Zůstala po něm dvě mužstva se stoprocentní bilancí – šest bodů se skví na sebranickém i moravskotře­bovském kontě. To v Horním Újezdu vládnou dojmy zcela opačné, tamní celek rozehrál soutěž hodně bídně. Poprvé se v sezoně představil nováček z Třebařova a hned vybojoval cennou remízu 3:3 v Janově, když ve druhém poločase dvakrát dotáhl ztrátu.

V nedělních odpoledních utkáních se z vítězství radovaly celky Dolního Újezdu B a Jaroměřic. Oba přitom v průběhu zápasů prohrávaly, ale výsledek dovedly otočit.

Sebranice – Radiměř 4:0

V celkem poklidném zápase měli domácí stálou převahu. Na góly se ale diváci dost načekali. Skóre otevřel až před poločasem Jireček, ihned po přestávce zvýšil J. Radiměřský. V 62. minutě správně tečoval Neumeister střelu Jana Horníčka a gólový účet uzavřel před závěrem Hurych po Kalánkově parádním sólu.

Fakta – branky: Jireček, J. Radiměřský, Hurych, M. Neumeister. Rozhodčí: Ropek (Morašice). ŽK: 1:1. Diváci: 150. Poločas: 1:0.

Sokol Sebranice: Schüch – Klusoň, Ryba, Neumeister, Kárský, Kalánek, J. Horníček, Jireček, Patočka, Z. Horníček, Červ (Hurych, J. Radiměřský, Pavliš).
TJ Radiměř: Jedlička – Amerling, L. Olšer, V. Trnečka, Fuchs, Ondroušek, Dlábek, Bubela, T. Trnečka, J. Trnečka, Savočka (S. Olšer, Palla, L. Trnečka).

Kamenná Horka – Moravská Třebová B 0:2

Začátek byl opatrný z obou stran, hra se pohybovala mezi vápny. Až v 17. minutě pěkně vypálil Lelek, balon šel těsně nad. Ve 37. minutě se po autu dostal k míči Polák a parádně trefil šibenici – 0:1. Poté se dlouho nic nedělo, až v 57. minutě domácí zbytečně faulovali ve vápně a Cink dal z penalty na 0:2. Hráči Horky se sice snažili ještě něco s nepříznivým výsledkem udělat, jenomže hosté si vedení drželi a když byl čtvrt hodiny před koncem vyloučen Opršál, bylo definitivně rozhodnuto.

Fakta – branky: Polák, Cink. Rozhodčí: Zouhar (Blansko). ŽK: 2:2. ČK: 1:0. Diváci: 90. Poločas: 0:1.

Sokol Kam. Horka: Fadrný – Weber, Letocha, Tesař, Bednář, Škáva, Mach, Lelek, Benc, Opršál, Dokoupil (Bubela, Lustyk).
SKP Slovan Mor. Třebová B: Spáčil – Komoň, Cink, Müller, Winkler, Staněk, Horák, Dokoupil, Kolář, Potáček, Polák (Křivánek, Otáhal, Kalus).

Kunčina – Bystré 2:2

Hosté byli v prvním poločase aktivnější a vedoucí trefy se dočkali v 36. minutě po zaváhání obrany soupeře. Domácí pak sice převzali iniciativu, ale po hodině hry inkasovali podruhé a záhy přišli o vyloučeného hráče. I v deseti však hosty zatlačili a v 73. minutě snížili na 1:2. Těsně před koncem pak Brychta přehodil brankáře a zachránil remízu.

Fakta – branky: Slezák, J. Brychta – Mužík, Cupal. Rozhodčí: Báča (Rohozná). ŽK: 4:0. ČK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 0:1.

TJ Sokol Kunčina: Crha – Z. Pešava, Tlustoš, Hlaváček, Kubík, Brychta, Štrajt, Pospíšil, Hutira, Drahoš, M. Slezák (Stupka, Šmehlík).
Sokol Bystré: Štaffa – Zahoran, Veselý, Halva, Hegr, Putnar, Mitáš, Cupal, Břicháček, Bureš, Mužík (Oravec, Novotný, Dvořák).

Opatov – Jevíčko 0:0

V poli bylo utkání vyrovnané, nicméně ani jedna ze slibných situací na obou stranách gólově neskončila. Chybějící koření fotbalu tak pohříchu ve druhé půli nahradila přemíra vyloučených, a to nejprve dvojice za vzájemnou potyčku a poté dalšího hráče za urážku hlavního rozhodčího.

Fakta – rozhodčí: Brandejs (Svitavy). ŽK: 2:5. ČK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 0:0.

Sokol Opatov: Navrátil – Popelka, Bureš, Petruň, Fukar, Havlát, Jiráček, Vostřel, Kalánek, Košín, Procházka (M. Štosek).
SK Jevíčko: Navrátil – Továrek, Z. Klein, Nguyen, Berka, Čekal, Jedlinský, Seknička, T. Klein, Marván, Müller (Horák).

Dlouhá Loučka – Horní Újezd 6:2

Neveselý osud hostů se začal naplňovat v 15. minutě, kdy jim utekl Štěpánek a skóroval – 1:0. Poté se přímo z rohu trefil Knoll a do poločasu si hosté přidali čistého vlastence. Ani po změně stran domácí nepolevili. Nejprve se ujala bratrská spolupráce Kolářových a na snížení hostů ihned odpověděl Bárta. Půltucet završil J. Kolář a Újezd stačili krutou porážku už pouze zkorigovat.

Fakta – branky: J. Kolář 2, Štěpánek, Bárta, Knoll, vlastní – Kárský, Průžek. Rozhodčí: Havránek (Svitavy). ŽK: 1:0. Diváci: 80. Poločas: 3:0.

Sokol Dlouhá Loučka: Čechal – L. Knoll, Štěpánek, Gregor, Blecha, Charvát, Dvořák, R. Kolář, J. Kolář, Hank, Jochec (Bárta, Sedlák, Kralovič).
TJ Horní Újezd: J. Boštík – Beneš, Mach, Hájek, Kučera, Boček, Žďára, M. Faltys, Kárský, Hubinka, Průžek (J. Faltys).

Janov – Třebařov 3:3

V horkém nedělním odpoledni předvedli hosté názorně, co znamená vytěžit z minima maximum. Nováček šel do vedení poté, co Hradil vyzrál na ofsajdovou past, jenže domácím se dvěma slepenými góly podařilo ještě do poločasu skóre otočit. Hned v nástupu do druhé půle je zaskočil vyrovnáním Hlubinka, avšak Janov reagoval velkým náporem a z něj vytěžil vedoucí zásah Klejch. Místo uklidnění však Křižanovský opět srovnal a nerozhodný stav se nezměnil ani v hektickém závěru, v němž se domácí marně dožadovali penalty a hostující Maleňák zahodil sólový únik.

Fakta – branky: M. Wejda, A. Zvěřina, Klejch – Hradil, M. Hlubinka, Křižanovský. Rozhodčí: Šenkýř (Mor. Třebová). ŽK: 1:2. ČK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 2:1.

Sokol Janov: Beránek – Hájek, L. Zvěřina, Šváb, Klejch, V. Wejda, A. Zvěřina, Záleský, Knap, Novotný, M. Wejda (Johan, Bureš, Vašinka).
Sokol Třebařov: Strnad – A. Vystrčil, Horák, Novotný, Vais, Mir. Hlubinka, Hradil, Eliáš, Mazal, Křižanovský, D. Maleňák (M. Maleňák, Kytlica, Onderka).

Čistá – Dolní Újezd B 2:3

Lepší vstup do zápasu přetavili domácí ve vedení po dlouhém autu P. Klusoně a zásahu hostujícího beka. Záhy sice J. Částek srovnal, ale před přestávkou vrátil P. Klusoň tečovanou střelou náskok na stranu domácích. Ten se jim však nepodařilo pojistit a po hodině hry a střele Víška se začínalo znovu. Rozhodnutí padlo v 83. minutě, kdy rozhodčí posoudil ruku Štěrby jako důvod k pokutovému kopu a Doubek jej proměnil.

Fakta – branky: vlastní, P. Klusoň – Jan Částek, Víšek, Doubek (PK). Rozhodčí: Zika (Jevíčko). ŽK: 2:1. Diváci: 160. Poločas: 2:1.

TJ Sokol Čistá: Boštík – Tomášek, Štěrba, Peřina, J. Kmošek, Čapek, Rožek, P. Klusoň, M. Klusoň, M. Nepraš, D. Nepraš (Severa, Kostlán, Vodehnal). Sokol Dolní Újezd B: Klusoň – Frank, Víšek, Žďára, Mráz, Doseděl, Jireček, Klejch, Kopecký, J. Částek, Doubek (M. Částek, Kárský, Kalibán).

Jaroměřice – Mladějov 3:1

Už v 5. minutě polila domácí studená sprcha poté, co nikým neatakovaný Němec snadno otevřel skóre – 0:1. Snaha o vyrovnání byla dlouho bezzubá, pomohli sami hosté, když hrubkou nabídli Tesařovi sólo. Po změně stran rozehrál Valenta přímý kop od středového kruhu, míč skočil před gólmanem a zapadl do sítě – 2:1. Pak se třemi zákroky blýskl brankář Procházka a razítko na vítězství dal po rychlém brejku a centru od Gecla Švec.

Fakta – branky: Tesař, Jan Valenta, Švec – Němec. Rozhodčí: Grulich (M. Trnávka). ŽK: 1:2. Diváci: 95. Poločas: 1:1.

TJ Jaroměřice: Procházka – M. Valenta, Jan Valenta, Gecl, Dračka, Mackerle, Vybral, Švec, Jankovič, Batelka, Tesař (Matocha, Antošovský, Macháček). Tatran Mladějov: Čermák – Kudyn, M. Suchý, P. Suchý ml., Matoušek, Šteffek, Satler, Seryn, Dlouhý, Němec, Prosecký (Marek, P. Suchý st.).