých kol, aby se ozvali na tento kontakt ohledně domluvy na předání ceny v podobě plechovek piva Gambrinus.