ČFL: Fotbalisté Letohradu uhráli v domácím prostředí jen bezbrankovou remízu

VÝCHODNÍ ČECHY - Fotbalisté Letohradu uhráli v domácím prostředí jen bezbrankovou remízu.

17.9.2007

ilustrační foto Foto: DENÍK/Petr Wagenknecht

FK OEZ Letohrad – FK Union Cheb 0:0

Zajímavému fotbalovému utkání scházely k dokonalosti tři atributy: branky, více vyložených šancí a ze všeho nejvíce cit pro hru v podání hlavního rozhodčího Zemana. Jinak nescházela bojovnost, tempo, nasazení, důraz ani místy velké vášně v hledišti.

Po oboustranném oťukávání Sládeček z přímého kopu protáhl Kykala. Ve 38. minutě se rozhodl Kempf pro střelu ze střední vzdálenosti, Kunc byl na brankové čáře neomylný. Vzápětí Gerža zamotal hlavu obráncům, ve vápně byl stažen k zemi, ale píšťalka hlavního sudího zůstala němá. Ve 42. minutě našel Myšák hlavu Vaniše a chebští zadáci museli před prázdnou bránou hasit nebezpečí odkopem do rohu. V 53. minutě po rohovém kopu a hlavičce Pelána spadl míč na břevno Kykalovy svatyně. V 62. minutě neuspěl Vaniš a po něm ani Hundák s Hynkem. V avizovaném tříminutovém nastavení odpískal hlavní sudí nesmyslný Vanišův faul a po rozehře standardní situace nechal Západočechy hrát o dvě minuty déle, než bylo stanovené nastavení.

Fakta – rozhodčí: Zeman. ŽK: 3:4. Diváků: 550. Poločas: 0:0. FK OEZ Letohrad: Kykal – Hynek, Valta (88. Řehák), Rompotl, Vaniš – Gerža (70. Kuchta), D. Stejskal, Kempf, Hundák (74. Kočí) – Čada, Myšák. FK Union Cheb: Kunc – Mašek, Martínek, Suchánek, Pelán – Linhart (79. Bauer), Šebesta, Čížek (33. Chod), Mour – Sládeček (90. Škantár), Papica.

17.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

Videosouhrn Deníku – pondělí 22. ledna 2018

Moře trávy, tři zahradníci za mřížemi a Drahoš i Pavlásek na Slovácku: videa dne

Jeviště je nachystáno pro sportovní šlechtu

Hod vánočním stromkem a stovky maličkých běžkařů: prohlédněte si videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 20. až 21. ledna 2018.

Důležitý skalp. Tuři v koncovce urvali vítězství

Svitavy /KOOPERATIVA NBL/ – Skupina A1 se znovu přiblížila. V našlapaném pořadí nejvyšší soutěže má sobotní svitavská výhra mimořádně vysokou cenu. Dramativkou bitvu rozsekli Dekstone Tuři v samotném závěru.

OBRAZEM: Právě jsme se narodili

Svitavy - Díky vstřícnosti svitavské porodnice vám na našich stránkách pravidelně přinášíme fotografie nově narozených miminek.