Bystré nastřílelo do sítě nešťastného rivala osmičku a suverénně vládne tabulce. Vyhrála také další přední družstva soutěže. V úvodním kole IV. třídy mužů se z úspěchů radovaly domácí celky.

III. TŘÍDA

Jedlová – Bystré 0:8 (0:3)

Branky: Mužík 3, Čípa 2, Misar, Němec, Štaud.

Hosté do puntíku splnili roli favorita, když soupeře jednoznačně přehráli a zaslouženě zvítězili. Domácím se podařilo ze sporadických šancí jenom dvakrát trefit brankovou konstrukci. Za houževnatý výkon si však takový těžký debakl snad nezasloužili.

Borová-Telecí – Chornice 3:3 (0:1)

Branky: Ehrenberger 2, Filipi – Maška 3.

V atraktivním utkání hosté vedli od poslední minutě první půle. Hned v úvodu druhé domácí stav otočili, aby soupeř vzápětí vyrovnal. Poté oba týmy kopaly penaltu a nakonec tento dramatický zápas skončil spravedlivou remízou.

Kunčina B – Staré Město 2:0 (0:0)

Branky: M. Spálenský, Nedoma.

Domácí měli trvalou převahu, kterou zúročili krásnou střelou z trestného kopu a v samotném závěru ještě gólem z brejku do opuštěné branky.

Moravská Třebová C – Opatovec 1:4 (0:1)

Branky: Štrajt – Košín, J. Telecký, Mašek, T. Telecký.

Hosté měli navrch, především ve druhé půli nalézali okénka v domácí obraně a využívali je.

Linhartice B – Radiměř 2:3 (1:2)

Branky: Suchý, Škrabal – Šmíd, L. Fuchs, Doubek.

Domácí bojovným výkonem potrápili favorita, který musel vydat hodně sil, aby si zajistil tři body.

Křenov – Trstěnice 5:0 (3:0)

Branky: Gecl, Bednařík, Dvořáček (PK), Kozelek, Holásek.

Celý zápas probíhal plně v režii domácích hráčů, kteří dokázali svoji převahu přetavit ve velké množství gólových šancí, z nichž některé proměnili.

Pořadí: 1. Bystré (36), 2. Radiměř (27), 3. Křenov (26), 4. Opatovec (25), 5. Jedlová (22), 6. Moravská Třebová C (18), 7. Chornice (16), 8. Kunčina B (16), 9. Borová-Telecí (11), 10. Trstěnice (11), 11. Linhartice B (8), 12. Staré Město (3).

IV. TŘÍDA

Jevíčko B – Vendolí 3:1 (3:0). Branky: Vafka, Schuppler, Navrátil – P. Fuchs. O výsledku bylo jasno do poločasu, kdy si domácí vytvořili klidný náskok.

Pomezí B – Boršov 3:0 (1:0). Branky: Nitsch 2, Poliačik. V průměrném střetnutí rozhodly dvě krásné Nitschovy trefy.

Pořadí: 1. Jevíčko B (16), 2. Pomezí B (15), 3. Boršov (15), 4. Vendolí (9), 5. Třebařov B (6).