V pondělí byl zahájen prodej vstupenek na velikonoční utkání s pražskou Spartou, které je na programu 9. dubna od 19 hodin. Respektive pro fanoušky s právem přednostního nákupu, jako je například eFKarta. Zahájení předprodeje pro ostatní veřejnost bylo již dříve avizováno na čtvrtek 23. března.

Pardubický klub při zahájení prodeje permanentních vstupenek nabádal svoje fanoušky, že přednostní prodej je nejlepší způsob, jak si zajistit účast na všech domácích utkáních. Permanentky našly nové vlastníky v počtu 1931.

„Jako velmi úspěšný se ukázal i projekt eFKarta. Jedním z jeho benefitů byla možnost přednostního nákupu vstupenek, navíc s několikaprocentní slevou. Právě majitelé eFKaret a další osoby s právem přednostního nákupu měli o vstupenky obrovský zájem,“ přibližuje tiskový mluvčí Radek Klier boj o lupeny na Spartu a dodává: „Ten způsobil, že během tří hodin byly vstupenky na tribuny jih, sever a východ bezezbytku vyprodané.“

Do čtvrtečního volného prodeje (od 16 hodin) tak půjde jen limitovaný počet vstupenek v režimu VIP PREMIUM v ceně 1980 Kč. Ve zvláštním režimu bude fungovat prodej do hostujícího sektoru (357 míst), který řídí AC Sparta Praha.

Vstupenky VIP PREMIUM je také možné zakoupit jako permanentní vstupenku v ceně 9900 Kč, která zahrnuje vstup na všechna zbývající domácí utkání FORTUNA:LIGY. Přesněji řečeno, tři zápasy v základní části (Sparta, Hradec Králové, Slovácko) i dvě až tři utkání v nadstavbové skupině.