O poznání lépe se vedlo hráčům Svitav, kteří čtyřmi brankami ve druhém poločase rozhodli o svém zcela přesvědčivém vítězství na letohradském trávníku. Další napínavé bitvy dospěly k penaltám a tato dovednost zajistila druhý bod do tabulky jenom fotbalistům Poličky. V Moravské Třebové i v Dolním Újezdu se po rozstřelech radovaly hostující celky.

Litomyšl – Třemošnice 0:1

Jiskra rozehrála zápas poměrně sympaticky a zdálo se, že bude udávat tempo hry. Dostala se také do několika šancí, v 17. minutě napřáhl zpoza vápna J. Paclík a zatřásl břevnem, chvíli na to ve velké možnosti netrefil branku Štoudek a ani další Paclíkův pokus gólem neskončil, protože zasáhl brankář Auersvald. A tak udeřili hosté, ve 32. minutě si před Krále naběhl nekrytý J. Vančura a otevřel skóre – 0:1. Domácí se z toho do konce poločasu nevzpamatovali a ani po změně stran to s nimi nevypadalo lépe. Nemohli se totiž dostat do pořádné šance, naopak soupeř je z brejků mohl několikrát vytrestat a ve dvou případech dokonce trefil tyč. Teprve v poslední čtvrthodině si Jiskra vynutila tlak, hosty sevřela u jejich vápna, ale gól jí nebyl dopřán. Když v 88. minutě mířil Rumler jen do tyče, byl s jejími nadějemi amen. Hosté vyhráli zaslouženě především díky větší vůli po vítězství.

Fakta – branka: 32. J. Vančura. Rozhodčí: Pavlas (Červená Voda). ŽK: 3:1. Diváci: 100. Poločas: 0:1.

Litomyšl: Král – Urban, M. Hašek, Prokop (46. P. Malý), Drahoš (12. Vomočil) – Paclík, Černý, Sršeň, Kristek (71. Rumler) – Kundera, Štoudek. Třemošnice: Auersvald – Rychnovský, Kunášek, Culek, Kalina (69. Kováč) – Kvíčala, O. Vančura, J. Vančura, Král (90. Široký) – Šebek (88. P. Šindelář), Schneiderwind (65. M. Šindelář).

Letohrad B – Svitavy 1:4

První poločas se hrál za mírné převahy domácích s několika náznaky možností. Ze strany Svitav stály za zmínku dva přímé kopy – Ovada vychytal gólman a Jukl trefil břevno. Druhou část už ovládli hosté. V 52. minutě po pěkné akci po ose Čížek – Horák – Novák – Ovad se ujali vedení. Hned po rozehrání vybojovali míč a po faulu před vápnem zavěsil stejný hráč z trestného kopu podruhé. V 62. minutě unikl po křídle Veselský a z jeho centru profitoval Frolo – 0:3. Frolo byl i u čtvrtého gólu, když byl u šestnáctky faulován a i R. Ehrenberger prokázal svojí kopací techniku – 0:4. Následně však hostům pokazila náladu druhá žlutá karta, kterou uviděl Ovad a šel pod sprchy. Na jejich jednoznačné vítězství to ovšem nemělo vliv, domácí se dostali pouze ke snížení, když se po rohovém kopu prosadil Pokorný. Byla to však korekce z rodu kosmetických, Svitavy si za povedený druhý poločas tři body zasloužily.

Fakta – branky: 85. Pokorný – 52. a 54. Ovad, 62. Frolo, 72. R. Ehrenberger. Rozhodčí: Mrkvička (Opatovice). ŽK: 2:1. ČK: 0:1 (76. Ovad). Diváci: 50. Poločas: 0:0.

Letohrad B: Satoria – Hynek, Pokorný, Peřina, Švercl (83. M. Beneš) – Sita, Kříž, Černohous (70. Dvořáček), Procházka (44. Janoušek) – D. Beneš, Černohorský (45. Macháček).
Svitavy: Kavalír – Horák (79. Petrila), Chlup (89. Kala), Kubík (75. Kroulík), D. Jukl – M. Čížek, Ehrenberger, Novák (87. F. Čížek), Veselský – Frolo (79. Válek), Ovad.

Moravská Třebová – Holice 1:1 (PK 5:6)

Slovan měl celé utkání mírně navrch, hosté snad lépe kombinovali, ale jejich snaha končila před pokutovým územím. V první půli si domácí vytvořili dvě velké šance, ale Sedláček sám před brankářem ani Masopust po rychlé kombinaci se Sedláčkem nemířili přesně. Navíc zjevný penaltový zákrok na Masopusta zůstal bez povšimnutí rozhodčího. Stejný obraz měl i druhý poločas, kdy nejprve zahodili možnosti Vančura a Masopust. Až v 60. minutě napřáhl z 25 metrů Staněk a míč skončil v levém růžku – 1:0. Zvýšit mohl Masopust, ale ten neměl gólový den, zato hostující Jedlička ano a deset minut před závěrem se trefil nechytatelně – 1:1. Pak ještě mohl strhnout vedení na stranu domácích Masopust, ale střílený centr nedokázal usměrnit hlavou do branky. Při následném protiútoku navíc fauloval a po druhé žluté kartě zamířil pod sprchy. V penaltách zaváhali z domácích Okleštěk a v sedmé sérii Šatník, takže Holice braly s velkým štěstím druhý bod.

Fakta – branky: 60. Staněk – 80. Jedlička. Rozhodčí: Lukes (Lanškroun). ŽK: 4:3. ČK: 1:0 (90. Masopust). Diváci: 200. Poločas: 0:0.

Moravská Třebová: Vykydal – Novotný, Vančura, Marek, Zapletal – Okleštěk, Staněk, R. Šatník, Sedláček – Štěpánek, Masopust.
Holice: Zahradník – T. Krpata, Michalec, Klouček (71. Dědič), Machatý – Chvála, Kopřiva, Krpata, Václavek – Hanč, Jedlička.

Dolní Újezd – Choceň 0:0 (PK 2:4)

Zápas začal vyloženou šancí domácích, ale brankář Mikulecký kryl Myšákovu hlavičku a zázračně i jeho dorážku. Poté se hrálo spíše mezi vápny, ve 33. minutě se ve slibné pozici ocitl Kabrhel, ale zakončil slabě. Hosté se připomněli ke konci poločasu, Janecký zneškodnil pokus Eisnera a neujala si ani dorážka Smejkala. Po změně stran toho bylo k vidění ještě méně. Za zmínku stála střela Kabrhela, kterou gólman vyškrábl konečný prstů na roh. A když v 86. minutě minul Janeckého svatyni hlavičkující Sloupenský, došel zápas do penalt. V nich v první sérii nedal Holec, ve druhé Myšák a bod navíc zamířil do Chocně, jejíž exekutoři byli stoprocentní.

Fakta – rozhodčí: Halda (Starý Mateřov). ŽK: 1:1. Diváci: 200. Poločas: 0:0.

Dolní Újezd: Janecký – Frank, Svoboda, M. Vomáčka, Vaňous (46. Klejch) – Fulík (70. Rožek), Čejka, Holec, Kabrhel – O. Klusoň, Myšák.
Choceň: Mikulecký – Baborák, Eisner, Coufal, Smejkal (58. Fikejz) – O. Kopecký, Krejza, A. Kopecký, Rozlívka (50. Seidenglanz) – Šabata, Zavřel (71. Sloupenský).

Polička – Moravany 3:3 (PK 4:1)

Domácím vyšel snově začátek. Ve 14. minutě si míč do palebné pozice připravil Brůna a zavěsil na 1:0, aby následně po jeho centru hlavičkoval za záda Brandy Poul. Polička byla lepší, ale v závěru poločasu neuhlídala hostujícího kanonýra Kříže. Ten nejdříve po úniku snížil a ve 38. minutě osvědčil důraz v šestnáctce – 2:2. Po přestávce zaúřadovali zase domácí a Brůna jim vrátil vedení. V 57. minutě fauloval Hurta unikajícího Stejskala a hosté šli do deseti. V početní výhodě mohli Poličští rozhodnout, blízko byl hlavně J. Petr, ale mířil do břevna. Šok přišel v 85. minutě, kdy se k odraženému míči dostal Kříž a vyrovnal na 3:3. Penalty ale domácí ovládli, všechny svoje pokusy proměnili, zatímco hosté jediný, když mezi neúspěšnými střelci byl i Kříž.

Fakta – branky: 14. a 50. Brůna, 17. Poul – 36., 38. a 85. Kříž. Rozhodčí: Kotyza (Mladkov). ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (57. Hurta). Diváci: 200. Poločas: 2:2.

Polička: Slaný – Novák, Jílek, Pavliš, Škoda – Poul (87. Bureš), Klein, Brůna, Navrátil (72. Urban) – Stejskal, Mužík (34. J. Petr).
Moravany: B. Branda – Hurta, Sokol, Kubík, J. Branda (56. Beran) – Veselý (79. Imramovský), Jelínek, Knotek, Lukas – Poláček (63. Mach), Kříž.

Další výsledky KP Pardubicka

Žamberk – Hlinsko 2:0

Fakta – branky: 3. Trnka, 82. Čada. Rozhodčí: Bleša (Chrudim). ŽK: 1:2. Diváci: 120. Poločas: 1:0.

Žamberk: Martinovský – Ulvr, Hrabík, Molnár, V. Huška – P. Huška (74. Breda), Franke, Janč (79. T. Kotyza), Dvořák (63. J. Huška) – Čada, Trnka (87. Trejtnar).
Hlinsko: Kopecký – Nevole, Vukliševič, Pelikán, Veselský – Nekvinda (81. Pavliš), R. Cepl, Kaufman, Půlpán (46. Z. Cach) – Jůn (85. Slavík), Hlou­š.

Chrudim B – Lanškroun 0:2

Fakta – branky: 37. Hostovský, 61. Novák. Rozhodčí: Štěrba (Svitavy). ŽK: 4:2. Diváci: 60. Poločas: 0:1.

Chrudim B: Vostradovský – Tlapák, Havránek (85. Hannich), Valda, Malý – Malinský, Hauf, Opina, Kratochvíl (61. Andrle), Žalud (77. Zrůst) – Kroutil (80. Netušil).
Lanškroun: Wendlig – Marek, Skalický, Stasiowski, Vaško – Hostovský (82. Fait), Savych, Novák (89. Pavelka), Smrkal – Richtr, Knápek.

Horní Jelení – Pardubičky 2:2 (PK 8:7)

Fakta – branky: 25. Houžvička, 69. Kaňkovský – 58. Pleskot, 74. Mráz. Rozhodčí: Zavřel (Luže). ŽK: 5:1. Diváci: 280. Poločas: 1:0.

Horní Jelení: Jozl – Komárek, Houžvička, Pinkas, Houžvíček (70. Čermák) – Michálek, J. Velinský, Chadima, Martinec (78. Mile) – Kaňkovský, Hendrych. Pardubičky: Vlček – Martan, Klement, Strnad, Rössler – Froš (75. Čásenský), Mráz, Svoboda, Krejčí – Jiráský, Plesinger (46. Pleskot).

Pořadí: 1. Moravany (16), 2. Lanškroun (15), 3. Holice (14), 4. Choceň (14), 5. Žamberk (13), 6. Svitavy (12), 7. Moravská Třebová (12), 8. Chrudim B (11), 9. Hlinsko (10), 10. Polička (9), 11. Dolní Újezd (9), 12. Třemošnice (9), 13. Litomyšl (9), 14. Pardubičky (8), 15. Horní Jelení (4), 16. Letohrad B (3).