Do tématu v 7. kole naší soutěže (Nejútulnější fotbalová hospůdka) jste poslali fotografie svých oblíbených lokálů. Děkujeme! Sportovní redaktoři Deníku vybrali nejoriginálnější snímky, které nyní soutěží o ceny. Rozhodujete vy, čtenáři! Komu dáte svůj hlas a kdo se bude moci těšit na odměnu? Hlasujte v ANKETĚ pod tímto článkem.

Pralesní fotbalové léto s Deníkem. Petra Šveřepová převzala za svou dceru Michaelu tisícikorunu od editora Deníku Michala Pavlíka. Michaela Šveřepová ovládla první kolo letní čtenářské soutěže.
Šveřepovi. Fotbalová rodina z Vrdů bodovala v letní soutěži Deníku

Máte i vy dobrý nápad? Nesmutněte a zapojte se do hry také! Do čtvrtka 8. srpna můžete posílat fotky na poslední  téma "Nejvtipnější foto z fotbalového tréninku".

Jsou vaše snímky lepší, originálnější? Sdílejte je na facebookové skupině Sportovního deníku (mujzivotsesportem.cz) nebo je pošlete na e-mail pralesy@denik.cz, kde nezapomeňte přidat své jméno, bydliště a telefonní číslo.

Každý týden hrajeme o tři ceny: vítěz získá tisícovku na ruku, za druhé místo náleží 30l sud piva Ferdinand a třetí soutěžící obdrží pětistovku na ruku. Čím víc příspěvků, tím větší šance na výhru.

Poslední téma pro tento týden:

Nejvtipnější foto z tréninku (uzávěrka ve čtvrtek 8. 8.)

Fotbalista Volanova Tomáš Voňka (vlevo) převzal cenu za 1. místo v soutěži Pralesní fotbalové léto s Deníkem od šéfredaktora Krkonošského deníku Jana Brauna.
Za prvenství v letní fotbalové soutěži Deníku bude ve Volanově sud

Pralesní fotbalové léto s Deníkem.Zdroj: Repro Deník