Branky padly v rozmezí dvou minut čtvrt hodiny před koncem. Nejprve se individuálně prosadil Huf, ovšem prakticky z protiakce se na druhé straně po faulu Koukoly kopala penalta a Barac stanovil konečné smírné skóre.

„Co se týče defenzivní fáze hry, viděl jsem tam kompaktnost, myslím, že kluci tam fungovali jako tým. Samozřejmě ale musíme pracovat na přechodové fázi, kde jsem viděl málo „tryskových“ náběhů a kolmých přihrávek,“ vyjádřil se pro klubový web trenér Jiří Saňák, který některé fotbalisty ze svého kádru proti Dukle nevyužil. „Nedostali volno, ale mají individuální tréninkový program, přišli v jiné fázi přípravy. Spíše to je o dotrénování a prevenci, abychom některé hráče nepřetáhli,“ vysvětlil Saňák.

close FK Pardubice vs. Dukla Praha. info Zdroj: David Haan zoom_in FK Pardubice vs. Dukla Praha.

Další herní test čeká na jeho svěřence tuto sobotu, kdy v německu změří sily s Fürthem, účastníkem 2. Bundesligy. „Čeká nás jiný fotbal a jiná intenzita, která nás zase prověří. Nejen do obrany, ale budeme chtít vidět i změnu v ofenzívě,“ dodal pardubický trenér.

| Video: Youtube

FK Pardubice – Dukla Praha 1:1 (0:0). Branky: 74. Huf – 76. Barac z pen.
Pardubice I. poločas: Stejskal – Surzyn, Koukola, Šimek – Vacek, Juzvak, Míšek, Brdička, Stradins – Krobot, Zlatohlávek (32. S. Šimek). II. poločas: Budinský – Mareš, D. Šimek, Koukola, Juzvak (67. Chukwuebuka) – Solil, Appiah, S. Šimek, Tischler, Patrák – Huf.