Vinou nepřízně počasí se na umělé trávě v Ústí nad Orlicí, kam zajíždí řada celků z okresu, nepodařilo na neděli nachystat hrací plochu a duely se valem odkládaly. Jinde se ale hrálo.

UMT BOSKOVICE: Sokol Březová – Rájec–Jestřebí 4:0 (2:0). Branky: Deutsch, Vorlický, Ehrenberger, Růžička. Sestava: J. Ehrenberger – Kučera, Růžička, Klein, Prudil, Rada, Bárta, Deutsch, Lebeda, Ehrenberger, Vorlický. Proti kompletnímu diviznímu celku vsadil lídr OP na důslednou obranu a rychlé brejky, což se mu vyplatilo. Rájec si s tím nevěděl rady, chyběla mu finální přihrávka a ani fyzicky soupeře nijak nepředčil.

TJ Svitavy – FK APOS Blansko 1:1. Branka: Sauer.

UMT ÚSTÍ NAD ORL.: Areál se nepodařilo uvést do provozuschopného stavu. Polička, Litomyšl, Rychnov, Cerekvice a Sebranice nehrály a čekají na náhradní termíny.

UMT RYCHNOV N. K.: Sokol Dolní Újezd – Sokol Morašice 1:4 (1:4). Pro Újezd šlo o zápasovou premiéru, Morašice hrály podruhé a prosadily se o poznání vyšší efektivitou v zakončení, když vynikl autor dvou branek Válek.

UMT LETOHRAD: Jiskra Litomyšl SD – Sokol Semanín muži 6:4 (4:3). Branky: Němec 2, Štoudek, Pecháček, Sršeň, L. Král. Cenný skalp dorostu s účastníkem I. A třídy.

UMT OLOMOUC: Slovan Moravská Třebová měl volno a čekal, ve které z nadstavbových skupin bude pokračovat jeho turnajová pouť. Výsledky ho nepotěšily, ve skupině skončil čtvrtý a čekají ho dvě utkání o 7. – 10. místo se Zábřehem a Ústím u Hranic.

Na „přírodním“ terénu si muži Svitav B za vydatné pomoci dorostenců poradili s Kamennou Horkou 5:3.