Podnikáte a chcete se dále vzdělávat? Nebo jste student či zaměstnanec a chtěli byste začít podnikat? Pardubický podnikatelský inkubátor P-PINK připravil pro rok 2021 sérii odborných přednášek, které jsou shrnuty pod název projektu Podnikání od A do Z. Přednášky budou probíhat online každé 3. úterý v měsíci napříč rokem 2021 vždy od 9:00 hodin. Pokud nebudete mít zrovna čas, tak si přednášku můžete pustit později ze záznamu. Témata budou zajímavá a prospěšná: podnikatelský plán, finance, komunikace, právo, marketing offline, pojištění, měkké dovednosti, obchod a marketing online. Přihlásit se můžete na stránkách www.p-pink.cz.

Už v úterý 19. ledna startujeme. Můžete se online setkat s Vítem Balouškem. Dostanete se ke správnému zdroji informací. Lektor Vít Baloušek, to mluví samo za sebe, snese srovnání "FERRARI mezi auty".

A kdo že pro vás připravil pomoc?

Je to Pardubický podnikatelský inkubátor, z.s., P-PINK. Tato organizace pracuje pro území celého kraje. Jejím posláním je spolupráce s podnikateli, kteří potřebují pomoc, dále podporujeme i ty úspěšné, kteří chtějí něco vylepšit. A vyhledáváme nové talenty ze středních a vysokých škol. Tyto aktivity jsou hrazeny Pardubickým krajem a městem Pardubice. Oba partneři směřují k tomu, aby kraj i město vzkvétaly i co se týče rozvoje podnikatelského prostředí a budoucích příležitostí pracovních míst u nově vzniklých podnikatelských subjektů.

Kolik to bude stát?

Zaplatíte svou pozorností a časem. Čas jsou peníze. Tento čas strávený na našich školeních vám peníze může přinést. Sledujte naše stránky p-pink.cz a na FB P-PINK

Hana Štěpánová