Prodloužit podobnou sérii se naopak nepovedlo Radiměři, která nečekaně ztratila v Trstěnici a stejně jako dvě další družstva je na devíti bodech. Většina utkání tohoto dějství nabídla vyrovnané partie a docela těsné výsledky.

Moravská Třebová B/Staré Město – Městečko Trnávka 4:2 (3:0). Branky: Doseděl 2, Skřebský, P. Šatník – Stenzl, Kolínský. ČK: 0:1 (Makrlík). Domácí položili základ k úspěchu v prvním poločase. Ve druhém Trnávka přidala a vývoj zdramatizovala snížením na 3:2, více však nestihla a domácí si pojistili další vítězství. Hosté dohráli v deseti.

Chornice – Březová nad Svitavou 3:2 (1:0). Branky: Štefl 2, L. Slabý – Dufek, Kutlák. V napínavém utkání se hosté dostali do pozice, kdy museli pořád dotahovat. Což se jim nakonec nepovedlo a o vyrovnání v poslední čtvrthodině usilovali marně.

Pomezí B – Kunčina B 2:0 (0:0). Branky: Stýblo, Misar. Bojovný duel směřoval k dělbě bodů, s níž se ale domácí béčko nechtělo rozhodně smířit a na úplný závěr si nachystalo dvojitý smrtící úder. Góly padly v 89. a 90. minutě a soupeři zbyly oči pro pláč.

Vendolí – Boršov 1:0 (0:0). Branka: R. Milota. Ve vyrovnaném utkání se oba rivalové trápili se zakončením a objevil se jediný hráč, který se dokázal střelecky prosadit. Domácí Milota rozhodl deset minut před závěrem.

Třebařov – Dolní Újezd B 0:1 (0:0). Branka: Kuta. Domácí celek se ani na čtvrtý pokus nedočkal bodového zisku. Neodehrál špatný zápas, ale na Kutovu trefu po hodině hry neuměl odpovědět.

Trstěnice – Radiměř 2:0 (1:0). Branky: Mojdl (PK), Burda. Domácí jsou známí tím, že si čas od času dovedou vyšlápnout na papírového favorita. A právě to se stalo. Na proměněnou penaltu navázali po přestávce trefou ze hry a hosté zůstali zaskočení.

Mladějov – Koclířov 6:3 (3:1). Branky: P. Němec 2, Horák, Seryn, Satler, Grund – Hlouš, Vorlíček, Šilhart. Hned v úvodu to bylo 1:1, když se oba celky trefily z prvního útoku. Domácí měli jinak po celý zápas zřejmou herní převahu. Hosté hrozili po chybách v obraně soupeře.

Pořadí:

1. Moravská Třebová B/Staré Město (12), 2. Dolní Újezd B (9), 3. Mladějov (9), 4. Radiměř (9), 5. Pomezí B (7), 6. Chornice (7), 7. Kunčina B (6), 8. Březová  nad Svitavou (6), 9. Vendolí (6), 10. Městečko Trnávka (4), 11. Trstěnice (4), 12. Boršov (1), 13. Koclířov (1), 14. Třebařov (0). (rh)