Místo 14 zápasů se odehrálo jen pět, další byly kvůli špatným terénům odloženy. Výsledky však určitě nepostrádají zajímavost a jsou pro diváky dobrým lákadlem pro pokračování sezony.

Čistá – Březová 1:2

Na vcelku obstojném terénu nadělali domácí fotbalisté bojovností a urputností lídrovi tabulky nečekané starosti. V dosti tvrdě vedeném souboji sice měli hosté územní převahu, ale vyložených šancí si v první půli mnoho nevypracovali. Udeřil soupeř, a to ve 36. minutě po dlouhém výkopu Boštíka, kdy D. Nepraš přiťukl na M. Nepraše, jenž obstřelil gólmana – 1:0. Šokující skóre platilo až do 80. minuty, jenže Čistá fyzicky nevydržela a stupňujícímu se náporu hostů neodolala. V 80. minutě po chybě ve středu pole unikl Vorlický a ránou podél brankáře srovnal na 1:1. Tři minuty před koncem hlavičkoval po standardní situaci přesně do sítě Růžička a v „hodině dvanácté“ odvrátil senzaci.

Fakta – branky: M. Nepraš – Vorlický, Růžička. Rozhodčí: Havránek (Svitavy). ŽK: 3:3. Diváci: 200. Poločas: 1:0.

Sokol Čistá: Boštík – J. Kmošek, J. Štěrba, P. Kmošek, Peřina, M. Klusoň, Rožek, Vejman, Zerzán, M. Nepraš, D. Nepraš (J. Stříteský,Vodehnal).

Sokol Březová: J. Ehrenberger – Bárta, Klein, Rada, Prudil, Deutsch, R. Ehrenberger, Kučera, Lebeda, Růžička, Vorlický (Kalod).

Třebařov – Jedlová 1:1

První poločas patřil domácím, kteří vyjádřili převahu gólem „do šatny“ po sólu Maleňáka. Po přestávce převzali taktovku hosté, avšak protože Malý skóroval ze svých loženek pouze jednou, body se dělily. Hrálo se za větru na měkkém, ale regulérním trávníku.

Fakta – branky: Maleňák – Malý. Rozhodčí: Šenkýř (Mor. Třebová). ŽK: 0. Diváci: 60. Poločas: 1:0.

Sokol Třebařov: Strnad – P. Hlubinka Horák, Novotný, Vais, M. Hlubinka Hradil, Prokop, Handl, Sommer, D. Maleňák (M. Maleňák).

Sokol Jedlová: Hejl – Doleček, Bouška, Lajžner, Kozel, Houdek, Veselý, Lelek, Elis, Lánský, Misar (Puchar, Malý).

Trstěnice – Linhartice 4:1

Magnet s velkým M, to by se dalo říci o souboji druhého s prvním, jenž se včera hrál na těžkém trstěnickém terénu. K vidění byl spíše bojovný, než pohledný fotbal. Po vyrovnaném úvodu dvakrát skóroval domácí Mandlík, ale hostům se podařilo do „šatny“ srovnat a do druhé půle šli s evidentní snahou o co nejrychlejší srovnání. V době největšího náporu však doplatili na nedisciplinovanost, zbytečné vyloučení soupeř potrestal a v 70. minutě vedl Stráníkovou zásluhou opět o dva góly. Hosté už na zvrat neměli, tím spíše, že dohrávali v devíti a v samotném závěru dopili hořký kalich do dna poté, co se z „voleje“ trefil znovu Stráník.

Fakta – branky: Mandlík 2, Stráník 2 – Kelo. Rozhodčí: Hrouzek (Jaroměřice) – Novotný, Ropek. ŽK: 1:4. ČK: 0:2. Diváci: 180. Poločas: 2:1.

Boršov – Rohozná 1:2 (1:1)

Fakta – branky: P. Hanák – Sauer, vlastní. Rozhodčí: Grulich (Městečko Trnávka). ŽK: 0. Diváci: 80.

Oboustranně slušně sehrané a vyrovnané utkání na dobře připraveném terénu rozhodli hosté ve svůj prospěch po zaváhání v boršovské obraně. Domácí si vstřelili vlastní gól.

Chornice – Moravská Třebová C 2:2 (1:1)

Fakta – branky: Letfus, Navrátil – Kalus 2. Rozhodčí: Vodička (Vendolí). ČK: 0:1. Diváci: 60.

Domácí zakončili podzim památnou výhrou nad Trstěnicí a i jaro zahájili velmi dobře, sebrali body dalšímu favoritovi.

OP DOROST

Třebařov - Staré Město 0:0 (0:0)

Fakta – rozhodčí: Šenkýř (Moravská Třebová). ŽK: 2:2. Diváci: 30.

V zápase se zrodila spravedlivá dělba bodů, domácí nedokázali herní převahu zúročit.

Boršov – Linhartice 0:1 (0:0)

Fakta – branka: Rašner. Rozhodčí: Grulich (M. Trnávka). ŽK: 0. Diváci: 20.

Hosté rozhodli o výsledku po jediném nedorozumění v obraně soupeře. Tlak Boršova přinesl šance, nikoli kýžený gól.

Čistá – Rohozná 1:1 (1:0)

Fakta – branky: Padělek – Bárta. Rozhodčí: Elčkner (Čistá). ŽK: 0:2. Diváci: 20.

Utkání rozdílných poločasů skončilo po zásluze smírně. Velkou roli hrál vítr pomáhající nejprve domácím, poté soupeři.