Ten před týdnem jasně porazil dalšího přeborového soupeře z Dolního Újezdu a nezklamal ani v tomto duelu.

Litomyšl – Kunčina 2:1

V prvním poločase nastoupili oba rivalové v silných sestavách a úroveň hry měla slušné parametry. Hosté udrželi s Litomyšlskými krok ve středu pole a několik nadějných příležitostí bylo k vidění na obou stranách. Góly však začaly padat až po změně stran, když došlo ke všeobecnému prostřídání. Do vedení šli domácí poté, co se levačkou k tyči trefil P. Kundera. O chvíli později překvapil brankáře střelou z dálky Portlík. Výsledkovou tečku utkání napsal v závěru J. Spálenský, který proměnil pokutový kop.

„Pro nás to byla dobrá příprava se zdatným soupeřem. Jistě se bude pohybovat na špici I. B třídy," ocenil trenér Jiskry František Jandáček výkon Kunčiny. „Zatím stále točím v utkáních nějakých osmnáct lidí a do druhých poločasů všechny vystřídám. Až teprve příští týden zkusím sestavu zúžit na takovou, se kterou půjdeme do jara," doplnil kouč Jandáček.

Spokojen byl s duelem také hostující trenér Zdeněk Pešava: „S výjimkou Potáčka jsme byli téměř kompletní a podali dobrý výkon. Takové zápasy se soupeři z vyšších soutěží jsou pro nás přínosem a myslím si,  že je dokážeme zvládat. Věřím proto, že na jarní části sezony budeme kvalitně připraveni."

Branky: P. Kundera, Portlík – J. Spálenský.

Litomyšl: Kavalír (Kačer) – J. Hašek, M. Hašek, Prokop, Vomočil, Zeman, Černý, Kristek, P. Kundera, Štoudek, Petr Malý (Portlík, Rumler, V. Paclík, Pavel Malý, M. Malý, Bican).

Kunčina: Hutira (Harvánek) – Pešava, Pánik, Scholze, M. Spálenský, Švanda, J. Spálenský, T. Brychta, Drahoš, Tlustoš, Hlubinka (Crha, Zeman, Šír, O. Brychta).