V krásném prostředí zámku se v sobotu 14. srpna konají Slavnosti Prosecca. Těšit se můžete na pečlivý výběr mnoha druhů prosecca, šumivých i nešumivých vín a kulinářské speciality z celého světa, dále také na párty s dýdžejem Martinem Hovorkou, na program pro děti či tombolu. Vstupné na festival je zdarma, avšak konzumace prosecca je podmíněna zakoupením degustační skleničky za 100 Kč.

Areál se otevře ve 12 hodin.

14:00 Oficiální záhájení Slavností Prosecca. Uvítání návštěvníků a ukázka sabráže prosecca v podání pana Čeňka Petruchy z Víno Jinak CZ.

15:00 Elektronická hudba. To nejlepší z deep house v podání djs Deffo a Mylo Glenn za doprovodu MC a trumpetisty Dave Trumpeteer z kapely Universal Swing Brothers.

17:45 Slavnostní tombolaLosování slavnostní tomboly o hodnotné ceny, které věnovali naši partneři Hotel Aplaus a Xdomacnost.cz. Do slosování naší tomboly se mohou zařadit všichni konzumenti festivalu v čase od 12:00 do 17:15. Pravidla se dozvíte u vstupních míst na festival.

18:00 90´s párty s Kiss RádiemO tu největší zábavu se postará specialista na devadesátá léta, DJ a moderátor Martin Hovorka z Kiss rádia, který Vám zahraje ty největší světové hity z tohoto období.

21:55 Afterparty s Chris Sadler & Houseland DJs v DC U Kolji. Ve 21:55 končí venkovní produkce a všichni, kteří ještě nebudou chtít jít domu, se mohou přesunout do nedalekého DC U Kolji na afterparty v rytmu House music, které bude vévodit ikona české taneční scény Chris Sadler společně s litomyšlskými Houseland DJs – Mylo Glenn, Deffo, Caap a Lex Lutor.

Ve fotogalerii se můžete podívat, jak se Litomyšl bavila na Slavnostech Prosecca 2020.