VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip liga: Adámek Štursa vsadil na číslo 68

Pardubický kraj - Ať žije Jarda Jágr, respektive jeho číslo na dresu… Cifrou 68 se totiž inspiruje Adámek Štursa ze Slatiňan.

15.2.2012
SDÍLEJ:

Zimní Tipliga čtenářůFoto: Archiv HD

V každém kole jí dává do kolonky přesný počet gólů ze všech utkání. A právě Supertrefa rozhodla předposlední dějství hokejové Tip ligy. Celkem padlo sedmdesát branek a Štursa byl neblíže. Do čela se vyhouplo duo ze Svratouchu.

PA0389 Míra Kučera, Svratouch 8 59
PA0386 Jiří Rejda, Svratouch 8 59
PA0373 Viktor Svoboda, Slatiňany 14 58
PA0255 Láďa Daněk, Pardubice 5 58
PA0228 Jiří Michek, Pardubice 11 55
PA0099 Marie Stará, Zaječice 8 55
PA0011 František Kovář, Přívrat 5 55
PA0023 Libor Stránský, Č. Třebová 2 55
PA0224 Karel Braun, Pardubice 11 52
PA0404 Hana Čečerová, Č. Třebová 11 52
PA0428 Roman Páral, V. Mýto 11 52
PA0022 Milan Kopecký, Č. Třebová 8 52
PA0327 Martin Krč, Horní Štěpánov 8 52
PA0359 Stanislav Mixán, Boršov 8 52
PA0049 Roman Špaček, Sopotnice 8 52
PA0347 Iva Tobiášová, Polička 8 52
PA0343 Olga Jirmásková, Polička 5 52
PA0407 Petr Kříž, Choceň 5 52
PA0232 Karel Štorek, Cerekvice 5 52
PA0193 Antonín Voříšek, Staré Hradiště 5 52
PA0131 Klára Šimrová, Kostěnice 2 52
PA0424 Václav Šplíchal, V. Mýto 2 52
PA0414 Matěj Stránský, Řetová 5 50
PA0384 Míša Vyoralová, Svratouch 5 50
PA0301 Jana Bartoňková, Hradec n/S 8 49
PA0279 Ladislav Bezdíček, Pardubice 8 49
PA0227 Dominika Drábková, Pardubice 8 49
PA0356 Aleš Hrubý, Mor. Třebová 8 49
PA0253 Matěj Košťál, Pardubice 8 49
PA0256 Monika Merglová, Litomyšl 8 49
PA0175 Josef Pejcha, Staré Jesenčany 8 49
PA0250 Roman Vencl, Svítkov 8 49
PA0251 Josef Mergl, Litomyšl 5 49
PA0254 Miloš Mergl, Litomyšl 5 49
PA0174 Radka Rybyšarová, Veselí 5 49
PA0368 Bedřich Štefánek, Mor. Třebová 5 49
PA0229 Jaroslav Urban, Litomyšl 5 49
PA0330 Petr Valenta, Jaroměřice 5 49
PA0113 Jaroslav Brůna st., Bělá 2 49
PA0293 Milan Češka st., Polička 2 49
PA0334 Luděk Knoll ml., Jaroměřice 2 49
PA0028 Marie Páchová, Jablonné n. O. -1 49
PA0426 Marcela Vondřejcová, V. Mýto 11 46
PA0303 Tereza Bartoňková, Hradec n/S 8 46
PA0393 Jiří Drábek, Nedvězí 8 46
PA0084 Milan Makeš, Slatiňany 8 46
PA0331 Bohuslav Marek, Jaroměřice 8 46
PA0056 Martin Souček, Chrudim III 8 46
PA0336 Marek Soural, Úsobrno 8 46
PA0406 Václav Fajfr, Podlesí 5 46
PA0431 Markéta Honzová, Ústí nad Orlicí 5 46
PA0065 Eva Hromádková, Chrast 5 46
PA0154 Monika Koťarová, Praha – Vinohrady 5 46
PA0409 Monika Křížová, Choceň 5 46
PA0082 Roman Makeš, Slatiňany 5 46
PA0332 Pavel Navrátil, Jaroměřice 5 46
PA0340 Olga Shelongová, Praha 5 46
PA0321 Jindřich Tihlařík, Jaroměřice 5 46
PA0077 Roman Hanuš, Slatiňany 2 46
PA0111 Jaromír Patočka, Bělá 2 46
PA0046 Ivana Sedláková, Ústí nad Orlicí 2 46
PA0202 Milan Shejbal st., Pardubice 2 46
PA0062 Marek Chlebeček, Chrudim 11 44
PA0459 Alena Khýrová, Staré Město 5 44
PA0449 Dagmar Peštová, Chrudim III 5 44
PA0271 František Boštík, Poříčí 2 44
PA0363 Josef Brychta, Kunčina 8 43
PA0018 Vladimír Fikejs, Žamberk 8 43
PA0429 Zdeněk Honza ml., Ústí nad Orlicí 8 43
PA0261 Bohuslava Hubinková, Čistá 8 43
PA0342 Jana Jirmásková, Polička 8 43
PA0035 Marián Polášek, Chrudim III 8 43
PA0353 Josef Popelka, Polička 8 43
PA0433 Ludvík Sponner, Jaroslav 8 43
PA0231 Pavel Urban, Litomyšl 8 43
PA0050 Josef Diblík, Sopotnice 5 43
PA0226 Andrea Drábková, Pardubice 5 43
PA0133 Rudolf Friede, Staré Hradiště 5 43
PA0402 Jan Holub, Č. Třebová 5 43
PA0432 Zdeněk Honza, Ústí nad Orlicí 5 43
PA0338 Josef Jirmásek, Polička 5 43
PA0177 Martin Joudal, Veselí 5 43
PA0072 Veronika Křivánková, Zaječice 5 43
PA0405 Lucie Křížová – Fajfrová, Podlesí 5 43
PA0184 Jan Kubát, Pardubice 5 43
PA0017 Josef Stasiowski, Lanškroun 5 43
PA0090 Mirek Svoboda, Ronov 5 43
PA0107 Josef Vacek, Chrudim 5 43
PA0114 Jaroslav Brůna, Bělá 2 43
PA0112 Jaromír Patočka dt., Bělá 2 43
PA0325 Jana Písková ml., Jaroměřice 2 43
PA0103 Filip Starý, Stolany 2 43
PA0006 Eva Kacafírková, Kočí -1 43
PA0320 Jan Pazdírek, Jaroměřice -1 43
PA0377 Jan Šár starší, Chrast 8 41
PA0385 Romana Vyoralová, Svratouch 2 41
PA0009 Pavel Drahý, Chrudim III 11 40
PA0366 Bedřich Doseděl, Mor. Třebová 8 40
PA0423 Barbora Filipová, V. Mýto 8 40
PA0078 Lucie Hanušová, Slatiňany 8 40
PA0128 Milan Havránek, Pardubice 8 40
PA0425 Josef Khýn, V. Mýto 8 40
PA0167 Markéta Komárková, Pardubice 8 40
PA0164 Iveta Komárková, Pardubice 8 40
PA0165 Hana Kužilková, Pardubice 8 40
PA0166 Milan Linha, Pardubice 8 40
PA0335 Daniela Písková, Jaroměřice 8 40
PA0051 Jolana Špačková, Sopotnice 8 40
PA0214 Marek Tichý, Pardubice 8 40
PA0134 Miloslav Friede, Staré Hradiště 5 40
PA0135 Petra Hanudelová, Ostřešany 5 40
PA0080 Jaromír Hanuš, Slatiňany 5 40
PA0151 Ludmila Havlíková, Pardubice 5 40
PA0091 Zdeněk Horník, Bítovany 5 40
PA0408 Jindřiška Křížová, Choceň 5 40
PA0180 Vladimír Paďour st., Pardubice 5 40
PA0068 Patrik Tesárek, Tuněchody 5 40
PA0069 Denisa Tesárková, Tuněchody 5 40
PA0052 Roman Diblík, Sopotnice 2 40
PA0122 Josef Fuksa, Tuněchody 2 40
PA0121 Antonín Hradec, H. Městec 2 40
PA0010 Miloslav Kopecký, Rozhovice 2 40
PA0027 Antonín Pácha, Jablonné n. O. 2 40
PA0367 Marcel Pánik, Rychnov 2 40
PA0041 Josef Petrus, Sobětuchy 2 40
PA0322 Milan Písek, Jaroměřice 2 40
PA0237 Radovan Rumler, Litomyšl 2 40
PA0095 Jiří Starý, Bítovany 2 40
PA0016 Pavel Stasiowski, Lanškroun 2 40
PA0241 Bohuslav Vančura, Pohránov 2 40
PA0326 Milan Hlaváč, Jaroměřice -1 40
PA0043 Oldřich Bleša, Chrudim III 11 38
PA0357 František Přichystal, Mor. Třebová 11 38
PA0349 Stanislav Kučera, Polička 8 38
PA0273 Radek Navrátil, Pomezí 5 38
PA0375 Vladislava Šárová, Chrast 5 38
PA0110 Bohuslav Bulva, Bělá 2 38
PA0040 Jan Hromádko, Chrast 8 37
PA0369 Karel Rádsetoulal, Radkov 8 37
PA0364 Jan Schneider, Mor. Třebová 8 37
PA0116 Libor Tuček, Bělá 8 37
PA0355 Jiří Fečko, Opatov 5 37
PA0302 Lukáš Hořínek, Hradec n/S 5 37
PA0038 Květa Hromádková, Zaječice 5 37
PA0105 Ilona Jindřichovská, Holetín 5 37
PA0333 Luděk Knoll st., Jaroměřice 5 37
PA0370 Luboš Komprda, Mor. Třebová 5 37
PA0318 Jaroslav Koutný, Jaroměřice 5 37
PA0329 Milan Mackerle, Jaroměřice 5 37
PA0083 Lukáš Makeš, Slatiňany 5 37
PA0397 Martina Novotná, Nedvězí 5 37
PA0205 Milan Shejbal ml., Pardubice 5 37
PA0003 Zdeněk Sotona, Žumberk 5 37
PA0182 Ondřej Sychra, Luže 5 37
PA0075 Vladimír Škarvada, Hlinsko 5 37
PA0248 Karel Škopek, Čepí 5 37
PA0073 Josef Štursa, Zaječice 5 37
PA0132 Bohuslav Šulc st., Pardubice 5 37
PA0086 Miroslav Tesárek, Tuněchody 5 37
PA0066 Michal Čičmanec, Slatiňany 2 37
PA0272 Zuzana Havránková, Pardubice 2 37
PA0262 Zdeněk Hyhlík, Pardubice 2 37
PA0440 Josef Jelínek, Čankovice 2 37
PA0403 Jaroslav Nastoupil, Č. Třebová 2 37
PA0324 Jana Písková st., Jaroměřice 2 37
PA0036 Jan Polášek, Chrudim III 2 37
PA0097 Ladislav Starý, Zaječice 2 37
PA0270 Karel Škopek, Pardubice 2 37
PA0221 Josef Štěrba, Pardubice 2 37
PA0230 Tomáš Urban, Litomyšl 2 37
PA0079 Hana Hanušová, Slatiňany -1 37
PA0323 Kateřina Písková, Jaroměřice -1 37
PA0361 Jindřich Nárožný, Březina -4 37
PA0141 Stanislava Popílková, Sedlíšťka -4 37
PA0243 Radek Vencl, Svítkov -4 37
PA0144 Roman Jinoch, Ostřešany 14 36
PA0391 Jiří Volf, Ústí nad Orlicí 5 36
PA0276 František Pešek, Pardubice 5 35
PA0054 Pavel Bucháček, Řetová 0 35
PA0244 Lucie Hořínková, Litomyšl 0 35
PA0454 Vratislav Kříž, H. Městec 0 35
PA0163 Rudolf Novotný, Srch -1 35
PA0292 Jiří Frank, Trstěnice 8 34
PA0339 Martin Jirmásek, Polička 8 34
PA0234 Luděk Marčík, Osík 8 34
PA0235 Zdeněk Marčík, Dolní Újezd 8 34
PA0236 Marie Marčíková, Dolní Újezd 8 34
PA0252 Klára Merglová, Litomyšl 8 34
PA0025 Miroslav Veselý, Letohrad 8 34
PA0217 Marek Balínek, Pardubice 5 34
PA0216 Miroslav Balínek, Pardubice 5 34
PA0019 Jaroslav Brůna, Choceň 5 34
PA0176 Daniel Joudal, Veselí 5 34
PA0139 Jana Krejcarová, Pardubice 5 34
PA0199 Jaroslav Mako, Staré Hradiště 5 34
PA0264 Marie Miklošková, Pardubice 5 34
PA0304 Tomáš Slabý, Svitavy 5 34
PA0096 Lenka Solničková, Zaječice 5 34
PA0181 Václav Šimr, Kostěnice 5 34
PA0195 Radek Voříšek, Staré Hradiště 5 34
PA0160 Iva Doležalová, Pardubice 2 34
PA0209 Radek Ipser, Starý Mateřov 2 34
PA0155 Renata Koťarová, Pardubice 2 34
PA0417 Václav Krásný, V. Mýto 2 34
PA0295 Josef Künzel, Svitavy 2 34
PA0200 Jiří Marek, Pardubice 2 34
PA0400 Michal Novotný, Nedvězí 2 34
PA0211 Iva Procházková, Staré Hradiště 2 34
PA0346 Jiří Tobiáš, Polička 2 34
PA0260 Ludmila Veličková, Vendolí 2 34
PA0298 Martin Zedník, Svitavy 2 34
PA0269 Pavel Drobný, Poříčí -1 34
PA0059 Ladislav Fabián, Chrudim -1 34
PA0012 Lucie Kovářová, Přívrat -1 34
PA0007 Vladimír Pavlík, Praha -1 34
PA0117 Jan Sychra, Bělá -1 34
PA0002 Hana Honzáková, Lozice -4 34
PA0070 Ilona Tesárková, Tuněchody -4 34
PA0374 Tomáš Děťák, Zbyhněvice 11 33
PA0435 Ivan Dostál, Jarošov 5 33
PA0146 Petr Spálenský, Pardubice 2 33
PA0441 Jiří Mládek, Pardubice 2 32
PA0392 Vladimír Mlynář, Klášterec n. O. 2 32
PA0416 Silvie Stránská, Řetová 2 32
PA0087 Adámek Štursa, Slatiňany 14 31
PA0094 Marie Stará, Bítovany 11 31
PA0030 Petr Bambušek, Č. Třebová 8 31
PA0337 Antonín Brázda, Jaroměřice 8 31
PA0001 Miroslav Honzák, Lozice 8 31
PA0102 Lucie Stará, Stolany 8 31
PA0029 Pavel Bambušek, Č. Třebová 5 31
PA0352 Marie Hladká, Sebranice 5 31
PA0430 Ludmila Honzová, Ústí nad Orlicí 5 31
PA0092 Lenka Horáková, Svídnice 5 31
PA0142 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka 5 31
PA0306 Pavel Slabý st., Svitavy 5 31
PA0004 Lenka Sotonová, Žumberk 5 31
PA0218 Josef Svoboda, Pardubice 5 31
PA0152 Ladislav Zábský, Pardubice 5 31
PA0081 Pavel Hanuš, Slatiňany 2 31
PA0238 Oldřich Hlaváček, Pohránov 2 31
PA0130 František Kaplan, Moravany 2 31
PA0173 JIří Maštalíř, Pardubice 2 31
PA0275 Jaroslav Scheib, Polička 2 31
PA0153 Ludmila Zábská, Pardubice 2 31
PA0247 Roman Greguš st., Litomyšl -1 31
PA0351 Ladislav Hladký, Sebranice -1 31
PA0220 Jakub Svoboda, Pardubice -1 31
PA0296 Jan Procházka, Polička -4 31
PA0187 Jaroslav Mach, Pardubice 11 30
PA0501 Jiří Verner, Jaroměř 8 30
PA0479 Petr Kumstát, Staré Město 5 30
PA0074 František Pavlík, Zaječice 2 30
PA0457 Ladislav Khýr, Staré Město 8 29
PA0285 Lenka Urbanová ml., Polička 8 29
PA0412 Lenka Halbrštátová, Letohrad 5 29
PA0341 Tomáš Jirmásek, Polička 5 29
PA0032 Milan Pustaj, Č. Třebová 2 29
PA0465 Karel Svojanovský, Svitavy -1 29
PA0294 Milan Češka ml., Polička 8 28
PA0394 Ladislav Kmoníček, Č. Třebová 8 28
PA0358 Milan Padrtka, Mor. Třebová 8 28
PA0100 Tomáš Starý, Stolany 8 28
PA0197 František Teplý, Staré Hradiště 8 28
PA0196 Vladislava Horská, Staré Hradiště 5 28
PA0031 Jaroslav Chudoba, Třebovice 5 28
PA0401 Lukáš Kmoníček, Č. Třebová 5 28
PA0225 Miroslava Michková, Pardubice 5 28
PA0345 Oliver Shelong, Praha 5 28
PA0344 Dan Shelong, Praha 5 28
PA0312 Dominik Slabý, Svitavy 5 28
PA0246 Ondřej Škopek, Čepí 5 28
PA0379 Pavel Váňa, Slatiňany 5 28
PA0277 Jiří Vávra, Polička 5 28
PA0291 František Báča, Rohozná 2 28
PA0161 Karel Bělohlav, Pardubice 2 28
PA0162 Jindřich Dubišar, Pardubice 2 28
PA0085 Horymír Filip, Pardubice 2 28
PA0021 Lubomír Kopecký, Č. Třebová 2 28
PA0138 Karel Krejcar, Pardubice 2 28
PA0210 Jiří Lejhanec st., Pardubice 2 28
PA0398 Helena Novotná, Nedvězí 2 28
PA0311 Ondřej Slabý, Svitavy 2 28
PA0064 Jiří Svoboda, Chrudim III 2 28
PA0014 Pavel Jedlínský, Sopotnice 0 28
PA0149 Denisa Špačková, Dašice 0 28
PA0395 Karel Drábek, Nedvězí -1 28
PA0419 Evžen Filip, V. Mýto -1 28
PA0500 Martina Kašparová, Pardubice 8 27
PA0437 Matěj Šilar, Jarošov 8 27
PA0480 Jana Kumstátová, Staré Město 5 27
PA0259 Bohuslav Šulc ml., Pardubice 4 27
PA0492 Miloš Plecháček ml., Velké Koloděje 2 27
PA0106 Jaroslava Vacková, Chrudim 2 27
PA0494 Miloš Plecháček st., Velké Koloděje -1 27
PA0378 Vladislav Jiroušek, Lhota 8 26
PA0044 Radek Pešek, Libchavy 8 26
PA0109 Rosťa Čáp, Svítkov 2 26
PA0283 Miroslav Kotlář, Svitavy 2 26
PA0171 Jiří Maštalíř, Pardubice 2 26
PA0240 Veronika Hořínková, Litomyšl 0 26
PA0427 Miroslav Záleský, Tisová 0 26
PA0136 Martin Čihák, Hostovice -1 26
PA0137 Jiří Kučera, Uhřetická Lhota -1 26
PA0410 Martin Štusák, Jablonné n. O. -4 26
PA0281 Andrea Gibiecová, Polička 8 25
PA0278 Petr Jílek, Polička 8 25
PA0215 Jan Kouřil, Pardubice 5 25
PA0399 Petr Poldauf, Č. Třebová 5 25
PA0183 Rudolf Procházka, Pardubice 5 25
PA0204 Tomáš Shejbal, Pardubice 5 25
PA0310 Anja Slabá, Svitavy 5 25
PA0305 Alena Slabá, Svitavy 5 25
PA0088 Ladislav Synek, Pardubice 5 25
PA0207 Jan Šurc st., Pardubice 5 25
PA0390 Ladislav Tlapák, Všeradov 5 25
PA0115 Drahomíra Bláhová, Bělá 2 25
PA0249 Markéta Gregušová, Litomyšl 2 25
PA0418 Hana Ryantová, V. Mýto 2 25
PA0156 Lumír Sokol, Pardubice 2 25
PA0101 Vlastimil Starý, Stolany 2 25
PA0263 Jaroslav Šlesinger, Čistá 2 25
PA0208 Josef Urbanec, Brozany 0 25
PA0189 Pavel Vrátil, Staré Hradiště 0 25
PA0245 Roman Greguš ml., Litomyšl -1 25
PA0350 Veronika Hladká, Sebranice -1 25
PA0328 Irena Krčová, Horní Štěpánov -1 25
PA0203 Tomáš Shejbal, Pardubice -1 25
PA0309 Anna Slabá, Svitavy -1 25
PA0280 Karel Švec, Polička -1 25
PA0185 Ondřej Vosáhlo, Pardubice -1 25
PA0020 Petra Brůnová, Choceň -4 25
PA0319 Hana Koutná, Jaroměřice -4 25
PA0266 Bartoloměj Mikloško, Pardubice -4 25
PA0061 Michal Pešava, Chrudim -4 25
PA0308 František Slabý, Svitavy -4 25
PA0436 Šimon Šilar, Jarošov 8 24
PA0434 Jaroslav Zeman, Jarošov 2 24
PA0360 Ivana Mixánová, Boršov 0 24
PA0446 Marcela Váňová, Slatiňany -1 24
PA0481 Josef Mastík, Sebranice -4 24
PA0415 Jiří Stránský, Řetová 8 23
PA0460 Ondřej Brychta, Kunčina 5 23
PA0388 František Starý, Hlinsko 0 23
PA0445 Jaroslav Nastoupil ml., Č. Třebová -1 23
PA0169 Radek Bidlo, Choteč 8 22
PA0365 Věra Dosedělová, Mor. Třebová 5 22
PA0198 Miloš Hrnčál, Staré Hradiště 5 22
PA0282 Miroslav Jílek, Polička 5 22
PA0093 Martin Solnička, Srní 5 22
PA0123 Jitka Fuksová, Tuněchody 2 22
PA0265 Gustav Kovář, Vítějeves 2 22
PA0026 Oldřich Kubík, Choceň 2 22
PA0219 Jarmila Svobodová, Pardubice 2 22
PA0120 Radovan Štursa, Slatiňany 2 22
PA0143 Roman Vaňásek, Horní Jelení 2 22
PA0212 Lubomír Bašta, Staré Hradiště -1 22
PA0383 Martina Homolková, Lukavice -1 22
PA0089 Martin Horník, Bítovany -1 22
PA0201 Radoslava Marková, Pardubice -1 22
PA0127 Jiří Motyčka, Mladoňovice -1 22
PA0313 Petr Slabý, Svitavy -1 22
PA0258 Jana Oujezdská, Rozhraní -4 22
PA0058 Martin Pešava, Chrudim -4 22
PA0140 Milan Popilka, Sedlíšťka -4 22
PA0387 Lukáš Tlapák, Všeradov -4 22
PA0478 Petr Šilar, Litomyšl 2 21
PA0297 Libor Bednář, Pomezí 0 21
PA0466 Miroslav Gestinger, Ostrý Kámen 0 21
PA0461 Leoš Hnát, Svitavy 0 21
PA0464 Milan Kořistek, Svitavy 0 21
PA0511 Vladimír Vacek, M. Třebová 8 20
PA0473 Zdeněk Novák, Litomyšl 5 20
PA0108 Josef Pištínek, Horka 5 20
PA0354 Karel Kuběna, Svitavy 2 20
PA0118 Jan Sychra ml., Pardubice 0 20
PA0458 Aťka Khýr, Staré Město -1 20
PA0421 Květa Gabrielová, V. Mýto -4 20
PA0376 Jan Šár senior, Chrast -4 20
PA0508 Leoš Jantač, Lanškroun 8 19
PA0179 Marie Paďourová, Pardubice 8 19
PA0267 Milan Jílek, Polička 5 19
PA0194 Jan Voříšek, Staré Hradiště 5 19
PA0159 Libor Doležal, Pardubice 2 19
PA0039 Jan Hromádko, Zaječice 2 19
PA0170 Václav Maštalíř, Pardubice 2 19
PA0489 Marie Homolová, Svitavy 0 19
PA0015 Pavlína Jedlínská, Sopotnice 0 19
PA0055 Pavla Lejsková, Pardubice 0 19
PA0300 Jiří Hárych ml., Koclířov -1 19
PA0451 Jiří Souček, Chrudim III 11 18
PA0145 Miroslav Janků, Pardubice 2 18
PA0268 Jiří Štěpán, Pardubice 0 18
PA0286 Lenka Urbanová st., Polička 11 17
PA0443 Michaela Ryantová, V. Mýto 5 17
PA0057 Karel Šimon, Chrudim III 2 17
PA0315 Radek Roušar, Svitavy 0 17
PA0257 Miloslav Kopa, Poběžovice -1 17
PA0104 Jozef Čelinák, H. Týnec 5 16
PA0098 Ladislav Starý ml., Zaječice 5 16
PA0048 Libor Diblík, Sopotnice 2 16
PA0206 Laďka Chmelenská, Pardubice 2 16
PA0126 Jiří Motyčka st., Mladoňovice 2 16
PA0119 Ondra Sychra, Bělá 2 16
PA0504 Václav Bis, Lukavec 0 16
PA0482 Kristýna Brázdová, Svitavy 0 16
PA0484 Miroslav Jílek, Svitavy 0 16
PA0488 Růžena Lebedová, Svitavy 0 16
PA0191 Stanislav Novotný, Staré Hradiště 0 16
PA0125 Martin Mašata, Tuněchody -1 16
PA0348 Martin Tobiáš, Polička -1 16
PA0067 Žaneta Víšková, Slatiňany -1 16
PA0307 Pavel Slabý ml., Svitavy -4 16
PA0396 Simona Kmoníčková, Č. Třebová 8 15
PA0497 Václav Moník, Staré Hradiště 8 15
PA0498 Tomáš Trojan, Opatovice n. L. 5 15
PA0475 Jaroslav Jirout, Litomyšl -1 15
PA0472 Josef Novák, Litomyšl 2 14
PA0314 Patrik Roušar, Svitavy 0 14
PA0033 Milan Tomek, Rudoltice 0 14
PA0063 Tomáš Chlebeček, Chrudim -1 14
PA0382 Ludva Čičmanec, Lukavice 5 13
PA0172 Vilma Látová, Pardubice 5 13
PA0060 Josef Pešava, Chrudim 5 13
PA0422 Zdeněk Ryant, V. Mýto 5 13
PA0274 Pavel Zahradník, Polička 5 13
PA0037 René Hromádko, Zaječice 2 13
PA0045 Jiří Pešek, Libchavy 2 13
PA0005 Eva Sotonová, Žumberk 2 13
PA0486 Anna Bisová, Karle 0 13
PA0148 Jiří Špaček, Dašice 0 13
PA0192 Martin Špunda, Staré Hradiště 0 13
PA0190 Marie Vrátilová, Staré Hradiště 0 13
PA0299 Pavla Greplová, Koclířov -1 13
PA0178 Vladimír Paďour ml., Pardubice -4 13
PA0495 Kamil Plecháček, Velké Koloděje 8 12
PA0380 Pietro Tapalese, Pardubice 5 12
PA0469 Eduard Brázda, Svitavy 0 12
PA0186 Miroslav Drozen, Pardubice 0 12
PA0284 Josef Lednický, Svitavy 0 12
PA0317 Václav Roušar, Svitavy 0 12
PA0150 Michal Špaček, Dašice 0 12
PA0453 Tomášek Kuchař, Chrudim -1 12
PA0034 Luboš Zdražil, Miřetice 8 11
PA0213 Petr Houska, Pardubice 5 11
PA0474 Zdeněk Jirout ml., Litomyšl 2 11
PA0157 Lumír Sokol ml., Pardubice 2 11
PA0524 Jitka Bláhová, Vendolí 0 11
PA0239 Sandra Horská, Litomyšl 0 11
PA0518 Blažena Švábová, Svitavy 0 11
PA0420 Filip Ryant, V. Mýto 5 10
PA0124 Iveta Fuksová, Tuněchody 2 10
PA0024 Markéta Hyksová, Č. Třebová 2 10
PA0188 Lukáš Sádovský, Holice 0 10
PA0506 Zdeněk Tesař ml., Vendolí 0 10
PA0129 Tomáš Havránek, Pardubice -1 10
PA0372 Josef Svoboda, Slatiňany -1 10
PA0525 Zdeněk Jílek, Polička 8 9
PA0381 Janis Kunev, Pardubice 5 9
PA0485 Jan Bis, Svitavy 0 9
PA0470 Marina Brázdová, Svitavy 0 9
PA0503 Martin Lacina, Svitavy 0 9
PA0462 Eva Roušarová, Svitavy 0 9
PA0287 Michal Čížek, Svitavy 5 8
PA0013 Miroslav Absolon, Žamberk 0 8
PA0523 Jaroslav Bláha, Vendolí 0 8
PA0290 Jiří Elčkner ml., Čistá 0 8
PA0362 Kateřina Havranová, Mor. Třebová 0 8
PA0222 Jiří Naštický, Pardubice 0 8
PA0491 Vlastimil Pechanec, Karviná 0 8
PA0529 Milan Štoll, Slatiňany 0 8
PA0520 Marie Tesařová, Vendolí 0 8
PA0456 Eduard Čehovský, Rozstání -1 8
PA0442 Radek Slavík, Pardubice – Svítkov -1 8
PA0071 Robert Tesárek, Tuněchody -1 8
PA0411 Tomáš Halbrštát, Letohrad -4 8
PA0047 Michal Kolář, Ústí nad Orlicí 2 7
PA0507 David Kubal jun., Škrovád 0 7
PA0476 Adam Jirout, Litomyšl -4 7
PA0076 Soňa Škarvadová, Hlinsko -4 7
PA0493 Zuzana Plecháčková, Velké Koloděje 5 6
PA0371 Miroslav Otevřel, Linhartice 0 6
PA0452 Miloš Vlašic, Chrudim III 0 6
PA0168 Jiří Zdeněk, Pardubice 0 6
PA0413 Oldřich Dostál, Dolní Čermná -1 6
PA0490 Eva Kynclová, Krouna -4 6
PA0288 Jiří Elčkner st., Trstěnice 0 5
PA0483 Miloš Kafuněk, Svitavy 0 5
PA0521 Josef Neděla, Vendolí 0 5
PA0527 Vojtěch Pilař, Svitavy 0 5
PA0526 Dominik Pilař, Svitavy 0 5
PA0439 Josef Ropek, Choceň 0 5
PA0438 Jiří Rožek, Horní Jelení 0 5
PA0233 Pavel Vávra, Litomyšl 0 5
PA0444 Jakub Šedivý, V. Mýto -1 5
PA0502 Hynek Vávra, Svitavy 0 4
PA0531 Stanislav Barvíř, Pardubice 5 3
PA0499 Ivana Kašparová, Pardubice 2 3
PA0467 Martin Fišer, Vendolí 0 3
PA0517 Leoš Mihola, Svitavy 0 3
PA0505 Zdeněk Tesař st., Vendolí 0 3
PA0532 Lucie Hárychová, Koclířov 2 2
PA0516 Ludvík Drápela, Ostrý Kámen 0 2
PA0289 Šárka Elčknerová, Čistá 0 2
PA0522 Jaroslav Klučka, Vendolí 0 2
PA0528 Blanka Pilařová, Svitavy 0 2
PA0509 Lada Polášková, Chrudim III 0 2
PA0316 David Roušar, Svitavy 0 2
PA0515 Iva Srbková, Svitavy 0 2
PA0242 Miroslav Horský, Litomyšl 0 1
PA0450 Lucie Součková, Chrudim III 5 0
PA0487 Josef Bis, Karle 0 0
PA0468 Marta Fišerová, Vendolí 0 0
PA0530 Pavel Barvíř, Zlín -1 0
PA0513 Gabriela Khýnová, V. Mýto 5 -1
PA0455 Michaela Uličná, Svratouch 2 -1
PA0053 Josef Lejsek, Pardubice 0 -1
PA0512 Miroslav Šimon, Chrudim III 0 -1
PA0158 Jana Kutinová, Pardubice 2 -2
PA0471 Michal Brázda, Svitavy 0 -3
PA0519 Marie Korčáková, Hradec n/S 0 -3
PA0463 Lucie Kořistková, Svitavy 0 -3
PA0496 Marie Moníková, Staré Hradiště -4 -3
PA0477 Zdeněk Jirout st., Litomyšl 2 -4
PA0510 Jindřich Čapek, Rokytno 0 -4
PA0514 Miroslav Čejka, Svitavy 0 -4
PA0008 Marcela Holetová, Chrudim III 0 -4
PA0447 Jan Polášek jun., Chrudim 0 -9
PA0448 David Kubal, Škrovád 0 -10
PA0147 Aleš Kohoutek, Živanice 0 -12
PA0042 Lucie Petrusová, Sobětuchy -4 -14

15.2.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vysněné dětské postele

Ilustrační foto

Vykrádali stejnou chatu. Z lupu se radovali krátce

Inkasované branky? Dobré na Silvestra

Svitavy /OHLASY/ – Spokojenost? Po druhém kole byla ta výsledková ve Svitavách a částečně i v Moravské Třebové, tyto celky vydolovaly ze svých vystoupení body.

Zlodějka využila otevřených dveří, vloupala se k seniorce

Pardubice - Okradení staré ženy zabránil příchod ošetřovatelky a příjezd policistů.

Nemocnice snižují počet lůžek

Svitavsko, Orlickoústecko – Interní oddělení Svitavské a Orlickoústecké nemocnice, které spadají pod Nemocnici Pardubického kraje, se potýkají s problémy. Podle informovaného zdroje, jehož totožnost redakce zná, muselo interní oddělení ve Svitavách z důvodu nedostatku zdravotnického personálu omezit počet lůžek. Podobně je na tom také interní oddělení Orlickoústecké nemocnice, kde aktuálně zůstalo pouze 30 lůžek.

Hrát doma? Bylo to spíše za trest, body se často stěhovaly

Svitavy /III. TŘÍDA/ – O výhodě domácího prostředí se ve druhém podzimním dějství nejnižší okresní fotbalové soutěže nedalo hovořit. Bylo to spíše prokletí, jediný ze šestice týmů dokázal před očima vlastních příznivců zvítězit.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení