Boršov – Staré Město 7:0

Domácí hrající poprvé v této sezoně kompletní dali během čtvrt hodiny čtyři branky a rozhodli tím o výsledku. Fakta – branky: Kolařík 3, Pokorný 2, Doseděl, Hájek. Rozhodčí: O. Brychta (Kunčina), ŽK 2:1, diváků: 50, poločas: 4:0.

Čistá – Radiměř 1:0

Bojovné utkání nakonec lépe zvládli domácí, přestože dohrávali v deseti lidech. Fakta – branka: Padělek. Rozhodčí: Geba (Polička), ŽK 0:2, ČK 1:0, diváků: 25, poločas: 0:0.

Jaroměřice – Vendolí 8:0

Domácí hráči neměli se svým soupeřem slitování a do poločasu mu nasázeli šest gólů. Po změně stran tak už mohli pošetřit síly. Fakta – branky: Gecl 4, O. Valenta, Jakab, Antošovský, Knoll. Rozhodčí: L. Žouželka (M. Trnávka),ČK 0:1, diváků: 30, poločas: 6:0.

Kunčina – Městečko Trnávka 3:0

Výraznou počáteční převahu vyjádřili domácí rychlým hattrickem v podání Šmehlíka. V dalším průběhu měli nadále zřetelně navrch, ale trefili už pouze dvakrát konstrukci. Fakta – branky: Šmehlík 3. Rozhodčí: V. Ille (Jaroměřice), ŽK 0:2, diváků: 40, poločas: 3:0.

Rohozná – Chornice 2:1

Domácí získali na začátku dvougólový náskok a ten přes snahu hostů uhájili až do konce. Fakta – branky: Moravec, Šula, Hakl – Krč. Rozhodčí: Svoboda (Bučina), ŽK 0:2, diváků: 30, poločas: 2:1.