Nahoru půjdou společně s Opatovem, který teď nehrál, neboť mu nedorazil rival z Chornic a utkání tak bude kontumováno.

Borová – Březová nad Svitavou 4:2 (2:1). Branky: Střítežský 2, A. Pazdera 2 – Jež, Kutlák. Hrál se nadprůměrný fotbal, o který se postarali oba soupeři. Po půlhodině se domácí dostali do vedení dvěma slepenými góly, hosté ovšem nerezignovali, ještě do pauzy snížili a po půlce dokonce vyrovnali. To ovšem byl pro domácí impuls ke zvýšení snahy, záhy získali náskok zpět, v závěru ho pojistili a otevřeli dveře do nejvyšší okresní třídy.

Trstěnice – Jedlová-Pomezí B 2:4 (2:2). Branky: Mojdl, Nešpor – Stýblo 2, Elis, Peša. Utkání bylo poměrně vyrovnané v poli a do přestávky také výsledkově. Ve druhém poločase však přesně zakončovali jenom hosté a díky tomu si připsali tři body.

Další výsledky III. třídy: Boršov – Městečko Trnávka 2:5 (1:1), Radiměř – Kunčina B 7:2 (3:1), Koclířov – Staré Město-Moravská Třebová C 1:6 (0:3), Opatov – Chornice 3:0 (kontumace).

Pořadí: 1. Staré Město-Moravská Třebová C (60), 2. Opatov (54), 3. Borová-Telecí (48), 4. Kunčina B (39), 5. Jedlová-Pomezí B (38), 6. Městečko Trnávka (36), 7. Vendolí (30), 8. Radiměř (29), 9. Březová nad Svitavou (28), 10. Chornice (24), 11. Trstěnice (16), 12. Boršov (14), 13. Koclířov (0).