Vedoucí rezerva Slovanu prohrála, zato po podzimu poslední Dlouhá Loučka a Linhartice bodovaly naplno. Nečekalo se právě vítězství Linhartic na opatovském trávníku. Jaroměřice si z Čisté odvezly bod, Mladějov si nenechal vzít výhru, i když dohrával proti Bystrému v deseti. V nedělních duelech se dařilo hostujícím kolektivům. Z Jevíčka si tři body odvezl Janov a posunul se díky nim na průběžné druhé místo. Ani Dolní Újezd B nebyl na domácím trávníku prorokem a nestačil na Kamennou Horku.

Dlouhá Loučka – Litomyšl B 4:0

Domácí šli do vedení v 6. minutě po střele Marvána ze 20 metrů. Poté se hrálo spíše mezi vápny, ale před poločasem zvýšil J. Kolář hlavou na 2:0. Ani po přestávce se hosté herně nijak nezvedli a vietnamský nováček Dang Van Than jim přibalil na cestu další dva góly.

Fakta – branky: Dang Van Than 2, Marván, J. Kolář. Rozhodčí: J. Brychta (Kunčina). ŽK: 0. Diváci: 80. Poločas: 2:0. Sokol Dlouhá Loučka: Křupka – Pokorný, Chromý, Gregor, D. Blecha, Křivánek, Marván R. Kolář, J. Kolář, Charvát, Jochec (Dang Van Than, Le Van Thao, Bouček). Jiskra Litomyšl B: M. Beneš – P. Malý, Šibrava, Karal, Hladík, Pala, Kroupa, O. Beneš, Krátký, Vejman, M. Malý (Šauer, Košňar).

Čistá – Jaroměřice 1:1

Ze své počáteční aktivity vytěžili domácí vedení po střele D. Nepraše, ovšem pak se museli bránit tlaku soupeře. Za Boštíkem zvonila i tyčka, až ve 27. minutě Švec srovnal. Po přestávce Čistá přidala, ale šancí bylo k vidění málo. Až v závěru trefil Severa tyč a dorážku D. Nepraše obrana zblokovala.

Fakta – branky: D. Nepraš – Švec. Rozhodčí: P. Dvořák (Svitavy). ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 1:1. Sokol Čistá: Boštík – M. Severa, P. Kmošek, Kostlán, J. Kmošek, Zerzán, Rožek, M. Klusoň, L. Severa, V. Klusoň, D. Nepraš (Tomášek, O. Nepraš, Padělek). TJ Jaroměřice: Jos. Valenta – Jan Valenta, M. Valenta, Gecl, Valášek, Toman, Vacula, Švec, Lajšner, Tesař, Batelka (Knoll, Jedlička).

Mladějov – Bystré 3:1

Lepší nástup měli hosté, jimž v 7. minutě pomohl do vedení vlastenec Kudyna. Bystré ještě zahodilo sólový únik a pak se dostal ke slovu soupeř. Během sedmi minut otočil vývoj. Po přestávce byl Tatran nebezpečnější. Dohrával sice bez vyloučeného Prusáka, ale těsně před koncem si pojistil výhru.

Fakta – branky: Šmehlík, Seryn, Satler – vlastní. Rozhodčí: Šenkýř (Moravská Třebová). ŽK: 3:2. ČK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 2:1. Tatran Mladějov: Čermák – Šteffek, Kudyn, P. Suchý, M. Suchý, Prusák, Satler, Abraham, Seryn, Šmehlík, Dlouhý (M. Prosecký, Handl, Marek). Sokol Bystré: Schüch – Zahoran, Veselý, Štaud, Kavan, Vomočil, Jakub Mužík, Karlík, Břicháček, Bureš, Jan Mužík (Mitáš, Neudert).

Kunčina – Moravská Třebová B 2:0

Derby začalo velmi vlažně a diváci se v Mohelnici spíše nudili. Vzruch přinesla 29. minuta a penalta odpískaná po ruce Müllera. Vykydal ale střelu J. Spálenského skvěle vychytal. Do druhé půle domácí vletěli a po třiceti sekundách otevřel s pomocí břevna skóre Tlustoš. Další šance zůstaly nevyužity, i Slovan chtěl vyrovnat, ale do zakončení se neprosazoval. V závěru zpečetil výsledek znovu aktivně hrající Tlustoš na 2:0.

Fakta – branky: Tlustoš 2. Rozhodčí: Havránek (Svitavy). ŽK: 1:0. Diváci: 70. Poločas 0:0. Sokol Kunčina: Beneš – Pešava, Eliáš, Hlaváček, Kubík, O. Brychta, Spálenský, T. Brychta, Hutira, Tlustoš, Pařil (Klíma, Stupka). SKP Slovan Moravská Třebová B: Vykydal – Krenar, Rázl, Müller, Skřebský, Komoň, Huryta, Kalus, Linhart, Štěpánek, Polák (Novotný, Zobač, Muselík).

Opatov – Linhartice 2:3

V rychlém utkání hraném „nahoru dolů“, domácí dvakrát vedli o gól, ale soupeř pokaždé vyrovnal, podruhé to bylo z pokutového kopu. Po změně stran se už prosadila pouze Metra a domácí přes velkou snahu skóre nestihli dorovnat.

Fakta – branky: Petruň, J. Polák – Kolísek, T. Kelo, Konečný. Rozhodčí: Nepraš (Vendolí). ŽK: 2:1. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Sokol Opatov: Navrátil – Popelka, Havlát, Petruň, Fukar, Paar, M. Polák, J. Polák, Vostřel, Procházka, Kalánek (Mašek, Ptáček, Kýr). TJ Metra Linhartice: Tichý – P. Kelo, Prucek, Kolísek, Winkler, Pazdírek, M. Heger, Kryštof, Škrabal, T. Kelo, Konečný (Lébiš).

Jevíčko – Janov 0:2

Průměrný zápas orámovaly dvě zdařilé střely hostů. V 8. minutě se z vápna trefil Peřina. Domácí se těžko dostávali přes defenzivní val soupeře, na začátku druhé půle nedal R. Müller sólo. Vzájemná strkanice skončila dvěma červenými kartami, avšak ani více prostoru na hřišti domácím v úsilí o vyrovnání nepomohlo a těsně před koncem zpečetil skóre hostující Knap na 0:2.

Fakta – branky: Knap, Peřina. Rozhodčí: Brandejs (Svitavy). ŽK: 3:1. ČK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 0:1. SK Jevíčko: Navrátil – Jedlinský, Přikryl, R. Müller, Khýr, Seknička, Nguyen, Kritzbach, Klein, Berka, Němeček (Čekal, T. Müller). Sokol Janov: Beránek – Šváb, Johan, Wejda, Boštík, Prudil, Zvěřina, Peřina, Novotný, Bureš, Knap (Hájek, Kubíček, Jirásek).

Dolní Újezd B – Kamenná Horka 1:2

Zápas se od první minuty vyvíjel lépe pro hosty, kteří byli aktivnější. Jejich převaha vyústila ve 23. minutě ve vedoucí gól Letochy a nedlouho poté se prosadil ještě Bubela – 0:2. Domácí vykřesali naděje po samostatné akci Mandlíka ještě do přestávky. Po změně stran Újezd zatlačil svého soupeře, vypracoval si několik slibných šancí, ale v koncovce neuspěl a odešel poražen.

Fakta – branky: Mandlík – Letocha, M. Bubela. Rozhodčí: Elčkner (Čistá). ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 1:2. Sokol Dolní Újezd B: T. Klusoň – Samek, Mráz, Pravec, Doležal, O. Klusoň, Veselík, Vaňous, Doubek, J. Částek, Mandlík (Mir. Částek, Renza, Čejka). Sokol Kamenná Horka: Hasenöhrl – Letocha, Tesař, Mach, Halamka, Dokoupil, Lustyk, Škáva, Benc, Bubela, Lelek (Nedoma, Chaloupka).

Pořadí OP: 1. Moravská Třebová B (27), 2. Janov (24), 3. Jaroměřice (24), 4. Kamenná Horka (22), 5. Litomyšl B (21), 6. Kunčina (20), 7. Mladějov (20), 8. Opatov (17), 9. Bystré (17), 10. Dlouhá Loučka (16), 11. Linhartice (16), 12. Dolní Újezd B (15), 13. Čistá (15), 14. Jevíčko (15).