Sokol Hartvíkovice – TJ Svitavy 1:0 (0:0)

Sestava Svitav: Lampárek – Bandouch, D. Jukl, Zatočil, Uhlíř, Chlup, Beránek, Šilar, Čížek, Vacek, Jelínek (Jiroušek).

Hostující trenér zkoušel různé varianty, měnil styl a míchal sestavou. Gólově se prosadil pouze kvalitní soupeř s několika exdivizními hráči. Během zápasu došlo k nepěknému střetu hlavami mezi svitavským Zatočilem (tržná rána) a útočníkem soupeře, jenž nedohrál.

„Zatím to byl náš nejhorší výkon v přípravě, zejména v první půli to byla bída. Nebyli jsme schopni si pořádně přihrát, projevila se také absence Kroulíka, jenž tuto činnost uprostřed hřiště většinou obstarává. Zhruba od 65. minuty jsme hráli docela obstojně, ale to jsme již prohrávali, když jsme při rohovém kopu hrubě zachybovali a nepokryli útočníky,“ komentoval zápas svitavský trenér Zdeněk Válek.

FK Protivanov – Sokol Březová n. S. 2:3 (2:1)

Branky: Rada, R. Ehrenberger, Kalod. Sestava: J. Ehrenberger – Prudil, Růžička, Vorlický, Kučera, Lebeda, Ondroušek, Deutsch, Bárta, R. Ehrenberger, Rada (Kalod). Půl hodiny se Březová bránila drtivému náporu (0:2). Do poločasu snížil Rada a po změně stran zůstal favorit jako opařený: po vyrovnání přišla v 87. minutě také vítězná trefa.

„Byl to doslova šok, protože co s námi soupeř 30 minut dělal, to se jen tak nevidí. Celkově pro nás byl tento turnaj velikým přínosem, všechny zápasy byly kvalitní. Klukům to ohromně pomohlo, myslím si, že se dali dobře dohromady,“ řekl sekretář Oldřich Palla.

Pořadí: 1. Březová 12 b., 2. Blansko 10, 3. Boskovice 9, 4. Hartvíkovice 7, 5. Protivanov 6, 6. Svitavy 4, 7. Rájec 2. (mo, rh)