VYBRAT REGION
Zavřít mapu
8.10.2018
-

Šest gólů, penalty, derby prostě bavilo

Svitavy /KRAJSKÝ PŘEBOR/ - Litomyšlská Jiskra vyhrála v České Třebové a po sobotě se dostala do čela nejvyšší krajské soutěže. To si ovšem doposud vedoucí Luže nenechala líbit a o den později si výsadní pozici vzala zase zpět. V příštím kole se tito rivalové střetnou ve vzájemném souboji.

5.10.2018
-

Fotbalová pozvánka: Živanice jdou do boje z podpalubí

Pardubický kraj - Boj z naprostého tabulkového konce bude k vidění v nadcházejícím dějství třetiligové soutěže. Jeho obsazení je ovšem značně překvapivé. Vždyť ani hráči Jiren, ani jejich protivníci ze Živanic nejsou z minulosti rozhodně zvyklí vymetat ve svých soutěžích samotný chvost.

3.10.2018
-

Nadvláda tipujících žen pokračuje, sedmé kolo si podmanila Ladislava Ondráčková

Svitavy - Podzimní tipovací soutěž Svitavského deníku postoupila o další kolo dál. Sedmé pokračování navázalo na dosavadní tradici a bylo opět výsledkově poměrně přívětivé. Na tiketu převažovaly jedničky, které se v převážné většině předpokládaly, takže o dvouciferné přírůstky na bodová konta nebyla nouze.

3.10.2018
-

Koclířov jásá. Vyhrál soutěžní utkání po třech letech!

Svitavy /III. TŘÍDA/ - Psalo se září roku 2015, konkrétně dvanáctý den zmíněného měsíce, když fotbalisté Koclířova vyhráli 1:0 v Třebařově. Kdo mohl tehdy tušit, že na další tříbodový zápas si počkají více než tři roky.

2.10.2018
-

Toužili po vítězství jak vegetariáni po řízku

Svitavy /OHLASY/ - S cílem neinkasovat přijeli na letohradský trávník fotbalisté SKP Slovan. Nechybělo tolik minut, aby se to mužstvu Zdeňka Válka povedlo, ale osmasedmdesát není devadesát a trpěliví domácí se gólů dočkali. A na ně třebovský kolektiv reagovat nedokázal.

2.10.2018
-

Trestňák zn. Tomáš Klein, to je ničivá zbraň

Svitavy /OKRESNÍ PŘEBOR/ - To byl panečku parádní fotbalový nášup v osmém dějství nejvyšší okresní soutěže! Až člověk neví, kde vlastně začít dříve.

2.10.2018
-

Opatovecké probuzení? Opět nikoli

Svitavy /I. B TŘÍDA/ - Za dvacet minut bylo o všem důležitém rozhodnuto v okresním derby v Moravské Třebové. V této době vstřelilo domácí béčko dvě branky a soupeř z Janova na ně ve zbývajícím čase nenalezl přes veškerou snahu odpověď.

1.10.2018
-

Svitavská rezerva dobývala, až dobyla

Svitavy /I. A TŘÍDA/ - „Podivný“ zápas sehráli o víkendu fotbalisté svitavské rezervy. Ukončili v něm sice svoji černou sérii porážek, s čímž mohou být spokojeni, ale o tom, že by si duel nějak zvlášť „užili“, určitě nemůže být ani řeči.

1.10.2018
-

„Dolňák“ překvapil v Hlinsku, poprvé bodoval venku

Svitavy /KRAJSKÝ PŘEBOR/ - Dva slepené góly soupeře v 78. a 80. minutě rozhodly o porážce Moravské Třebové na letohradském trávníku.

1.10.2018
-

Souboj rezerv vyzněl pro Svitavy

Pardubický kraj - Dalšími zápasy pokračovaly o víkendi I. A a I. B třída, nižší fotbalové soutěže v kraji.

1.10.2018
-

Myšák úřadoval, odnesly to Holice

Pardubický kraj - O víkendu pokračoval svým osmým kolem krajský fotbalový přebor. Jaké jsou výsledky?

28.9.2018
-

Fotbalová pozvánka: Živanice proti rozjetému soupeři

Pardubický kraj - Prodlouženého víkendu využijí některé fotbalové týmy k tomu, aby si svoje mistrovské zápasy předehrály v pátek.

26.9.2018
-

Devět správných tipů a dokonalá Supertrefa. Bohuslava Hubinková prožila kolo snů

Svitavy - Fotbalová tipovací soutěž Svitavského deníku se pozvolna překlápí do druhé poloviny svého podzimního programu. Kolo s pořadovým číslem šest lze z pohledu hráčů hodnotit jako poměrně přívětivé, bodová konta přibývala docela sympaticky.

26.9.2018
-

Jen bod? Je to zatraceně málo...

Svitavy /OHLASY/ - Vždycky je hodno ocenění, pokud poražený umí uznat kvality vítěze. V tomto směru může jít dobrým příkladem dolnoújezdský kormidelník Tomáš Abt po měření sil svého Sokola proti exdiviznímu soupeři.

26.9.2018
-

Gólman to umí i v koncovce

Svitavy /III. TŘÍDA/ - Nejnižší okresní fotbalová soutěž nadále registruje jedno z mužstev, které je stoprocentní a pokračuje soutěží bez ztráty „kytičky“. Jedná se o třebovské céčko, jež ve svém šestém vystoupení dosáhlo na šesté vítězství.

25.9.2018
-

Opatovský lídr si vzal poslední slovo

Svitavy /OKRESNÍ PŘEBOR/ - Situace v popředí nejvyšší okresní soutěže fotbalistů se o víkendu sice lehce promíchala, ale jméno na nejvyšším postu se nezměnilo. Opatov vydřel další tři body a nadále dominuje.

25.9.2018
-

Janov dobře začal a dobře také skončil

Svitavy /I. B TŘÍDA/ - Zaplať Bůh. Už se zdálo, že janovští fotbalisté nedovedou ani nadějně rozehrané utkání dotáhnout k výslednému úspěchu. Až přišel střet s Řetovou a domácí dali svým fanouškům vzpomenout na nedávné okresní časy.

24.9.2018
-

Otupit počáteční nápor? Tak to se tedy nepovedlo

Svitavy /I. A TŘÍDA/ - Před týdnem mile překvapili výhrou, nyní se pohříchu vrátili do vyjetých starých kolejí. Řeč je o fotbalistech Kunčiny, kteří na domácím stadionu utržili v souboji proti celku Rohovládovy Bělé další porážku jednoznačným rozdílem.

24.9.2018
-

Načešice daly pět gólů béčku Ústí nad Orlicí

Pardubický kraj - Dalšími zápasy pokračovaly o víkendu I. A a I. B třída, nižší fotbalové soutěže v kraji.

24.9.2018
-

Svitavy mají tuze cenné body z tradičně horké půdy

Svitavy /KRAJSKÝ PŘEBOR/ - Počtvrté na podzim došel duel litomyšlské Jiskry do penaltového rozstřelu, poprvé v něm byla poražena. Stalo se tak v Lanškrouně.

24.9.2018
-

Přestřelka. Holice si vyšláply na lídra

Pardubický kraj - O víkendu pokračoval svým sedmým kolem krajský fotbalový přebor. Jaké jsou výsledky?

21.9.2018
-

Nezvyk. Živanice spadly až na dno

Pardubický kraj - Fotbal: No comment… Oliva popsal pouze první poločas duelu vloženého kola.

19.9.2018
-

Bodová konta rostla pořádně ztuha, Josef Kovář si ovšem poradil znamenitě

Svitavy – Páté pokračování tipovací soutěže Deníku se změnilo v pořádně náročnou zkoušku, která značně „zamávala“ s průběžnou klasifikací. Nebylo to kolo ve znamení bodových hodů, hráčů, kteří se svým kontem opravdu výrazně pohnuli, bylo pomálu.

18.9.2018
-

Litomyšlská výhra s pořádným kusem štěstí

Svitavy /OHLASY/ – „Jsem byl v šoku ze způsobu, jakým vedl utkání rozhodčí. To, co jsem od první minuty zažil v Luži, jsem dlouho neviděl. Divím se, že jsem zůstal na lavičce,“ vyjádřil se moravskotřebovský kouč Zdeněk Válek.

18.9.2018
-

Boršov ztratil, céčko se osamostatnilo na špičce

Svitavy /III. TŘÍDA/ – Hráči moravskotřebovského céčka se osamostatnili na čele třetitřídní soutěže. Bezpečně totiž zvítězili v Rohozné, zatímco jejich konkurent z Boršova poprvé na podzim klopýtl.

18.9.2018
-

Dva body z derby pro Opatovec, hodnotný počin Slovanu

Svitavy /I. B TŘÍDA/ – O příjemné výsledkové překvapení se v rámci šestého pokračování nejnižší krajské soutěže postarali moravskotřebovští fotbalisté. Skalp Libchav je pro ně hodně cenný.

18.9.2018
-

Opatov do čela, za ním produktivní Bystré, Cerekvice padla v sousedském derby

Svitavy /OKRESNÍ PŘEBOR/ – 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10. To není odpočítávání startu raketoplánu, ale aktuální stav v horní polovině tabulky nejvyšší okresní soutěže fotbalistů, co se bodových zisků mužstev týká.

17.9.2018
-

Překvapení: Kunčina udeřila v závěru a vyloupila Svitavy

Svitavy /I. A TŘÍDA/ – Nečekané, neřku-li senzační výsledky dělají fotbal zajímavým a právě jeden takový se zrodil o víkendu na umělé trávě ve Svitavách-Lánech. Kdo by očekával, že Kunčina, která sbírala v poslední době jasné porážky, si v souboji s domácí rezervou připíše tři body?

17.9.2018
-

Ve Svitavách bylo rozhodnuto do poločasu

Svitavy /KRAJSKÝ PŘEBOR/ – Rostoucí formu potvrdili v dalším pokračování krajského přeboru dospělých svitavští fotbalisté, kteří z posledních tři duelů vytěžili osm bodů. Kromě nich bodovala také Litomyšl, byť s velkým štěstím.

14.9.2018
-

Fotbalová pozvánka: V divizi na derby, oba třetiligisté doma

Pardubický kraj – Kde hledat taháky nadcházejícího fotbalového víkendu v Pardubickém kraji? Ten největší asi v divizi, neboť řada přichází na prestižní derby mezi pardubickou rezervou a Vysokým Mýtem.

12.9.2018
-

Osmkrát správný tip, to byl vítězný výkon, pocházel z dílny Tomáše Mergla

Svitavy – Plné zajímavých a ne ve všech případech očekávaných výsledků bylo čtvrté pokračování tipovací soutěže Svitavského deníku. V něm byla bodová konta jednotlivých hráčů poměrně ve značném rozptylu.

12.9.2018
-

Co o pouti pro Žamberk? Bůra!

Svitavy /OHLASY/ – Zlomovým okamžikem zápasu Moravské Třebové proti Třemošnici bylo brzké vyloučení na straně hostů. Slovan měl problémy přesilovou situaci zužitkovat, ale díky trpělivosti to nakonec dokázal.

11.9.2018
-

Hradec tvrdě udeřil v nastavení

Svitavy /III. TŘÍDA/ – Střídání stráží na čele, ale jen zásluhou skóre. To je závěr z víkendového pokračování nejnižší okresní fotbalové třídy.

11.9.2018
-

Jevíčští se cerekvických favoritů nezalekli a obrali je, čelo je hodně našlapané

Svitavy /OKRESNÍ PŘEBOR/ – Mimořádně těsno je v popředí nejvyšší okresní soutěže fotbalistů po pěti odehraných kolech. Pětice týmů je aktuálně naskládána v rozmezí jediného bodu!

11.9.2018
-

Pomezí zvládlo derby, penaltové odpoledne v Janově

Svitavy /I. B TŘÍDA/ – Dva doposud nejúspěšnější zástupci Svitavska v nejnižší krajské soutěži dospělých se v jejím pátém dějství utkali ve vzájemném souboji. A byli to fotbalisté z Pomezí, kteří z tohoto střetu vyšli vítězně.

10.9.2018
-

Polička neměla v Kunčině potíže, jednoznačně vyhrála

Svitavy /I. A TŘÍDA/ – Hattrick Petra Navrátila byl základním stavebním kamenem úspěchu poličských fotbalistů v regionálním „átřídním“ derby v Kunčině. Hosté potvrdili zlepšenou formu, zato jejich soupeř pokračuje v nelichotivé sérii vysokých porážek.

10.9.2018
-

Jiskra má gólový apetit, odnesl ho Žamberk

Svitavy /KRAJSKÝ PŘEBOR/ – Bez bodového zisku zůstal pouze Dolní Újezd, ostatní zástupci regionu v nejvyšší krajské soutěži zabodovali. Dva z nich naplno a velmi příjemně se to odrazilo na aktuální tabulce.

10.9.2018
-

Libchavy zničily Řetovou dvanácti góly

Pardubický kraj - Další dějství jest odehráno v krajské fotbalové I. A třídě i obou skupinách I. B třídy.

10.9.2018
-

Litomyšl nastřílela pět branek a nahání lídra

Pardubický kraj - O víkendu pokračoval svým pátým kolem krajský fotbalový přebor. Jaké jsou výsledky?

9.9.2018
-

Fotbalové výsledky z regionu

Svitavy – Jak hrály celky ze Svitavska v uplynulém kole krajských a okresních fotbalových soutěží? Odpověď se dozvíte na následujících řádcích.

7.9.2018
-

Fotbalová pozvánka: Pardubická rezerva zkusí vyzrát na lídra

Pardubický kraj – Od třetí ligy po okresní čtvrté třídy. Nadcházející víkend je opět doslova nabitý atraktivním mistrovským fotbalem.

5.9.2018
-

Úspěšných tipujících bylo dost, štěstí se usmálo na Ludvíka Potáčka

Svitavy – Třetí pokračování podzimní tipovací soutěže Svitavského deníku se možná na první pohled mohlo jevit jako jedno z obtížnějších, ovšem pohled na bodová konta hráčů vypovídá spíše o opaku. Dařilo se a na ziscích to je vidět, alespoň ve většině případů.

4.9.2018
-

„Poločas jsme prochrápali,“ mrzelo újezdského trenéra Abta

Svitavy /OHLASY/ – Třikrát plus, jednou minus. Taková byla bilance mužstev z regionu ve čtvrtém dějství nejvyšší krajské soutěže fotbalistů.

4.9.2018
-

Sousedská bitva pro Trstěnici, Boršov nadále vévodí

Svitavy /III. TŘÍDA/ – Třetí vítězství v řadě získali fotbalisté Boršova a díky skóre zůstávali na třetitřídní špici. Jejich pronásledovatelé jim ovšem nedali ani bodík náskoku.

4.9.2018
-

Svitavská kosa narazila, její seknutí zarazil kámen z Bělé

Svitavy /I. A TŘÍDA/ – Doposud svitavskému fotbalovému béčku vycházelo všechno, na co sáhlo, jenže každá série musí jednou skončit a ta jeho vítězná se zastavila na aktuálním čísle tři.

4.9.2018
-

Super tah: Kuta šel na plac a hned vyrovnal

Svitavy /I. B TŘÍDA/ – Fotbalisté z Opatovce protáhli nelichotivou sérii a ani napočtvrté nezvítězili. Přitom měli dobře nakročeno a Chvála hlavou prolomil střelecké prokletí. Ovšem pak zazmatkovali v obraně a darovali soupeři penaltu.

3.9.2018
-

Cerekvická kanonáda skolila dalšího protivníka, Morašice našly cestu k vítězství

Svitavy /OKRESNÍ PŘEBOR/ – Jediný mančaft zůstal po čtvrtém kole nejvyšší okresní soutěže fotbalistů bez ztráty kytičky. Jde o Cerekvici, která pod Cimburkem jen potvrdila svoje kvality.

3.9.2018
-

Nevídaný obrat z poločasového stavu 0:4 dokonaly Libišany v rozstřelu

Pardubický kraj - Další dějství jest odehráno v krajské fotbalové I. A třídě i obou skupinách I. B třídy.

3.9.2018
-

Jiskra nasázela půltucet, Svitavy se dočkaly úspěchu

Svitavy /KRAJSKÝ PŘEBOR/ – Nejvyšší fotbalová soutěž Pardubického kraje pokračovala zápasy čtvrtého dějství. Co se týče úspěšnosti zástupců svitavského regionu, lze o něm hovořit jako o poměrně povedeném.

3.9.2018
-

Luže má další skalp, první výhra Třemošnice

Pardubický kraj - Krajský přebor fotbalistů má za sebou 4. kolo aktuálníh ročníku.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 15 12 1 2 37:11 37
2. FC Viktoria Plzeň 15 11 2 2 22:13 35
3. AC Sparta Praha 15 9 3 3 28:12 30
4. FK Jablonec 15 9 2 4 33:14 29
5. FC Baník Ostrava 15 8 3 4 21:12 27
6. FC Fastav Zlín 15 8 3 4 22:14 27
7. FC Slovan Liberec 15 6 5 4 15:13 23
8. FK Mladá Boleslav 15 5 3 7 28:30 18
9. SFC Opava 15 5 2 8 20:23 17
10. FK Teplice 15 4 4 7 17:23 16
11. Bohemians Praha 1905 15 4 4 7 16:23 16
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT