Představili se na umělé trávě v Mohelnici proti domácí celku a v utkání, v němž nebyli horším mužstvem, doplatili na horší produktivitu. Po návratu z Letohradu oblékl moravskotřebovský dres Zdeněk Konečný.

FK Mohelnice – SKP Slovan Moravská Třebová 3:1 (1:1). Branka: Staněk. M. Třebová: Spáčil – Marek, Potáček, Hányš, Švanda, Sedláček, Staněk, Strouhal, Coufal, Konečný, Polák (Fikr, Rázl, Komoň).

Úvod patřil hostujícím hráčům, kteří těžili z chyb zadáků soupeře a vypracovali si i jednu velkou gólovou příležitost, kterou však neproměnili. Domácí začali postupem času hru vyrovnávat a vytvořili si převahu, kterou dokázali jednou gólově využít. Několikrát do poločasu velmi dobře zasáhl brankář Spáčil.

Druhá půle začala obdobně jako první a tentokrát už z tlaku Slovanu udeřilo, když po brejku Konečného skóroval Staněk – 1:1. Poté se hra vyrovnala a šance se rodily na obou stranách, ale efektivita byla jenom na mohelnické straně a domácí dvěma trefami zápas rozhodli.

Příští týden hraje Slovan na hřišti Dubu nad Moravou.