Dongfeng Shine nabídne dvě výbavové verze E1 a vyšší E3 – rozdíl je v motorizaci, vizuálu a ve výbavě. Auto je jen o tři centimetry kratší než Škoda Octavia liftback, rozvor kol mají téměř identický.

„Cenově to je ale trošku jiná písnička,“ říká v úvodu videorecenze pro web TipCars.com Matěj Myška. „Nabídka Shine končí na 460 tisících korun!“

Na celou videorecenzi Dongfengu Shine se podívejte zde:

| Video: Youtube

„Rysy Shine jsou docela evropské, nejde o klasický čínský design,“ konstatuje Matěj Myška. Auto je podle něj postavené na dobrých základech. Také interiér se povedl, sedadla vypadají výborně a jsou až nečekaně výborná na danou třídu a cenovou úroveň auta.

„Za tuhle cenu dostanete adekvátní porci muziky. I když ne takovou, na jakou jsme tady v Evropě zvyklí,“ hodnotí závěrem Dongfeng Shine ve výbavě E1 Matěj Myška.

Nový Dongfeng Shine - pohled na palubní desku:

Podívejte se i na předchozí videorecenze Matěje Myšky:

Kdo je Matěj Myška

close Matěj Myška info Zdroj: Se svolením TipCars.com zoom_in Matěj Myška Jeho celoživotní nadšení a vášeň k autům se překlopila v poznávaní a prezentaci novinek v automobilovém průmyslu, a to prostřednictvím videorecenzí.

„Bez nadsázky si tímto plním klukovský sen, který mě stále neskutečně baví a žene kupředu vstříc novým zkušenostem. Samozřejmě cílem je, aby tyto recenze ve výsledku bavily hlavně vás, naše diváky a sledující. To si troufnu říct, že se nám daří a jsme za to rádi,“ říká Matěj Myška.

Jeho recenze můžete sledovat na TipCars magazínu, zde na webu denik.cz/auto, nebo také na platformě YouTube na kanále TipCars a v Myškově pořadu CAR VIEW - TV.