Parádní výkon podali o víkendu dolnoújezdští fotbalisté. Zejména v prvním poločase rozebrali aktivní a pestrou hrou s častou střelbou ústeckou rezervu do posledního šroubku a pro hosty bylo průběžné skóre 4:0 ještě hodně milosrdné. Produktivní dvojice Štarman – Drahoš si připsala hattrick a spokojené publikum svým borcům právem zatleskalo. Takhle by to šlo…

Ilustrační foto.
Procházka: Na zvrat jsme neměli, Litomyšl na nás byla dobře připravena

„O takových zápasech se píše velmi lehce. Fanouškovo srdce plesalo a na fotbal se dalo koukat. Soupeř sice ještě nezískal ani bod, to však nesnižuje naše kvality. Hosté v první půli vystřelili jedinkrát, a to několik metrů nad břevno, naopak našich šancí bylo více než deset. Doufejme, že forma bude pokračovat i v následujících zápasech. Do Bohdanče nejedeme jako favorit, ale kůži lacino nedáme,“ uvedl sekretář Jan Kabrhel.

Remíza z tatenického hřiště je pro omlazenou svitavskou rezervu solidním počinem. „Výsledek je asi spravedlivý. Domácí měli více šancí v první půli, ale nastřelili pouze břevno. My zase trefili po změně stran břevno a tyč. Mladí hráči v naší sestavě se musí učit dospělému fotbalu,“ řekl kouč Milan Janko.

Radek Pruška – 80
Kulaté osmdesáté narozeniny oslavil v minulých dnech Radek Pruška. Známá postava poličského sportu, bývalý dlouholetý hráč poličského fotbalového klubu, neúnavný organizátor letního turnaje v malé kopané a dodnes věrný fanoušek fotbalu i hokeje nejen v Poličce. K řadě gratulantů se přidává také redakce Deníku.

Polička se rovněž po plichtě 1:1 podělila o body se Žamberkem a je to pro ni málo. „Na rozdíl od předchozích utkání jsme měli docela dobrý začátek, ale trpěli jsme nepřesnostmi ve finální fázi. Slibně rozjeté akce jsme řešili zbrkle, ze všech možností, jaké se při nich nabízely, jsme často volili tu nejhorší. Přesto jsme měli šance, i tutové, abychom vstřelili vice než jednu branku. Nepovedlo se a doplatili jsme na to, soupeř z penalty za ruku vyrovnal. Je to škoda,“ zhodnotil duel poličský lodivod Miroslav Kovář.

4. KOLO: Polička – Žamberk 1:1 (0:0). Branky: Hynek – Jírů z pen. Rosice nad Labem – Letohrad B 1:3 (0:3). Branky: Fidler – Faltejsek, Preclík, Trnka. Přelouč – Libišany 0:11 (0:2). Branky: L. Kraják 4 (1 z pen.), O. Kraják 2, Záruba 2, Chmelík 2, Fidra. Tatenice – Svitavy B 1:1 (0:0). Branky: O. Tareš – Kuda. Dolní Újezd – Ústí nad Orlicí B 6:1 (4:0). Branky: Drahoš 3, Štarman 3 – Procházka. FC Jiskra 2008 – Lázně Bohdaneč 1:4 (1:2). Branky: Vyšohlíd – Klátil 2, Kejmar z pen., Horyna. Vysoké Mýto B – Zámrsk 6:1 (1:1). Branky: Fišer 3, Sedlák 2, Hájek – Pirkl.


Načítám tabulku ...