V něm zaujala vysoká výhra Cerekvice nad Kamennou Horkou, která dostala pod tlak Březovou, ta ho ale v Horním Újezdu zvládla. V přetahované o záchranu si doma pomohla Dlouhá Loučka, napjatě se čekalo i na výsledky z Trnávky a Jaroměřic.

Mladějov – Kunčina 3:0

Derby zaostalo za očekáváním. Hra byla neurovnaná s řadou nepřesností, více bylo bojovnosti než fotbalovosti. V první půli se o jediný zajímavý moment postaral P. Prosecký, když ve 32. minutě otevřel skóre. Stejný hráč po hodině hry zvyšoval na 2:0. Za tohoto stavu se do nadějných šancí dostali také hosté, ale M. Prosecký v domácí brance se vytáhl. Završený hattrick P. Proseckého nedlouho před koncem zlomil odpor hostů, pro něž je výše porážky krutá.

Fakta – branky: P. Prosecký 3. Rozhodčí: Hrouzek (Jaroměřice). ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

Tatran Mladějov: M. Prosecký – Kudyn, M. Suchý, P. Suchý ml., R. Sekanina, Šteffek, Abraham, Satler, P. Prosecký, Seryn, Němec (P. Suchý st., Prusák, Marek).
Sokol Kunčina: Švestka – Pešava, Klíma, M. Slezák, Kubík, Brychta, Štrajt, Kytlica, Tlustoš, L. Slezák, J. Spálenský (I. Stupka, Šmehlík, Frič).

Sebranice – Janov 4:1

Převahu v prvním poločase vyjádřili domácí čtyřikrát i s přispěním chyb v soupeřově obraně. Skóre však bylo pro hosty až příliš kruté, po změně stran defenzivu zpevnili. Dočkali se také čestného střeleckého zásahu, když domácí přes několik šancí své zasloužené vítězství nezvýraznili.

Fakta – branky: J. Horníček 2, Betlach 2 – M. Wejda. Rozhodčí: Havránek (Svitavy). ŽK: 0. Diváci: 180. Poločas: 4:0.

Sokol Sebranice: Schüch – Klusoň, Jireček, Nezbeda, Chadima, Hospůdka, Haupt, J. Horníček, Patočka, Červ, Betlach (J. Radiměřský, Hurych, K. Radiměřský).
TJ Sokol Janov: Beránek – P. Záleský, J. Záleský, Johan, Šváb, A. Zvěřina, Klejch, M. Wejda, L. Zvěřina, Hájek, Novotný (V. Wejda).

Cerekvice – Kamenná Horka 6:0

Horka před pár týdny trápila Březovou, tentokrát neměla proti favoritovi naději. Domácí od počátku na hřišti dominovali a skóre začalo brzy narůstat. Poprvé ve 22. minutě díky Janderovi, po půlhodině zakončil pohlednou akci pohodlně Vosmek, do přestávky ještě dvakrát zavěsil Řehák. Po změně stran pokračovala jasná převaha Cerekvice. Ujala se ukázková akce na jeden dotek a Janderova střela, skóre završil neskutečnou ránou z rohu hřiště Radimecký.

Fakta – branky: Jandera 2, Řehák 2, Vosmek, Radimecký. Rozhodčí: J. Dvořák (Svitavy). ŽK: 1:1. Diváci: 180. Poločas: 4:0.

Slavoj Cerekvice n. L.: Kusý – Coufal, Benko, Řehák, Vosmek, Jandera, Pražák, Dobr, Schauer, Lorenc, Crha (Radimecký, Vomáčka, Němeček).
Sokol Kam. Horka: Fadrný – Lustyk, Tesař, Mach, Weber, Dokoupil, Opršál, Škáva, Benc, Bubela, Lelek (Chaloupka, Nedoma).

Dlouhá Loučka – Čistá 2:0

Ve vyrovnaném zápase byl důležitý první gól a ten dal ve 30. minutě domácí R. Kolář přesnou střelou zpoza vápna do šibenice. Hosté zahrozili z brejků, nastřelili dokonce po jednom z nich břevno, ale spolehlivý Čechal jim nedovolil skórovat. Po hodině hry uvolnil Gregor rychlého Kraloviče a ten uklidnil tým. Hosté se snažili až do konce, ale jejich nápor vyzněl naprázdno.

Fakta – branky: R. Kolář, Kralovič. Rozhodčí: Střecha (Velké Opatovice). ŽK: 1:4. Diváci: 150. Poločas: 1:0.

Sokol Dlouhá Loučka: Čechal – Jochec, Hank, Geršl, Straka, R. Kolář, Křivánek, J. Kolář, M. Blecha, Gregor, Kralovič (Flieger, Jánský, Ruml).
Sokol Čistá: Boštík – Štěrba, J. Kmošek, P. Kmošek, Vejman, Rožek, Klusoň, Kostlán, M. Nepraš, D. Nepraš, Vodehnal (Žrout).

Horní Újezd – Březová 1:3

Hosté se zaměřili na nakopávání dlouhých míčů na své útočníky. Hodně smolný duel odehrál domácí brankář, který se pod výsledek výrazně podepsal. Ve 12. minutě ho přeloboval Růžička, poté otálel tak dlouho s odkopem, až mu míč sebral Jež a pohodlně skóroval. Domácí hned vzápětí korigovali Machem, ale další gól už nevstřelili. Snahu po přestávce uťala penalta po Hondlově faulu proměněná Růžičkou – 1:3. To s domácími otřáslo a do konce se už více neprosadili.

Fakta – branky: Mach – Růžička 2, Jež. Rozhodčí: Hořínek (Hradec n. S.). ŽK: 1:1. Diváci: 200. Poločas: 1:2.

TJ Horní Újezd: Hondl – Beneš, Hájek, Neumeister, Kovář, Kučera, Hubinka, Boček, Mach, Kárský, Faltys (Žďára, Kusý).
Sokol Březová nad Svitavou: J. Ehrenberger – Jež, Šmerda, Rada, Prudil, Kučera, Lebeda, Deutsch, R. Ehrenberger, Růžička, Lukášek (Ryšavý, Zelený).

Jaroměřice – Bystré 4:0

Domácí na svého soupeře od začátku vlétli, zatlačili ho na jeho polovinu a k ohrožení svojí svatyně jej pouštěli ojediněle. Mužem zápasu se stal Dan Švec, který v 70. minutě zkompletoval hattrick, jasně pod taktovkou dobře hrajících domácích proběhl celý zápas.

Fakta – branky: Švec 3, Vykydal. Rozhodčí: Ropek (Morašice). ŽK: 1:0. Diváci: 95. Poločas: 2:0.

TJ Jaroměřice: Jos. Valenta – Jan Valenta, M. Valenta, Dračka, Gecl, Václavek, Vykydal, Švec, Vybral, Tesař, Jakab (Macháček, Knoll, Valášek).
Sokol Bystré: Štaffa – P. Zahoran, Vomočil, Dvořák, Halva, Neudert, Mitáš, Cupal, Putnar, Dittrich, Oravec (Soukeník).

Městečko Trnávka – Radiměř 0:1

Oba celky se v důležitém utkání zaměřily převážně na obranu. Přesto na obou stranách zazvonilo břevno (Bohatec – Karlík), vyložené šance pak spálili Pokorný a Šašinka. Trest přišel z nenápadného brejku zakončeného Jachanem. Po změně stran domácí vyvinuli tlak, ale vinou vlastních nepřesností a herní křeče vyrovnat nedokázali.

Fakta – branka: Jachan. Rozhodčí: Urban (Litomyšl). ŽK: 3:2. Diváci: 120. Poločas: 0:1.

Sokol M. Trnávka: Skočovský – Kleveta, R. Hensl, Továrek, Benisch, Pokorný, Konečný, Šašinka, Michalčák, Bohatec, Toman (Stenzl, Grulich).
TJ Radiměř: Jedlička – Marek, Bubela, Olšer, Doubek, Jachan, Savočka, Karlík, Mauer, J. Trnečka, Satrapa (Amerling, Dlábek, T. Trnečka).