Linhartice – Kamenná Horka 5:1

Hosty zlomil gól ze 41. minuty – oslněný Hasenöhrl pustil gól z pětačtyřiceti metrů. Vzápětí Metra přidala druhý, hosté v nastavení první půle korigovali, ale po změně stran bylo na trávníku jediné mužstvo. Střelecky se zaskvěl Dvořák, který nejvíce přispěl k nečekaně jasnému výsledku.

Fakta – branky: Dvořák 4, Kelo – Škáva. Rozhodčí: Hnát (Svitavy), ŽK 1:1, diváků: 140, poločas: 2:1. Metra Linhartice: Čermák – Kelo, Suchý, Kolísek, Prucek, Langr, Dvořák, Škrabal, Andrlík, Kryštof, Heger (Lébiš, Coufal, Musil). Sokol Kam. Horka: Hasenöhrl – Letocha, Škáva, Weber, Chaloupka, Dokoupil, Slaník, Savočka, Kocián, Bubela, Lelek (Bartošek, Tesař).

Městečko Trnávka – Jaroměřice 2:2

Domácí na soupeře vlétli, ale zůstalo u nevyužitého úniku Juračky a několika standardek. Ve 22. minutě udeřili hosté, po průniku M. Valenty zakončoval Valášek – 0:1. Pokus Šašinky poté skončil na Valentově tyči, ve druhé půli pak Valášek přidal druhou trefu. V zoufalém náporu se ale domácím podařil malý zázrak, když Makrlík snížil a v nastavení hlavičkoval Kubálek po rohu na 2:2.

Fakta – branky: Makrlík, Kubálek – Valášek 2. Rozhodčí: Urban (Litomyšl), ŽK 2:2, diváků: 180, poločas: 0:1. Sokol M. Trnávka: Skočovský – Kleveta, Hensl, Kubálek, Konečný, Šašinka, Navrátil, Michalčák, Stenzl, Makrlík, Juračka (Pokorný, Hank). Jaroměřice: Jos. Valenta – J. Valenta, Dračka, Vykydal, Továrek, M. Valenta, Jedlička, Valášek, Batelka, Matocha, Procházka (Antošovský, Valenta).

Cerekvice – Bystré 5:1

Na rychlý gól z kopačky Lorence hosté odpověděli zvýšenou aktivitou a vyrovnáním Kavana. Domácí udeřili „do šatny“, v síti skončila tečovaná střela Schauera. Druhý poločas byl jednoznačný. Po akci M. Vally zvyšoval Lorenc na 3:1 a v závěru domácí ještě využili otevřené obrany soupeře.

Fakta – branky: Lorenc 2, Schauer 2, Michal Valla - Kavan. Rozhodčí: J. Kvapil (Svitavy), ŽK 1:1, diváků: 70, poločas: 2:1. Slavoj Cerekvice: Kusý – Teplý, J. Valla, Malý, Lorenc, Pražák, Růžek, Němeček, Schauer, Michal Valla, Vomočil (Vomáčka, Kubatka, Jetmar). Sokol Bystré: Jílek – Heger, Vomočil, Neudert, S. Vodička, Kavan, M. Vodička, Oravec, Valach, Chybík, Soukeník (Karlík, Dvořák).

Janov – Radiměř 2:1

Od domácích se čekala jasná výhra a to je svazovalo. Počáteční nápor korunovali ve 20. minutě, kdy Knapovu odraženou střelu poslal do sítě Bureš. Další šance zůstaly nevyužity, až po změně stran skončil za Jedličkou k překvapení všech Novotného centr. Za chvíli snížil z penalty Satrapa, hosté vycítili šanci a Janov se až do konce strachoval o vítězství, jež však uhájil.

Fakta – branky: Bureš, Novotný – Satrapa (PK). Rozhodčí: Ropek (Morašice), ŽK 0:2, diváků: 90, poločas: 1:0. Sokol Janov: Popelka – L. Zvěřina, A. Zvěřina, Vašinka, Boštík, Johan, Šváb, Knap, Novotný, J. Záleský, Bureš (Klejch, P. Záleský, Hájek). TJ Radiměř: Jedlička – Bednář, Moravec, Olšer, Štarha, Jachan, Ondroušek, Doubek, Mauer, Satrapa, Peterka (Petr Fuchs, Pavel Fuchs).

Dlouhá Loučka - Mladějov 1:1

Úvodní možnosti domácích pokryl Paar, také šance hostů nebyly využity. Proti nádherné střele Faltyse vytáhl Paar vynikající zákrok, Blechova dorážka šla nad. V 81. minutě byl ve vápně stažen Kudynem Straka a penaltu proměnil Jochec. Jenže za pět minut domácí nezvládli obrannou činnost a centr P. Němce přetavil ve vyrovnání špatně pokrytý Seryn.

Fakta – branky: Jochec (PK) – Seryn. Rozhodčí: Ille (Jaroměřice), ŽK 1:3, ČK 0:1, diváků: 70, poločas: 0:0. Sokol Dlouhá Loučka: Čechal – Jochec, Nováček, D. Blecha, Křivánek, Bárta, R. Kolář, Faltus, J. Kolář, Straka, Hank (M. Opršál, Bouček). Tatran Mladějov na Mor.: Paar – Šteffek, Kudyn, R. Němec, P. Suchý, Matoušek, P. Němec, Satler, P. Sekanina, Seryn, R. Abraham (Prusák, Doleček, Marek).

Čistá – Jevíčko 2:1

Velkým náporem domácího celku začalo kvalitní utkání.V 9. minutě skóroval hlavou P. Stříteský a nemuselo zůstat pouze u této trefy, ale další možnosti nebyly proměněny. Hosté hrozili sporadicky, ale jednu ze svých akcí dotáhli díky Jankovičovi do gólového konce. Závěrečný tlak domácích přinesl v 85. minutě penaltu a rozhodnutí z kopačky D. Nepraše, i když nakonec nebyli hosté daleko od opětovného srovnání.

Fakta – branky: P. Stříteský, D. Nepraš (PK) – Jankovič. Rozhodčí: Heger (Měst. Trnávka), ŽK 2:1, diváků: 100, poločas: 1:0. Sokol Čistá: Hondl – Vodehnal, Štěrba, M. Stříteský, O. Nepraš, Benc, P. Stříteský, Klusoň, D. Nepraš, Zerzán, Beneš (Půlkrábek, J. Stříteský). SK Jevíčko: Navrátil – Khýr, Z. Klein, Továrek, Blábolil, Palenčar, Seknička, Vafka, T. Klein, Marván, Jankovič ( Jedlinský, Schuppler).