„V žádném případě jsme nechtěli prohrát druhý domácí zápas za sebou a tomu jsme přizpůsobili taktiku. V prvním poločase jsme ji plnili na jedničku, dobře jsme drželi pozice na hřišti a po rohovém kopu se nám podařilo vstřelit vedoucí branku. Po přestávce to už nebylo úplně ono a zhruba od 65. minuty nás soupeř začal přehrávat. My jsme tam měli jednu brejkovou akci, kdy jsme nadvakrát doráželi z malého vápna, ale neprostřelili bránící hráče. To byl škoda, kdybychom dali na 2:0, byl by asi klid. Takto to bylo drama až do konce, na naší straně byl znát podvědomý strach o výsledek, i únava asi sehrála svoji roli. Nicméně jsme těsný náskok udrželi a jsme za to rádi, po nešťastné nedělní porážce jsme si oddechli. Musím pochválit gólmana Krčila, který podal velice jistý výkon, balony mu nevypadávaly a díky tomu jsme hosty nepouštěli k dorážkám a závarům v naší šestnáctce,“ okomentoval utkání poličský trenér Miroslav Kovář.

SK Polička – ŽSK Třemošnice 1:0 (1:0)

Branka: 28. Stejskal. Rozhodčí: Valenta (Letohrad). ŽK: 2:1. Diváci: 111. Polička: Krčil – Mužík, Pavliš, Jílek, Vondra – Čori (46. Bureš), Andrle, Švec, Stodola – Netolický, Stejskal. Třemošnice: Trojan – Mocanu, Oswald, Malý, Jablečník – Petr, P. Šindelář, M. Šindelář, Jelínek (71. T. Forman) – Hejcman (56. Filip), D. Forman.