Poličští jezdci nedávno zanechali nezapomenutelný otisk na mezinárodní scéně slalomového skateboardingu na Mistrovství světa v Salemu v USA. Svými skvělými výkony a historickými úspěchy se stali hrdou součástí 13členné reprezentace České republiky, která zářila na světovém pódiu.

V kategorii AM, Petr Martinů doslova ovládl trať a s plným právem si odnáší titul mistra světa!

Ve vysoce konkurenční kategorii PRO dosáhl Petr Matouš na historicky nejlepší celkový výsledek ČR a stal se vícemistrem světa.

V kategorii JUNIOR GIRLS zazářily Emily Martinů a Tereza Dvořáková. Emily si odnáší titul světové šampionky, zatímco Tereza se stala vícešampionkou světa. Jejich talent a odhodlání ukázaly, že budoucnost slalomového skateboardingu v České republice je v bezpečných rukou.

Lukáš Martinů, v kategorii JUNIOR BOYS se stal mistrem světa, čímž potvrdil své výjimečné jezdecké schopnosti. Jeho úspěch je také důkazem síly a hloubky talentu, kterou poličští jezdci přinášejí do mezinárodního skateboardového prostředí.

Dušan Dvořák se úžasným způsobem umístil na 10. místě v kategorii AM. Jeho účast byla klíčovým faktorem, který posílil český tým a podpořil celou myšlenku reprezentace.

„Celkově lze říci, že poličští jezdci dosáhli neuvěřitelných úspěchů na mistrovství světa ve slalomu na skateboardu v USA. Jejich výkony nejenže zdvihly prestiž jejich rodného města Polička, ale také posunuly český skateboardový tým na novou úroveň,“ komentuje jeden z úspěšných reprezentantů Petr Matouš.

Gratulujeme všem jezdcům k jejich úžasným výsledkům a děkujeme, že město Polička neustále září na mezinárodním skateboardovém poli!