VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Informace Okresního fotbalového svazu Svitavy

Svitavy – Start jarní části okresních fotbalových soutěží se blíží, což znamená zvýšenou pozornost pro klubové funkcionáře.

19.2.2016
SDÍLEJ:

Fotbal.Foto: DENÍK/Martin Daneš

Rozlosování

V elektronickém informačním systému FAČR (IS) je zveřejněno kompletní rozlosování jarní části soutěžního ročníku 2015/2016 v soutěžích řízených STK OFS Svitavy, tj. QANTO okresního přeboru dospělých, III. třídy dospělých a okresního přeboru žáků 7 + 1. Do tohoto rozlosování byly zapracovány veškeré hlášenky a nahlášené změny hracích dnů, které byly ve stanoveném termínu doručeny na OFS.

STK žádá činovníky všech klubů, aby provedli kontrolu tohoto rozlosování a správnosti všech termínů, hracích dnů a začátků u svých utkání a v případě zjištění jakýchkoli nesrovnalostí tyto řešili neprodleně s předsedou STK. Další změny v rozlosování jara lze provádět výhradně v souladu s ustanovením Rozpisu soutěží OFS Svitavy, tj dohodou klubů.

Sdělení STK

Na mimořádné Valné hromadě OFS Svitavy bylo rozlosováno semifinále Poháru OFS Svitavy dospělých. V něm se utkají Sokol Morašice vs. Sokol Janov a TJ Křenov vs. TJ Opatov. Termín semifinále je určen na středu 4. 5. se začátkem v 17:30. Finálové utkání se bude hrát ve středu 1. 6. od 18 hodin na neutrálním hřišti (dějiště bude určeno dodatečně).

Na internetových stránkách OFS Svitavy (www.fotbal.cz) je zveřejněn adresář klubů OFS Svitavy. STK v této souvislosti upozorňuje organizační pracovníky klubů, aby dbali na aktuálnost údajů a v případě, že dojde k jejich změnám, je oznámili v nejkratším čase na sekretariát OFS.

STK upozorňuje na úhradu členských příspěvků FAČR. Tu je nutno učinit nejpozději do konce února 2016!

Školení trenérů

TMK OFS Svitavy pořádá školení a doškolení trenérů fotbalu licence C. Uskuteční se v termínu 4. – 5. 3. (základní školení) resp. 5. 3. (doškolení) v budově Základní školy Dolní Újezd (vchod z boku školy u sportovní haly). Zahájení akce v 17 hodin (pátek) a v 8 hodin (sobota). Poplatek za základní školení 1000 Kč, za doškolení (pro trenéry, kterým skončila platnost licence) 700 Kč. Přihlášky: telefonicky či SMS zprávou Martin Komoň (TMB 736 456 387), Václav Brůna (TMB 723 346 026).

Účastníci školení si vezmou s sebou: přezůvky do učebny (nutné), oblečení na praktickou část na venkovní hřiště s umělým povrchem (nutné), poznámkový blok, psací potřeby (případně notebook), fotografii na vystavení nového trenérského průkazu, starý průkaz trenéra.

Soutěže přípravek

STK ve spolupráci s KM OFS připravila rozpis jarních turnajů v okresní soutěži smíšených přípravek a okresní soutěži mladších přípravek. Tento rozpis byl rozeslán elektronickou poštou jednotlivým účastníkům a je také zveřejněn na internetových stránkách OFS Svitavy (www.fotbal.cz). Kluby, kterým bylo přiděleno pořadatelství turnajů, mají čas do 28. 2. specifikovat předsedovi KM přesný termín (datum a čas začátku). Pokud tato zpětná vazba nepřijde, určí termín KM a STK.

Poslední kolo soutěže mladších přípravek se uskuteční pro všechny účastníky jako Pohár mladších přípravek OFS Svitavy na stadionu v Litomyšli (28. – 29. 5.). Pohár smíšených přípravek OFS Svitavy se uskuteční v termínu 4. – 5. 6. v Dolním Újezdu (přihlášky do 31. 3.).

Autor: Radek Halva

19.2.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Jak reklamovat koupený dům či byt

Z utkání Svitavy vs. Polička (1:0).

Fotbalové výsledky z regionu

Nový protipovodňový systém za miliony korun

Litomyšl – Obyvatelé Litomyšle se v minulosti už mnohokrát přesvědčily, jaké škody může napáchat voda. O ohni to mohou říci také, ale s tím nelze počítat tak, jako s řekou Loučnou, která městem protéká. 

Proč Jan Veselý nepřijel? Ale kde jsou ostatní?

Svitavy /ROZHOVOR/ – Asistent trenéra reprezentace Lubomír Růžička si myslí, že by český basketbal měl produkovat více perspektivních mladých hráčů.

Jen tři kola mu stačila k jízdě

Litomyšl – Mnohdy si opilí lidé myslí, že dokáží vše na světě. To byl možná i případ řidiče, který jel podle svých slov z Vysokého Mýta do Litomyšle. Policisté ho však zastavili v Tržku. Důvod byl ten, že mu od auta sršely jiskry. Jel totiž bez pravého předního kola.

Cyklopruhy ve Svitavské zvýší bezpečnost

Moravská Třebová – Ve Svitavské ulici v Moravské Třebové, kde se právě dokončuje rekonstrukce komunikace, přibyly nově vyhrazené jízdní pruhy pro cyklisty. Ne všem se ale výrazná, do očí bijící červená barva, která je pro vyznačení pruhů použitá, líbí. Podle radnice má křiklavá barva své opodstatnění.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení