VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Jiskra zválcovala Luži, v derby byly šťastnější Svitavy

Svitavy /KRAJSKÝ PŘEBOR/ – Litomyšl je novým lídrem nejvyšší krajské soutěže! V duelu o první místo naložila na domácím trávníku soupeři šest „kousků“ a usadila se na nejvyšší příčce.

Lanškroun slaví, má střelce Savycha

Pardubický kraj - O víkendu pokračoval svým desátým kolem krajský fotbalový přebor. Jaké jsou výsledky?

12.10.2018
-

Další změna ve FAČR! Vedoucím Sportovně-technického úseku je nově Jiří Kotrba

Změny ve Fotbalové asociaci České republiky pokračují. Novým ředitelem Sportovně-technického úseku se stal Jiří Kotrba. Pod něj bude spadat mimo jiné projekt regionálních fotbalových akademií, úseky grassroots, TOP soutěží či talentované mládeže.

12.10.2018
-

Fotbalová pozvánka: Vzdálit se chvostu? Je nutno zvítězit

Pardubický kraj - Nadcházející mistrovský fotbalový víkend bude v republikových soutěžích mimo jiné ve znamení vzájemných soubojů rivalů z podpalubí tabulek.

10.10.2018
-

Úsměvy na tvářích hráčů poněkud zamrzaly, nejlépe se vedlo Janě Zemanové

Svitavy - Je tu konečně zápletka do podzimního fotbalového tipování, a to taková, že pořádná! Osmé dějství proselo pořadí půl druhé stovky hráčů více než důkladně. Jen velmi málo tipujících může být spokojeno, dvouciferných přírůstků na bodových kontech je poskrovnu, ve většině případů to tak tak vyšlo do kladných čísel.

10.10.2018
-

Poprvé ztratili, ale přesto svoje vedení navýšili

Svitavy /III. TŘÍDA/ - Ve znamení ztrát předních mužstev tabulky se odehrálo další dějství okresní III. třídy fotbalistů. Rozdíl mezi prvním a druhým celkem soutěže je před víkendovým vzájemným magnetem čtyřbodový.

9.10.2018
-

Naše začátky? No comment...

Svitavy /OHLASY/ - Všichni regionální reprezentanti ve fotbalovém krajském přeboru o víkendu bodovali, takže všichni jejich „mluvčí“ našli na odehraných utkáních pozitiva.

9.10.2018
-

Opatov úřaduje, drží se ho jen dvojice

Svitavy /OKRESNÍ PŘEBOR/ - Tak se nám to na špici nejvyšší okresní soutěže fotbalistů po devátém dějství pozoruhodně „vybarvilo“. Trojice adeptů na přední pozice se bodově poměrně výrazně oddělila, za nimi se otevírá propast.

9.10.2018
-

Pomezí má dva body ze Semanína, Janovští potěšili domácí fanoušky

Svitavy /I. B TŘÍDA/ - Fotbalisté z Pomezí zvládli těžkou zkoušku v Semaníně za dva body a uhájili vedoucí postavení v tabulce skupiny B.

8.10.2018
-

Kunčinský výkon byl dobrý, výsledek pohříchu nikoli

Svitavy /I. A TŘÍDA/ - Ani půlhodinová početní výhoda po vyloučení hostujícího brankáře, ani řada gólových šancí. Nic z toho nepomohlo kunčinským fotbalistům k úspěchu v utkání proti ústeckoorlickému béčku.

8.10.2018
-

Šest gólů, penalty, derby prostě bavilo

Svitavy /KRAJSKÝ PŘEBOR/ - Litomyšlská Jiskra vyhrála v České Třebové a po sobotě se dostala do čela nejvyšší krajské soutěže. To si ovšem doposud vedoucí Luže nenechala líbit a o den později si výsadní pozici vzala zase zpět. V příštím kole se tito rivalové střetnou ve vzájemném souboji.

5.10.2018
-

Fotbalová pozvánka: Živanice jdou do boje z podpalubí

Pardubický kraj - Boj z naprostého tabulkového konce bude k vidění v nadcházejícím dějství třetiligové soutěže. Jeho obsazení je ovšem značně překvapivé. Vždyť ani hráči Jiren, ani jejich protivníci ze Živanic nejsou z minulosti rozhodně zvyklí vymetat ve svých soutěžích samotný chvost.

3.10.2018
-

Nadvláda tipujících žen pokračuje, sedmé kolo si podmanila Ladislava Ondráčková

Svitavy - Podzimní tipovací soutěž Svitavského deníku postoupila o další kolo dál. Sedmé pokračování navázalo na dosavadní tradici a bylo opět výsledkově poměrně přívětivé. Na tiketu převažovaly jedničky, které se v převážné většině předpokládaly, takže o dvouciferné přírůstky na bodová konta nebyla nouze.

3.10.2018
-

Koclířov jásá. Vyhrál soutěžní utkání po třech letech!

Svitavy /III. TŘÍDA/ - Psalo se září roku 2015, konkrétně dvanáctý den zmíněného měsíce, když fotbalisté Koclířova vyhráli 1:0 v Třebařově. Kdo mohl tehdy tušit, že na další tříbodový zápas si počkají více než tři roky.

2.10.2018
-

Toužili po vítězství jak vegetariáni po řízku

Svitavy /OHLASY/ - S cílem neinkasovat přijeli na letohradský trávník fotbalisté SKP Slovan. Nechybělo tolik minut, aby se to mužstvu Zdeňka Válka povedlo, ale osmasedmdesát není devadesát a trpěliví domácí se gólů dočkali. A na ně třebovský kolektiv reagovat nedokázal.

2.10.2018
-

Trestňák zn. Tomáš Klein, to je ničivá zbraň

Svitavy /OKRESNÍ PŘEBOR/ - To byl panečku parádní fotbalový nášup v osmém dějství nejvyšší okresní soutěže! Až člověk neví, kde vlastně začít dříve.

2.10.2018
-

Opatovecké probuzení? Opět nikoli

Svitavy /I. B TŘÍDA/ - Za dvacet minut bylo o všem důležitém rozhodnuto v okresním derby v Moravské Třebové. V této době vstřelilo domácí béčko dvě branky a soupeř z Janova na ně ve zbývajícím čase nenalezl přes veškerou snahu odpověď.

1.10.2018
-

Svitavská rezerva dobývala, až dobyla

Svitavy /I. A TŘÍDA/ - „Podivný“ zápas sehráli o víkendu fotbalisté svitavské rezervy. Ukončili v něm sice svoji černou sérii porážek, s čímž mohou být spokojeni, ale o tom, že by si duel nějak zvlášť „užili“, určitě nemůže být ani řeči.

1.10.2018
-

„Dolňák“ překvapil v Hlinsku, poprvé bodoval venku

Svitavy /KRAJSKÝ PŘEBOR/ - Dva slepené góly soupeře v 78. a 80. minutě rozhodly o porážce Moravské Třebové na letohradském trávníku.

1.10.2018
-

Souboj rezerv vyzněl pro Svitavy

Pardubický kraj - Dalšími zápasy pokračovaly o víkendi I. A a I. B třída, nižší fotbalové soutěže v kraji.

1.10.2018
-

Myšák úřadoval, odnesly to Holice

Pardubický kraj - O víkendu pokračoval svým osmým kolem krajský fotbalový přebor. Jaké jsou výsledky?

28.9.2018
-

Fotbalová pozvánka: Živanice proti rozjetému soupeři

Pardubický kraj - Prodlouženého víkendu využijí některé fotbalové týmy k tomu, aby si svoje mistrovské zápasy předehrály v pátek.

26.9.2018
-

Devět správných tipů a dokonalá Supertrefa. Bohuslava Hubinková prožila kolo snů

Svitavy - Fotbalová tipovací soutěž Svitavského deníku se pozvolna překlápí do druhé poloviny svého podzimního programu. Kolo s pořadovým číslem šest lze z pohledu hráčů hodnotit jako poměrně přívětivé, bodová konta přibývala docela sympaticky.

26.9.2018
-

Jen bod? Je to zatraceně málo...

Svitavy /OHLASY/ - Vždycky je hodno ocenění, pokud poražený umí uznat kvality vítěze. V tomto směru může jít dobrým příkladem dolnoújezdský kormidelník Tomáš Abt po měření sil svého Sokola proti exdiviznímu soupeři.

26.9.2018
-

Gólman to umí i v koncovce

Svitavy /III. TŘÍDA/ - Nejnižší okresní fotbalová soutěž nadále registruje jedno z mužstev, které je stoprocentní a pokračuje soutěží bez ztráty „kytičky“. Jedná se o třebovské céčko, jež ve svém šestém vystoupení dosáhlo na šesté vítězství.

25.9.2018
-

Opatovský lídr si vzal poslední slovo

Svitavy /OKRESNÍ PŘEBOR/ - Situace v popředí nejvyšší okresní soutěže fotbalistů se o víkendu sice lehce promíchala, ale jméno na nejvyšším postu se nezměnilo. Opatov vydřel další tři body a nadále dominuje.

25.9.2018
-

Janov dobře začal a dobře také skončil

Svitavy /I. B TŘÍDA/ - Zaplať Bůh. Už se zdálo, že janovští fotbalisté nedovedou ani nadějně rozehrané utkání dotáhnout k výslednému úspěchu. Až přišel střet s Řetovou a domácí dali svým fanouškům vzpomenout na nedávné okresní časy.

24.9.2018
-

Otupit počáteční nápor? Tak to se tedy nepovedlo

Svitavy /I. A TŘÍDA/ - Před týdnem mile překvapili výhrou, nyní se pohříchu vrátili do vyjetých starých kolejí. Řeč je o fotbalistech Kunčiny, kteří na domácím stadionu utržili v souboji proti celku Rohovládovy Bělé další porážku jednoznačným rozdílem.

24.9.2018
-

Načešice daly pět gólů béčku Ústí nad Orlicí

Pardubický kraj - Dalšími zápasy pokračovaly o víkendu I. A a I. B třída, nižší fotbalové soutěže v kraji.

24.9.2018
-

Svitavy mají tuze cenné body z tradičně horké půdy

Svitavy /KRAJSKÝ PŘEBOR/ - Počtvrté na podzim došel duel litomyšlské Jiskry do penaltového rozstřelu, poprvé v něm byla poražena. Stalo se tak v Lanškrouně.

24.9.2018
-

Přestřelka. Holice si vyšláply na lídra

Pardubický kraj - O víkendu pokračoval svým sedmým kolem krajský fotbalový přebor. Jaké jsou výsledky?

21.9.2018
-

Nezvyk. Živanice spadly až na dno

Pardubický kraj - Fotbal: No comment… Oliva popsal pouze první poločas duelu vloženého kola.

19.9.2018
-

Bodová konta rostla pořádně ztuha, Josef Kovář si ovšem poradil znamenitě

Svitavy – Páté pokračování tipovací soutěže Deníku se změnilo v pořádně náročnou zkoušku, která značně „zamávala“ s průběžnou klasifikací. Nebylo to kolo ve znamení bodových hodů, hráčů, kteří se svým kontem opravdu výrazně pohnuli, bylo pomálu.

18.9.2018
-

Litomyšlská výhra s pořádným kusem štěstí

Svitavy /OHLASY/ – „Jsem byl v šoku ze způsobu, jakým vedl utkání rozhodčí. To, co jsem od první minuty zažil v Luži, jsem dlouho neviděl. Divím se, že jsem zůstal na lavičce,“ vyjádřil se moravskotřebovský kouč Zdeněk Válek.

18.9.2018
-

Boršov ztratil, céčko se osamostatnilo na špičce

Svitavy /III. TŘÍDA/ – Hráči moravskotřebovského céčka se osamostatnili na čele třetitřídní soutěže. Bezpečně totiž zvítězili v Rohozné, zatímco jejich konkurent z Boršova poprvé na podzim klopýtl.

18.9.2018
-

Dva body z derby pro Opatovec, hodnotný počin Slovanu

Svitavy /I. B TŘÍDA/ – O příjemné výsledkové překvapení se v rámci šestého pokračování nejnižší krajské soutěže postarali moravskotřebovští fotbalisté. Skalp Libchav je pro ně hodně cenný.

18.9.2018
-

Opatov do čela, za ním produktivní Bystré, Cerekvice padla v sousedském derby

Svitavy /OKRESNÍ PŘEBOR/ – 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10. To není odpočítávání startu raketoplánu, ale aktuální stav v horní polovině tabulky nejvyšší okresní soutěže fotbalistů, co se bodových zisků mužstev týká.

17.9.2018
-

Překvapení: Kunčina udeřila v závěru a vyloupila Svitavy

Svitavy /I. A TŘÍDA/ – Nečekané, neřku-li senzační výsledky dělají fotbal zajímavým a právě jeden takový se zrodil o víkendu na umělé trávě ve Svitavách-Lánech. Kdo by očekával, že Kunčina, která sbírala v poslední době jasné porážky, si v souboji s domácí rezervou připíše tři body?

17.9.2018
-

Ve Svitavách bylo rozhodnuto do poločasu

Svitavy /KRAJSKÝ PŘEBOR/ – Rostoucí formu potvrdili v dalším pokračování krajského přeboru dospělých svitavští fotbalisté, kteří z posledních tři duelů vytěžili osm bodů. Kromě nich bodovala také Litomyšl, byť s velkým štěstím.

14.9.2018
-

Fotbalová pozvánka: V divizi na derby, oba třetiligisté doma

Pardubický kraj – Kde hledat taháky nadcházejícího fotbalového víkendu v Pardubickém kraji? Ten největší asi v divizi, neboť řada přichází na prestižní derby mezi pardubickou rezervou a Vysokým Mýtem.

12.9.2018
-

Osmkrát správný tip, to byl vítězný výkon, pocházel z dílny Tomáše Mergla

Svitavy – Plné zajímavých a ne ve všech případech očekávaných výsledků bylo čtvrté pokračování tipovací soutěže Svitavského deníku. V něm byla bodová konta jednotlivých hráčů poměrně ve značném rozptylu.

12.9.2018
-

Co o pouti pro Žamberk? Bůra!

Svitavy /OHLASY/ – Zlomovým okamžikem zápasu Moravské Třebové proti Třemošnici bylo brzké vyloučení na straně hostů. Slovan měl problémy přesilovou situaci zužitkovat, ale díky trpělivosti to nakonec dokázal.

11.9.2018
-

Hradec tvrdě udeřil v nastavení

Svitavy /III. TŘÍDA/ – Střídání stráží na čele, ale jen zásluhou skóre. To je závěr z víkendového pokračování nejnižší okresní fotbalové třídy.

11.9.2018
-

Jevíčští se cerekvických favoritů nezalekli a obrali je, čelo je hodně našlapané

Svitavy /OKRESNÍ PŘEBOR/ – Mimořádně těsno je v popředí nejvyšší okresní soutěže fotbalistů po pěti odehraných kolech. Pětice týmů je aktuálně naskládána v rozmezí jediného bodu!

11.9.2018
-

Pomezí zvládlo derby, penaltové odpoledne v Janově

Svitavy /I. B TŘÍDA/ – Dva doposud nejúspěšnější zástupci Svitavska v nejnižší krajské soutěži dospělých se v jejím pátém dějství utkali ve vzájemném souboji. A byli to fotbalisté z Pomezí, kteří z tohoto střetu vyšli vítězně.

10.9.2018
-

Polička neměla v Kunčině potíže, jednoznačně vyhrála

Svitavy /I. A TŘÍDA/ – Hattrick Petra Navrátila byl základním stavebním kamenem úspěchu poličských fotbalistů v regionálním „átřídním“ derby v Kunčině. Hosté potvrdili zlepšenou formu, zato jejich soupeř pokračuje v nelichotivé sérii vysokých porážek.

10.9.2018
-

Jiskra má gólový apetit, odnesl ho Žamberk

Svitavy /KRAJSKÝ PŘEBOR/ – Bez bodového zisku zůstal pouze Dolní Újezd, ostatní zástupci regionu v nejvyšší krajské soutěži zabodovali. Dva z nich naplno a velmi příjemně se to odrazilo na aktuální tabulce.

10.9.2018
-

Libchavy zničily Řetovou dvanácti góly

Pardubický kraj - Další dějství jest odehráno v krajské fotbalové I. A třídě i obou skupinách I. B třídy.

10.9.2018
-

Litomyšl nastřílela pět branek a nahání lídra

Pardubický kraj - O víkendu pokračoval svým pátým kolem krajský fotbalový přebor. Jaké jsou výsledky?

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 11 9 0 2 27:7 27
2. FC Viktoria Plzeň 11 9 0 2 16:9 27
3. AC Sparta Praha 11 7 2 2 19:7 23
4. FC Baník Ostrava 11 7 2 2 18:8 23
5. FC Fastav Zlín 11 6 2 3 17:9 20
6. FK Jablonec 11 6 1 4 18:11 19
7. FC Slovan Liberec 11 4 4 3 13:12 16
8. Bohemians Praha 1905 11 4 3 4 11:12 15
9. FK Mladá Boleslav 11 4 2 5 24:25 14
10. 1. FK Příbram 11 4 2 5 18:22 14
11. MFK Karviná 11 3 1 7 14:21 10
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT