Přímý duel pro sebe rozhodli hráči ze Starého Města a Moravské Třebové C, kteří odrazili nápor Opatova a tři zápasy před koncem mají všechny předpoklady pro to, aby si došli pro primát. Opatov ale smutnit nemusí, postup do přeboru má totiž jistý, také Borová už je velmi blízko.

Staré Město-Moravská Třebová C – Opatov 4:1 (1:1). Branky: Staněk 2, Potáček, Rázl – Paar. Fotbal se hrál trochu ostřejší, jak se na takový magnet sluší. Během devíti minut bylo skóre 1:1 a na rozuzlení se čekalo do druhého poločasu. V něm získali domácí územní převahu a po hodině hry ji zúročili ve druhou trefu. Opatovští se nehodlali jen tak vzdát a snažili se s výsledkem ještě něco udělat, v poslední desetiminutovce však přišly další dva střelecké údery domácích a konečný stav tedy byl poměrně jednoznačný.

Městečko Trnávka – Vendolí 3:0 (1:0). Branky: vlastní, Pokorný, Šašinka. Domácí byli po celý zápas lepší a zaslouženě vyhráli.

Borová-Telecí – Boršov 2:0 (2:0). Branky: Střítežský, Češka. Férově vedené utkání domácí rozhodli pro sebe na samém začátku, když vedli po deseti minutách o dvě branky. I v dalším průběhu měli územní převahu, další možnosti však nevyužili. I sympaticky hrající soupeř však neustále hrozil z protiútoků.

Kunčina B – Koclířov 4:2 (2:0). Branky: Drahoš 2, Pařil, Horálek – Břeň, Teplý. Hosté bojovali až do konce, za což byli odměněni dvěma brankami v závěru a bylo to poprvé v sezoně, kdy dali v utkání více než jeden gól. Domácí se po většinu zápasu trápili v zakončení a zbrkle řešili situace před brankou.

Další výsledky III. třídy: Chornice – Trstěnice 4:1 (2:0), Březová nad Svitavou – Jedlová-Pomezí B 1:2 (0:1).

Pořadí: 1. Staré Město-Moravská Třebová C (57), 2. Opatov (51), 3. Borová-Telecí (45), 4. Kunčina B (39), 5. Jedlová-Pomezí B (35), 6. Městečko Trnávka (33), 7. Vendolí (30), 8. Březová nad Svitavou (28), 9. Radiměř (26), 10. Chornice (24), 11. Trstěnice (16), 12. Boršov (14), 13. Koclířov (0).