Protože opět zaváhala Radiměř, posunul se na druhé místo díky lepšímu skóre dobře hrající Opatovec. V přetahované na čele IV. třídy je na tom nyní po jasné výhře nejlépe Boršov.

III. třída

Bystré – Křenov 2:0 (1:0). Branky: Putnar 2. V prvním poločase byli domácí lepší, trefili tyč a nakonec šli do vedení. Po pauze soupeř přidal, do vyložených šancí se ale nedostával. Klid do řad favorita vnesl druhý Putnarův zásah po povedené akci.

Opatovec – Kunčina B 3:0 (1:0). Branky: Mašek 2, Šilhart. Domácí měli po celý zápas jasnou převahu. Kromě tří gólů ještě řadu slibných šancí zahodili.

Chornice – Moravská Třebová C 4:3 (2:2). Branky: Juračka 2, Maška, Štefl – Aberle 2, Dokoupil. Přestřelku pro sebe rozhodli šťastnější domácí fotbalisté.

Staré Město – Jedlová 2:3 (2:3). Branky: Mačát, Kováč – Puchar, Coufal, Melišík. Konečná podoba skóre se narodila do 36. minuty. Domácí sice dotáhli z 0:2 na 2:2, jenže na třetí zásah soupeře už odpovědět nedokázali.

Trstěnice – Linhartice B 0:1 (0:1). Branka: E. Konečný. Vyrovnaný duel rozhodla jedna využitá šance hostujícího družstva.

Zbývající výsledek 14. kola: Radiměř – Borová-Telecí 2:2.

Pořadí: 1. Bystré (39), 2. Opatovec (28), 3. Radiměř (28), 4. Křenov (26), 5. Jedlová (22), 6. Chornice (19), 7. Moravská Třebová C (18), 8. Kunčina B (16), 9. Trstěnice (14), 10. Borová-Telecí (12), 11. Linhartice B (11), 12. Staré Město (3).

IV. třída

Jevíčko B – Pomezí B 2:2 (0:1). Branky: Hrubý, Vafka – Teplý, Bačovský. Oběma týmům vyšla střídání. Hrubý skóroval po prvním kontaktu s míčem, Veselý připravil gól Vafkovi a na druhé straně Bačovský srovnal poslední střelou v utkání.

Zbývající výsledek 12. kola: Boršov – Třebařov B 5:0.

Pořadí: 1. Boršov (18), 2. Jevíčko B (17), 3. Pomezí B (16), 4. Vendolí (9), 5. Třebařov B (6).