Uplynulé dějství nebylo tak složité jako některá předchozí, takže hned tři tipující získali 17 bodů za devět uhodnutých výsledků. Z nich byl nejblíže ke správné hodnotě supertrefy BEDŘICH ŠTEFÁNEK z Moravské Třebové, jenž hraje se startovním číslem SY0261. Stává se vítězem kola a dostane tradiční ceny (balení hlineckého piva Rychtář a DVD). K vyzvednutí budou v příštím týdnu ve svitavské redakci (budeme informovat). Novým lídrem celkové klasifikace je Milan Češka z Poličky, který se na prvním místě osamostatnil, avšak jenom s minimálním náskokem tří bodů, takže je vše otevřené.

1. místo
SY0126 Milan Češka ml., Polička 8 41

2. – 14. místo
SY0212 Ladislav Holomek, Makov 11 38
SY0148 Gustav Kovář, Vítějeves 8 38
SY0159 Luboš Nekvinda, Svitavy 8 38
SY0307 Milan Písek, Jaroměřice 8 38
SY0031 František Přibyl, Jarošov 8 38
SY0032 Eva Přibylová, Jarošov 8 38
SY0264 Eduard Čehovský, Rozstání 5 38
SY0179 Klára Kaderková, Svitavy 5 38
SY0132 Roman Kuda ml., Pomezí 5 38
SY0248 Jaroslav Mahdal, M. Třebová 5 38
SY0090 Jiří Tobiáš, Polička 5 38
SY0014 Josef Novák, Litomyšl 2 38
SY0136 Vladimír Vajs, Polička 2 38

15. – 26. místo
SY0054 František Jirásek, Janov 8 37
SY0281 Olga Hrubá, M. Třebová 17 35
SY0283 Zdeněk Hrubý, M. Třebová 17 35
SY0182 Oliver Shelong, Praha 14 35
SY0097 Tomáš Kubát, Polička 11 35
SY0135 Vladimír Smejkal, Pomezí 11 35
SY0155 Pavel Kotlář, Květná 8 35
SY0108 Václav Obolecký ml., Polička 8 35
SY0156 Marie Vágnerová, Radkov 8 35
SY0173 Jaroslav Valach st., Hartmanice 8 35
SY0034 Jiří Elčkner ml., Čistá 5 35
SY0121 Monika Procházková, Polička 5 35

27. – 28. místo
SY0249 Jiří Bílý, M. Třebová 8 34
SY0023 Martin Kysilka, Lezník 2 33

29. – 40. místo
SY0194 Václav Cink, M. Třebová 11 32
SY0063 Jana Bartoňková, Hradec n/S 8 32
SY0122 Milan Jílek, Polička 8 32
SY0131 Roman Kuda st., Pomezí 8 32
SY0109 Milan Pazlar, Polička 8 32
SY0187 Dan Shelong, Praha 8 32
SY0051 Marek Beneš, Trstěnice 5 32
SY0278 Bedřich Doseděl, M. Třebová 5 32
SY0098 Karel Geba, Polička 5 32
SY0044 Roman Greguš st., Nedošín 5 32
SY0010 Zdeněk Němec, Nová Ves 5 32
SY0242 Pavel Schejbal, Svitavy 2 32

41. – 43. místo
SY0328 Tomáš Satrapa, Radiměř 14 30
SY0229 Miloslav Olšán, Brněnec 11 30
SY0357 Petr Kumstát, Staré Město 5 30

44. – 68. místo
SY0261 Bedřich Štefánek, M. Třebová 17 29
SY0270 Dana Brychtová, Kunčina 11 29
SY0210 Tomáš Holomek, Makov 11 29
SY0184 Martin Jirmásek, Polička 11 29
SY0100 Jaroslav Švanda, Polička 11 29
SY0049 Josef Vajrauch, Trstěnice 11 29
SY0268 Tomáš Brychta, Kunčina 8 29
SY0181 Josef Jirmásek, Polička 8 29
SY0200 Miroslav Kulíšek, Svitavy 8 29
SY0286 Tomáš Urban, Litomyšl 8 29
SY0116 Marie Hladká, Sebranice 5 29
SY0107 Petr Jílek, Polička 5 29
SY0186 Tomáš Jirmásek, Polička 5 29
SY0036 Jiřina Kmošková, Čistá 5 29
SY0301 Hana Minářová, Sebranice 5 29
SY0188 Olga Shelongová, Praha 5 29
SY0310 Marek Soural, Úsobrno 5 29
SY0137 Jitka Vajsová, Polička 5 29
SY0104 Andrea Gibiecová, Polička 2 29
SY0141 Markéta Krystýnková, Polička 2 29
SY0046 Josef Mergl, Nedošín 2 29
SY0048 Monika Merglová, Nedošín 2 29
SY0296 Helena Novotná, Nedvězí 2 29
SY0158 Jaroslav Vágner, Radkov 2 29
SY0050 Petr Vajrauch, Trstěnice 2 29

69. – 100. místo
SY0279 Jan Schneider, M. Třebová 8 27
SY0139 František Bidmon, Polička 11 26
SY0253 Jiří Navrátil, Dětřichov 11 26
SY0273 František Přichystal, M. Třebová 11 26
SY0064 Tereza Bartoňková, Hradec n/S 8 26
SY0062 Lukáš Hořínek, Hradec n/S 8 26
SY0096 Rostimír Kárský, Polička 8 26
SY0146 Miluše Moravcová, Banín 8 26
SY0022 Václav Němec, Litomyšl 8 26
SY0262 Zdeňka Štefánková, M. Třebová 8 26
SY0092 Martin Tobiáš, Polička 8 26
SY0209 Milan Beneš, Pomezí 5 26
SY0214 Jiří Frank, Trstěnice 5 26
SY0043 Markéta Gregušová, Nedošín 5 26
SY0115 Ladislav Hladký, Sebranice 5 26
SY0211 Martina Holomková, Makov 5 26
SY0005 Miroslav Horský, Litomyšl 5 26
SY0247 Alois Komprda, M. Třebová 5 26
SY0087 Jaromír Kvapil, Svitavy 5 26
SY0263 Karel Rádsetoulal, Radkov 5 26
SY0110 Roman Roch, Polička 5 26
SY0190 Ludmila Veličková, Vendolí 5 26
SY0227 Jiří Boštík, Vidlatá Seč 2 26
SY0117 Veronika Hladká, Sebranice 2 26
SY0282 Aleš Hrubý, M. Třebová 2 26
SY0111 Kamil Koníček, Polička 2 26
SY0220 Josef Künzel, Svitavy 2 26
SY0366 Marcel Pánik, Rychnov 2 26
SY0066 Martin Zedník, Svitavy 2 26
SY0065 Kamila Zedníková, Svitavy 2 26
SY0086 Roman Dostál, Svitavy -1 26
SY0130 Ludmila Kudová st., Pomezí -4 26

101. – 103. místo
SY0219 Michal Čížek, Svitavy 8 25
SY0358 Štefan Gallik, M. Třebová 8 24
SY0352 Ludvík Potáček, M. Třebová 8 24

104. – 132. místo
SY0125 Milan Češka st., Polička 11 23
SY0226 Jaroslava Premauerová, Bystré 11 23
SY0052 Helena Benešová, Trstěnice 8 23
SY0266 Anna Brychtová, Kunčina 8 23
SY0299 Miroslav Čori, Bystré 8 23
SY0183 Olga Jirmásková, Polička 8 23
SY0119 Josef Popelka, Polička 8 23
SY0059 Jaroslava Sajdlová, Svitavy 8 23
SY0274 Jan Soldán, M. Třebová 8 23
SY0030 Jiří Stibůrek, Čistá 8 23
SY0321 Irena Stibůrková st., Čistá 8 23
SY0267 Josef Brychta, Kunčina 5 23
SY0197 Ludmila Hofmanová, Linhartice 5 23
SY0312 Martin Krč, Horní Štěpánov 5 23
SY0245 Vlastimil Matocha, Jaroměřice 5 23
SY0300 Josef Minář, Sebranice 5 23
SY0295 Michal Novotný, Nedvězí 5 23
SY0056 Tomáš Rumler, Litomyšl 5 23
SY0112 Petr Stoklásek, Polička 5 23
SY0106 Karel Švec, Polička 5 23
SY0288 Jaroslav Urban ml., Šumperk 5 23
SY0102 Jiří Vávra, Polička 5 23
SY0039 Vlasta Jelínková, Morašice 2 23
SY0105 Miroslav Jílek, Polička 2 23
SY0205 Martin Jiruše, Opatov 2 23
SY0162 Erik Kalas, Vendolí 2 23
SY0309 Jana Písková, Jaroměřice 2 23
SY0040 Karel Štorek, Cerekvice 2 23
SY0001 Roman Stibůrek, Čistá -1 23

133. – 134. místo
SY0256 Bohuslav Štrajt, Boršov 5 22
SY0019 Ivan Dostál, Jarošov 0 22

135. – 145. místo
SY0353 Michal Racl, M. Třebová 14 21
SY0224 František Harašta, Polička 8 21
SY0060 Zdeněk Odehnal ml., Hradec n/S 8 21
SY0326 Milan Ciesar, Čistá 5 21
SY0236 Miloš Drmola, Svitavy 5 21
SY0257 Aťka Khýr, Staré Město 5 21
SY0332 Karolina Kořistková, Svitavy 5 21
SY0114 Stanislav Kučera, Polička 5 21
SY0320 Veronika Zavřelová, Dolní Újezd 5 21
SY0347 Ladislav Cesnek, Lipník 2 21
SY0198 Pavlína Gregorová, Svitavy 0 21

146. – 180. místo
SY0269 Ondřej Brychta, Kunčina 8 20
SY0134 Pavel Jílek, Pomezí 8 20
SY0153 Miroslav Kotlář, Svitavy 8 20
SY0095 Karel Němec, Korouhev 8 20
SY0252 Petr Otevřel, Lhota u Konice 8 20
SY0027 Stanislav Štyndl, Čistá 8 20
SY0093 Gabriela Tobiášová, Polička 8 20
SY0103 Pavel Zahradník, Polička 8 20
SY0144 Josef Ambros, Křenov 5 20
SY0084 Jarmila Andrlíková, Svitavy 5 20
SY0124 Alena Češková, Polička 5 20
SY0035 Šárka Elčknerová, Čistá 5 20
SY0298 Jarmila Jachymiáková, Bystré 5 20
SY0218 Antonín Kadlec, Polička 5 20
SY0201 Petr Lněnička, Pomezí 5 20
SY0192 Jana Oujezdská, Rozhraní 5 20
SY0305 Jan Pazdírek, Jaroměřice 5 20
SY0308 Kateřina Písková, Jaroměřice 5 20
SY0118 Jan Procházka, Polička 5 20
SY0009 Radovan Rumler, Litomyšl 5 20
SY0409 Ladislav Slaník, Praha 5 20
SY0240 Jaroslav Trávníček, Čistá 5 20
SY0172 Jaroslav Valach ml., Hartmanice 5 20
SY0138 Petr Blažek, Polička 2 20
SY0113 Radka Cihlářová, Polička 2 20
SY0003 Bořivoj Klejch, Dolní Újezd 2 20
SY0037 Pavel Kmošek st., Čistá 2 20
SY0208 Radek Navrátil, Pomezí 2 20
SY0292 Martina Novotná, Nedvězí 2 20
SY0225 Julius Premauer, Bystré 2 20
SY0246 Antonín Štěpánek, M. Třebová 2 20
SY0287 Jaroslav Urban st., Litomyšl 2 20
SY0123 Lenka Urbanová st., Polička 2 20
SY0157 Lukáš Vágner, Radkov 2 20
SY0215 Olga Lněničková, Svitavy -1 20

181. – 183. místo
SY0375 Zdeněk Tesař ml., Vendolí 8 19
SY0277 Věra Dosedělová, M. Třebová 5 19
SY0391 Josef Mastík, Sebranice -1 19

184. – 187. místo
SY0254 Ivana Mixánová, Boršov 11 18
SY0329 Nikola Satrapová, Radiměř 8 18
SY0002 Jan Kolčava, Dolní Újezd 5 18
SY0369 Pavel Navrátil, Jaroměřice 5 18

188. – 221. místo
SY0038 Pavel Kmošek ml., Čistá 8 17
SY0303 Jaroslav Koutný, Jaroměřice 8 17
SY0154 Josef Lednický, Svitavy 8 17
SY0255 Stanislav Mixán, Boršov 8 17
SY0147 Romana Moravcová, Banín 8 17
SY0237 Antonín Slaník, Svitavy 8 17
SY0029 Irena Stibůrková, Čistá 8 17
SY0028 Andrea Stibůrková, Čistá 8 17
SY0315 Petr Valenta, Jaroměřice 8 17
SY0207 Libor Bednář, Pomezí 5 17
SY0142 Petr Bednář st., Pomezí 5 17
SY0033 Jiří Elčkner st., Trstěnice 5 17
SY0250 Petr Haupt, M. Třebová 5 17
SY0196 Arnošt Hofman, Linhartice 5 17
SY0020 Jan Hudeček, Vidlatá Seč 5 17
SY0177 Jan Kaderka, Svitavy 5 17
SY0265 Luboš Komprda, M. Třebová 5 17
SY0011 Luděk Marčík, Osík 5 17
SY0244 Robin Matocha, Jaroměřice 5 17
SY0041 Jaroslava Bubnová, Borohrádek 2 17
SY0280 František Bušina, Sušice 2 17
SY0164 Lucie Hárychová, Koclířov 2 17
SY0176 Jaroslav Kaderka, Svitavy 2 17
SY0004 Vlasta Kolčavová, Dolní Újezd 2 17
SY0171 Lukáš Králíček, Svitavy 2 17
SY0161 Božena Rakašová, Svitavy 2 17
SY0233 Vladimír Šedý, Pomezí 2 17
SY0025 David Štyndl, Čistá 2 17
SY0088 Antonín Uhlíř, Svitavy 2 17
SY0376 Zdeněk Klouda, Radiměř 0 17
SY0377 Zdeněk Tesař st., Vendolí 0 17
SY0170 František Minář, Svitavy -1 17
SY0058 Vojtěch Sajdl, Svitavy -1 17
SY0217 Marie Satrapová, Radiměř -1 17

222. – 228. místo
SY0238 Jan Slaník, Svitavy 11 16
SY0316 Adam Jirout, Litomyšl 8 16
SY0291 Pavel Drobný, Poříčí 5 16
SY0323 Petr Fulík, Dolní Újezd 5 16
SY0322 Věra Fulíková, Dolní Újezd 5 16
SY0319 Jaroslav Jirout, Litomyšl 2 16
SY0055 Václav Benda, Litomyšl 0 16

229. – 241. místo
SY0359 František Sedlák, Úsobrno 8 15
SY0013 Marie Marčíková, Dolní Újezd 5 15
SY0285 Pavel Urban, Litomyšl 5 15
SY0327 Lubomír Záruba, Svitavy 5 15
SY0340 Anna Cesneková, Lipník 2 15
SY0356 Oldřich Dosedla, M. Třebová 2 15
SY0275 Rudolf Jahoda, M. Třebová 2 15
SY0101 Miroslav Kmošek, Polička 2 15
SY0333 Adéla Kořistková, Svitavy 2 15
SY0199 Petr Cink, M. Třebová 0 15
SY0042 Roman Greguš ml., Nedošín 0 15
SY0364 Lenka Klouzalová, Polička -1 15
SY0349 Jan Sehnal, Svitavy -1 15

242. – 274. místo
SY0143 Petr Bednář ml., Pomezí 8 14
SY0151 Otto Daněk st., Svitavy 8 14
SY0408 Jiří Janda, Svitavy 8 14
SY0185 Jana Jirmásková, Polička 8 14
SY0152 David Kotlář, Svitavy 8 14
SY0294 Jiří Drábek, Nedvězí 5 14
SY0128 Vladimír Harašta, Polička 5 14
SY0127 Marie Haraštová, Polička 5 14
SY0235 Josef Kovář, Svitavy 5 14
SY0314 Milan Mackerle, Jaroměřice 5 14
SY0012 Zdeněk Marčík, Dolní Újezd 5 14
SY0145 Miroslav Moravec, Banín 5 14
SY0251 Miroslav Otevřel, M. Třebová 5 14
SY0191 Libor Oujezdský ml., Rozhraní 5 14
SY0072 Anna Slabá, Svitavy 5 14
SY0068 Alena Slabá, Svitavy 5 14
SY0067 Anja Slabá, Svitavy 5 14
SY0074 Ondřej Slabý, Svitavy 5 14
SY0073 František Slabý, Svitavy 5 14
SY0070 Tomáš Slabý, Svitavy 5 14
SY0083 Dominik Slabý, Svitavy 5 14
SY0071 Pavel Slabý ml., Svitavy 5 14
SY0069 Pavel Slabý st., Svitavy 5 14
SY0284 Pavel Sotorník, M. Třebová 5 14
SY0091 Iva Tobiášová, Polička 5 14
SY0304 Hana Koutná, Jaroměřice 2 14
SY0133 Ludmila Kudová ml., Pomezí 2 14
SY0047 Miloš Mergl, Nedošín 2 14
SY0302 Michal Minář, Sebranice 2 14
SY0089 Zdeněk Stoklásek, Pomezí 2 14
SY0026 Dráža Štyndlová, Čistá 2 14
SY0260 Karel Jahoda, M. Třebová 0 14
SY0221 Vladimír Kvapil, Nová Sídla -1 14
275. – 282. místo
SY0271 Ivan Vala, M. Třebová 8 13
SY0195 Jaroslav Žouželka, Linhartice 5 13
SY0379 Miloš Andrle, Svitavy 2 13
SY0223 Petr Harašta, Polička 0 13
SY0222 Ludmila Haraštová, Polička 0 13
SY0018 Jan Šilar, Jarošov 0 13
SY0017 Jana Šilarová, Jarošov 0 13
SY0015 Jaroslav Zeman, Jarošov 0 13

283. – 287. místo
SY0370 Luděk Knoll st., Jaroměřice 8 12
SY0216 Ladislav Lněnička, Pomezí 8 12
SY0362 Josef Peřina, Sádek 2 12
SY0075 Petr Slabý, Svitavy 2 12
SY0169 Jaroslav Mach ml., Svitavy 0 12

288. – 302. místo
SY0406 Marie Tesařová, Vendolí 11 11
SY0021 Zdeněk Novák, Nedošín 8 11
SY0149 Jana Bahenská, Svitavy 5 11
SY0140 Emilie Bidmonová, Polička 5 11
SY0213 Ludmila Holomková, Makov 5 11
SY0045 Klára Merglová, Nedošín 5 11
SY0306 Jindřich Tihlařík, Jaroměřice 5 11
SY0206 Jiří Fečko, Opatov 2 11
SY0276 Kateřina Havranová, M. Třebová 2 11
SY0297 Ludvík Jachymiák, Bystré 2 11
SY0202 Karel Kuběna, Svitavy 2 11
SY0160 David Nekvinda, Svitavy 2 11
SY0289 František Boštík, Poříčí -1 11
SY0311 Milan Hlaváč, Jaroměřice -1 11
SY0231 Jindřich Tomiška st., Opatov -4 11

303. – 312. místo
SY0373 Miroslav Čejka, Svitavy 8 10
SY0324 Pavel Fulík, Dolní Újezd 5 10
SY0382 Miroslav Jílek, Svitavy 5 10
SY0389 Zdeněk Jílek, Polička 5 10
SY0272 Miroslav Rolínek, M. Třebová 5 10
SY0053 Jaroslav Švec, Čistá 5 10
SY0380 Jitka Bláhová, Vendolí 2 10
SY0317 Zdeněk Jirout ml., Litomyšl 2 10
SY0412 Markéta Hubinková, Čistá 0 10
SY0016 Jana Zemanová, Jarošov 0 10

313. – 317. místo
SY0371 Luděk Knoll ml., Jaroměřice 8 9
SY0368 Bohuslav Marek, Jaroměřice 5 9
SY0361 Jan Měšťan, Borovnice 5 9
SY0258 Marek Maleňák, Křenov 2 9
SY0243 Marek Matocha, Jaroměřice 0 9

318. – 334. místo
SY0094 Jiří Laštovica, Polička 8 8
SY0120 Lenka Urbanová ml., Polička 8 8
SY0175 Jindřich Červený, Polička 5 8
SY0008 Sandra Horská, Litomyšl 5 8
SY0313 Irena Krčová, Horní Štěpánov 5 8
SY0174 Romana Červená, Polička 2 8
SY0057 Lubomír Fuxa, Svitavy 2 8
SY0007 Veronika Hořínková, Litomyšl 2 8
SY0204 Roman Sklenář, Opatov 2 8
SY0165 Jakub Pešina, Janov 0 8
SY0388 František Bis, Karviná -1 8
SY0077 David Roušar, Svitavy -1 8
SY0081 Patrik Roušar, Svitavy -1 8
SY0078 Václav Roušar, Svitavy -1 8
SY0079 Radek Roušar, Svitavy -1 8
SY0080 Eva Roušarová, Svitavy -1 8
SY0150 Karel Weber, Svitavy -1 8

335. – 344. místo
SY0350 Klára Udržalová, Svitavy 8 7
SY0383 Radek Czehowský, Svitavy 5 7
SY0228 Jakub Olšán, Brněnec 5 7
SY0203 Josef Dvořák, Svitavy 0 7
SY0168 František Pešina, Janov (247) 0 7
SY0394 Vladimír Vacek, M. Třebová 8 6
SY0355 Alena Galliková, M. Třebová 5 6
SY0338 Josef Bis, Karle 2 6
SY0365 Martina Češková, Polička 2 6
SY0061 Zdeněk Odehnal st., Hradec n/S 2 6

345. – 356. místo
SY0085 Vladimír Havránek, Svitavy 8 5
SY0230 Jiří Hárych ml., Koclířov 5 5
SY0400 Jaroslav Mlčoch, Svitavy 5 5
SY0259 Jindřich Nárožný, Březina 5 5
SY0407 Michal Daranský, Svitavy 2 5
SY0178 Lenka Kaderková, Svitavy 2 5
SY0384 Růžena Lebedová, Svitavy 2 5
SY0404 Milada Novotná, Mělník 2 5
SY0239 Jaroslav Šlesinger, Čistá 2 5
SY0166 František Pešina st., Janov 0 5
SY0290 Tomáš Vápeník, Pomezí 0 5
SY0099 Petr Navrátil, Jedlová -1 5

357. – 366. místo
SY0351 Petr Dudek, Svitavy 5 4
SY0372 Jiří Premauer, Litomyšl 2 4
SY0189 Zdeněk Dvořák, Knapovec 0 4
SY0343 Michal Brázda, Svitavy 8 3
SY0341 Marina Brázdová, Svitavy 8 3
SY0346 Marie Homolová, Svitavy 8 3
SY0354 Jan Valenta, Jaroměřice 5 3
SY0331 Marta Fišerová, Vendolí 2 3
SY0006 Lucie Hořínková, Litomyšl 2 3
SY0411 Miloslava Čermáková, Osík 0 3

367. – 374. místo
SY0163 Pavla Greplová, Koclířov 5 2
SY0402 Růžena Hrdličková, Svitavy 5 2
SY0385 Václav Bis, Lukavec 2 2
SY0398 Zdeněk Drábík, Opatov 2 2
SY0410 Anna Hořínková, Litomyšl 0 2
SY0374 Vladislav Mazák, Opatov 0 2
SY0293 Karel Drábek, Nedvězí -1 2
SY0193 František Hemerka, Svitavy -1 2

375. – 381. místo
SY0335 Martin Fišer, Vendolí 11 1
SY0393 Ladislav Khýr, Staré Město 5 1
SY0381 Pavel Fedrzel, Svitavy 2 1
SY0318 Zdeněk Jirout st., Litomyšl 2 1
SY0415 Vladimír Procházka, Polička 5 0
SY0363 František Klouzal, Polička -1 0
SY0336 Marie Bisová, Svitavy -7 0

382. – 395. místo
SY0396 Petr Zouhar, Hradec n/S 5 -1
SY0397 Blanka Drábíková, Opatov 2 -1
SY0129 Lukáš Harašta, Polička 2 -1
SY0241 Slávka Hubinková, Čistá 2 -1
SY0399 Jaroslav Klučka, Vendolí 2 -1
SY0232 Jindřich Tomiška ml., Opatov 2 -1
SY0390 Adrián Nemšovský, Svitavy 0 -1
SY0167 František Pešina ml., Janov 0 -1
SY0180 Milan Sajdl, Svitavy 0 -1
SY0395 Michal Žvátora, M. Třebová 0 -1
SY0401 Josef Bachman, Březová -1 -1
SY0367 Zdeněk Drobný, Poříčí -1 -1
SY0405 Rostislav Liška, Študlov -4 -1
SY0082 Karel Svojanovský, Svitavy -4 -1

396. – 405. místo
SY0387 Hynek Vávra, Svitavy -4 -2
SY0348 Martin Cesnek, Lipník 2 -3
SY0337 Jan Bis, Svitavy -1 -3
SY0344 Kristýna Brázdová, Svitavy -4 -3
SY0234 František Báča, Rohozná 5 -4
SY0024 Miroslav Ševčík, Litomyšl 2 -4
SY0414 Miroslav Doležel, Radkov 0 -4
SY0413 Leona Doleželová, Radkov 0 -4
SY0386 Anna Bisová, Lukavec -1 -4
SY0403 Miloš Kafuněk, Svitavy -1 -4

406. – 415. místo
SY0416 Jaroslav Fuchsa, Svitavy 2 -5
SY0392 Aleš Zaoral, Staré Město 2 -5
SY0339 Anna Bisová, Karle -4 -5
SY0378 Jaroslav Bláha, Vendolí -4 -5
SY0330 Milan Kořistek, Svitavy 5 -6
SY0345 Leoš Mihola, Svitavy 5 -6
SY0325 Václav Zavřel, Dolní Újezd 2 -6
SY0360 Jaroslav Scheib, Polička 2 -9
SY0076 Lucie Kořistková, Svitavy -1 -10
SY0334 Miroslav Gestinger, Ostrý Kámen 5 -11
SY0342 Eduard Brázda, Svitavy -4 -12

(údaje: startovní číslo, jméno a příjmení hráče, město či obec, bodový zisk v uplynulém kole, celkové body. Reklamace bodových kont přijímáme nejpozději do pátku 20. května v redakci).