Prachovice – Litomyšl 1:0

Holcim začal náporem, ve 4. minutě netrefil v dobré pozici míč Kostka. Vzápětí byl ve vápně nedovoleně zastaven Samčenko, ale nařízenou penaltu brankář Šedivý Rogovikovi kryl. V 19. minutě se již měnilo skóre, když přes půl hřiště prošel Samčenko a nedal litomyšlskému gólmanovi naději – 1:0.

Poté se několikrát do zakončení dostali hráči Jiskry, ale strážce prachovické svatyně Žďánský jim skórovat nedovolil. Těsně před přestávkou mohli zvýšit skóre Rogovik s Kostkou, ve vyložených pozicích selhali. Ve druhém poločase upadla hra do podprůměru. Domácí se spokojili s údržbou jednobrankového vedení a hosté nebyli schopni vynutit si trvalejší převahu a větší počet šancí. Za zmínku strojí jen přímé kopy Dolejského a Budinského ze závěrečné dvacetiminutovky, jež pojistku stavu nepřinesly.

Pardubice – Polička 0:1

Přímý souboj o třetí místo v tabulce zvládli lépe hosté, ačkoli si před utkáním v nezvyklém dopoledním čase nevěřili. Zpočátku byli sice útočnějším týmem domácí, ale slibné šance Pavlíčka zůstaly neproměněny. Poličští postupně převzali iniciativu a byli mnohem nebezpečnější. Opina se ještě zastřeloval, ale ve 35. minutě napřáhl z hranice velkého čtverce David Soukal a otevřel skóre – 0:1.

Po změně stran domácí zlepšili pohyb, vytvořili si několik slibných možností k vyrovnání, ale ve dvou případech Kopřiva a jednou Koliáš na Dittricha nevyzráli. Zkušenější hostující fotbalisté zodpovědnou hrou dotáhli důležitý duel do vítězného konce a „drápkem“ se ještě zachytili dvojice Živanice – Holice.

Svitavy – Česká Třebová 1:0

Domácí začali aktivně, v 5. minutě pálil po rychlé útočné akci Čížek a gólmanem vyražený míč poslal těsně nad břevno L. Jukl. Celý první poločas se hrál za trvalé územní převahy domácích, želbohu bez pořádného zakončení. A tak mohli z čistého nebe udeřit hosté, když po přímém kopu hlavičkoval Vomáčka ve 33. minutě do břevna. Po změně stran pokračoval upracovaný fotbal, Svitavští marně hledali recept na úporně bránícího soupeře. Až v 65. minutě se za záda obrany dostal Vacek, přeloboval Hejla a balon odražený od břevna poslal hlavou do sítě pohotový Růžička – 1:0.

Tento stav domácí bez potíží udrželi, neboť Třebová produkovala fotbal bez nápadu a k ohrožení Lampárka se do závěrečného hvizdu prakticky nedostala.

Moravská Třebová – Letohrad B 2:0

Začátek utkání byl vyrovnaný, střelecké pokusy na obou stranách postrádaly přesnost a gólmani neměli mnoho práce, snad s výjimkou 11. minuty, kdy hostující Kasabov zachránil před Aberlem. Ve 30. minutě nezakončil svoji akci podle představ ani Šíp, stav se měnil až těsně před přestávkou, kdy se stejně jako ve středu v Litomyšli trefil ideálně Večeřa – 1:0.

Valná část druhé půle patřila herně lepším hostům, kteří sice byli až do 80. minuty o poznání aktivnější, ale přes soustředěnou defenzivu Slovanu se nedostávali do střeleckých možností. V 81. minutě našel Dostál přes celé hřiště Švandu, ten prodloužil na Aberleho a jeho centr přetavil v pojišťující trefu opět Večeřa – 2:0. V závěru ještě domácí podržel Kryštof při šancích Stejskala a Loufka, poslední příležitost měl Dostál, ale třetí branku nepřidal.