TJ Svitavy – FK Kunštát 3:1 (2:1)
Branky: Juřík, Králíček, Hýbl – Bělehrádek.
Svitavy I. poločas: Cabal – Novák, M. Čížek, Czehowský, Veselský – Juřík, Chlup, F. Čížek,Zoicas, Králíček – Ehrenberger.
Svitavy II. poločas: Cabal – Špička, Tůma, Češka, Kuda – Brázda, Dürr, Ovad, Juřík, Hýbl – Fisheriuk.

VPS Stavoblock Polička.

Oldřich Palla, vedoucí družstva: Obě mužstva předvedla během zápasu několik pěkných kombinačních akcí. Celé utkání bylo hráno v poměrně vysokém nasazení, i když hosté střídali vždy po třiceti minutách čtyři hráče. V 9. minutě podnikl Kunštát rychlý útok středem, míč se dostal na levou stranu k Bělehrádkovi, který udělal kličku brankáři Cabalovi a otevřel skóre. Vyrovnáno bylo poté, co Juřík zprava na rohu vápna napřáhl k tvrdě střele a trefil se přesně. Před poločasem zahrával kousek za vápnem trestný kop Králíček a křížnou ránou za tyč otáčel na 2:1. V polovině druhého poločasu Juřík potáhl míč středem, ve vápně dal míč doleva na osamoceného Hýbla, který s přehledem zvýšil. A ještě čtvrt hodiny před koncem pálil opět aktivní Juřík, ale jeho dělovku vytáhl brankář zázračně na roh. Naším dalším soupeřem v přípravě bude ligový dorost MFK Chrudim U19, hraje se v sobotu 17. září od 15 hodin opět ve Svitavách-Lánech.