„Parádní nápad“, tak tahle slova sama o sobě budí v člověku energii, radost, očekávání, krásné představy… Poděl se o svůj parádní nápad, pokud se tě týká podnikání a zapoj se do stejnojmenné soutěže Parádní nápad. Na nejúspěšnější čekají hodnotné ceny.

O co běží?

Doufám, že jsem vás už trochu naladila, abyste si text přečetli dál. V loňském roce se spojily dvě organizace P-PINK a PowerHUB, aby společně uspořádaly soutěž pro studenty, podnikatele, vědce a všechny kreativní lidi.

Pro koho je soutěž určena?

Je lhostejné, zda jste právě na začátku u „semínka“ nápadu, anebo už vám rostlinka pod rukama klíčí, či již dokonce máte rostlinu v květu a přemýšlíte dál, jak ji ještě nasvítit, aby lépe prospívala. Podnikatelské projekty a nápady jsem přirovnala ke stádiu vývoje rostliny, je to přiléhavé. V naší společnosti existují studenti, kteří už mají myšlenku a přemítají, jak začít. Existují tu podnikatelé, kteří už fungují a chtějí nabrat obrátky. A jsou tu i ti, kterým se daří excelentně. Soutěž je určena pro vás pro všechny, ať jste v jakémkoli stádiu růstu. Všichni máte stejné šance získat některou z „parádních“ cen. Výhru v podobě mentoringu v hodnotě 300.000 Kč, 30.000 Kč v hotovosti, nebo účast na veletrhu start-upů v Tel Aviv.

Do kdy a jak se přihlásit?

Letos máte možnost do 28.2.2021 přihlásit svůj projekt, na kterém právě pracujete. Registrace na www.paradninapad.cz

A co bude dál?

V dubnu představíte svůj Parádní nápad odborné komisi. Možná vyhrajete a možná nevyhrajete. Každopádně získáte. Ptáte se co? Naučíte se lépe prezentovat své nápady a myšlenky, seznámíte se s novými lidmi, získáte kontakty a zkušenosti a další pozitiva si jistě najdete každý sám.

Jsme tu pro vás, i když nechcete zrovna soutěžit

Je tu pro Vás Pardubický podnikatelský inkubátor, z.s., P-PINK. Pracujeme pro území celého kraje. Posláním P-PINK je spolupráce s podnikateli, kteří potřebují pomoc, dále podporujeme i ty úspěšné, kteří chtějí něco vylepšit. A vyhledáváme nové talenty ze středních a vysokých škol. Tyto aktivity jsou hrazeny Pardubickým krajem a městem Pardubice. Oba partneři směřují k tomu, aby kraj i město vzkvétaly i co se týče rozvoje podnikatelského prostředí a budoucích příležitostí pracovních míst u nově vzniklých podnikatelských subjektů. Sledujte naše stránky p-pink.cz a FB P-PINK

Hana Štěpánová