Před 150 diváky v Třebařově se od začátku hrálo za převahy domácího celku, který byl aktivnější a nebezpečnější, což zúročil krátce před odchodem do kabin pohotovým zakončením Zdeněk Hlubinka. Svoje si do vývoje utkání řekl i další elitní třebařovský snajpr David Maleňák, po hodině hry se prosadil po dlouhém balonu za obranu a domácí dostali závěr pod kontrolu. Stav 2:0 se nezměnil ani v nervózním závěru a lídr tabulky čekal, jak na jeho úspěch odpoví konkurence.

A odpovědi nebyly kdovíjak pádné. Ze čtyř mužstev, která se před týdnem porovnala na devatenácti bodech, zabraly naplno pouze Morašice, a to ještě s ušima pořádně odřenýma. S předposledním Boršovem měly na domácím trávníku ohromné potíže a teprve v 82. minutě odvrátil Patrik Lněnička hrozící překvapení na jejich účet. I nejhubenější výhra se ovšem počítá za tři body jako každá jiná a pro Morašice to znamená posun na druhý flek. Za zmínku v tomto měření sil ještě stojí, že po minulé gólové explozi v Němčicích se Luboš Rusnák tentokrát chopil svého tradičnějšího fotbalového řemesla a svým spoluhráčům pomohl k úspěchu vychytanou nulou.  

TJ Sokol Morašice vs. TJ Sokol Boršov.TJ Sokol Morašice vs. TJ Sokol Boršov.Zdroj: Jan Hendrych

Jinak v tomto dějství uchazeči předních pozic poztráceli kupu bodů. Kromě Mladějova vyšla naprázdno Cerekvice, která se přesvědčila o aktuální velmi dobré formě dolnoújezdského béčka, které zapsalo třetí vítězství v řadě a posouvá se vzhůru. V průběhu zápasu postupně nabralo třígólový náskok a dokráčelo si pro relativně kontrolované vítězství, soupeř od řeky Loučné se ke konci dostal jen ke korekci výsledku.

Dlouhá Loučka počítala v Horním Újezdu jistojistě s plným ziskem, ale narazila na bojovného protivníka, který předvedl jeden ze svých lepších podzimních výkonů a dokonce sahal po překvapivé výhře. Hrál se celkem vyrovnaný fotbal, slibné příležitosti na obou stranách zůstávaly dlouho bez využití, až v 79. minutě se prosadil domácí Jiří Fógl a nasměroval utkání směrem k výsledku z kategorie nečekaných. Hosty však v poslední minutě duelu spasil pokutový kop, zodpovědnost na sebe vzal nejlepší střelec okresního přeboru Zdeněk Konečný a stanovil dělbu bodů.

TOP střelci OP: Tomáš Müller (Jevíčko) a Zdeněk Konečný (Dlouhá Loučka) 11, Jiří Linhart (Jevíčko) a David Frank (Dolní Újezd B) 10.

Na třetí pozici se prokousalo Jevíčko, které nemělo žádné slitování s posledními Němčicemi. Jeho gólostroj se rozjel hned po necelých dvou minutách a zastavil se na „desítce“, přičemž vynikl autor pěti branek Tomáš Müller. A srovnal je přitom pěkně za sebou, což je skutečně málokdy vídaný počin.

SK Polička vs. SK Zámrsk.
Krajské fotbalové výsledky: Ústí vyhrálo i v Hlinsku a nadále vévodí divizi C

Jednoznačné bylo také utkání v Opatově, kde si domácí po necelém měsíci zopakovali pohárový duel proti Vendolí. V září vyhráli 4:0, nyní soupeři naložili půltucet gólů, přičemž na takový náklad nepotřebovali ani celou hodinu hry.

Zato Hradec, ten se na podzim na vlastním hřišti výsledkově nebývalé trápí, ze šesti utkání před vlastními fanoušky se z výhry radoval v jediném případě. Propadl i o víkendu v souboji s poličskou rezervou, které ke třem bodům stačila jediná trefa Jakuba Trnečky z poloviny prvního poločasu. Snaha domácích hráčů vrátit se do utkání a alespoň vyrovnat zůstala bezzubá, na jejich kontě vstřelených branek zůstala i po uplynutí hrací doby nula.

12. KOLO: Opatov – Vendolí 6:1 (4:1). Branky: 12. a 36. Paar, 53. a 58. Roshan, 5. Svoboda, 19. Štěrba – 37. Bednář. Dolní Újezd B – Cerekvice nad Loučnou 3:1 (1:0). Branky: 7. Klička, 57. Ryšan, 70. D. Frank – 80. M. Lněnička. Morašice – Boršov 1:0 (0:0). Branka: 82. P. Lněnička. Horní Újezd – Dlouhá Loučka 1:1 (0:0). Branky: 79. Fógl – 90. Konečný z pen. Třebařov – Mladějov 2:0 (1:0). Branky: 43. Z. Hlubinka, 62. D. Maleňák. Jevíčko – Němčice 10:0 (4:0). Branky: 2. Linhart, 22. Havlíček, 31., 45., 61., 66. z pen. a 67. Müller, 79. Holub, 85. a 89. Červinka. Hradec nad Svitavou – Polička B 0:1 (0:1). Branka: 21. J. Trnečka.


Načítám tabulku ...

Z programu III. třídy vypadlo odložené utkání mezi Sebranicemi a Čistou. Do vedení se vrátili fotbalisté z Radiměře, kteří si přesvědčivým způsobem poradili s kunčinskou rezervou, když se jim povedly nástupy do obou poločasů.

TOP střelci III. třídy: Pavel Bednář (Linhartice) 10, Martin Bureš (Sebranice), Radim Kyrcz (Linhartice) a Štěpán Ludvíček (Čistá) 6.

Osm branek padlo pod Cimburkem a přestože hosté z Koclířova šokovali soupeře dvěma slepenými trefami po čtvrthodině hry, tak konečné skóre vypovídá vcelku jasně v trnávecký prospěch. Hlavní zásluhu na obratu přitom měl autor hattricku Mário Kurinec, domácí definitivně zlomili vývoj střetnutí po druhé žluté kartě, kterou si prohlédl koclířovský Pálka.

Sokol Městečko Trnávka vs. SK FC Koclířov.Sokol Městečko Trnávka vs. SK FC Koclířov.Zdroj: Lucie Procházková

12. KOLO: Kunčina B – Radiměř 1:5 (1:3). Branky: 31. Petr – 4. Šmíd, 8. Stejskal, 40. L. Trnečka, 49. a 85. Ondroušek. Městečko Trnávka – Koclířov 6:2 (2:2). Branky: 24., 76. a 87. Kurinec, 22. vlastní (Gregor), 48. Zvéška, 66. Kubálek – 12. Menšík, 14. Binder. ČK: 0:1 (64. Pálka). Utkání Sebranice – Čistá bylo odloženo. Linhartice volný termín.


Načítám tabulku ...

Okresní soutěže mládeže


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...