TJ Svitavy – MFK Chrudim U19 3:0 (1:0)
Branky: 20. Juřík, 48. a 63. Kuda.
Svitavy: Cabal – M. Čížek (46. Czehowský), Češka, Veselský (46. Mauer), Horák (46. Pikovský) – F. Čížek (46. Hýbl), Dürr, Ehrenberger (46. Zoicas), Chlup (46. Kuda) – Juřík, Králíček (46. Fisheriuk).

V první půli se hrálo vyrovnané utkání, kdy zkušenější domácí byli důraznější v osobních soubojích a nedovolili mladým ligistům jejich kombinační hru. Po změně stran prostřídali celou lavičku, ale přesto měli více ze hry. Jeden z nových mužů na hřišti Kuda dostal hned po zahájení hry ve středu pole míč a z dálky se parádně trefil. Následně se do dvou šancí dostal rovněž soupeř, ale jistý Cabal je dokázal vyřešit. Po hodině hry se podruhé prosadil Kuda, tentokrát po krásné průnikové přihrávce do otevřené chrudimské obrany, a „z voleje“ obstřelil technickou ránou k tyči gólmana.

„V 70. minutě po velké příležitostí našich hráčů došlo ke zranění brankáře. Jeho spoluhráči potom na pokyn svého trenéra se slovy „už nám to stačilo" odešli do kabin, takže rozhodčímu nezbylo než utkání ukončit,“ popsal klubový sekretář Jiří Petr nevšední „vyvrcholení“ duelu dvacet minut před plánovaným koncem.

Svěřenci Radovana Kroulíka odehrají předposlední přípravné střetnutí příští sobotu 24. února od 10 hodin opět na domácí umělé trávě v Lánech proti Slovanu Moravská Třebová.


Načítám tabulku ...