Sice se hrálo za jejich stálé převahy, leč góly nemohli dát ani z největších šancí, čtyřikrát trefili brankovou konstrukci! Soupeř hrozil ojediněle, ale pokud už, byla jeho koncovka smrtící.

Návrat Kamenné Horky na fotbalovou scénu úspěchem neskončil, Mladějov totiž její nadšení zchladil čtyřmi gólovými „hřebíky“ do poločasu. V Březové bylo zlomových úvodních dvacet minut, domácí v tu dobu vedli nad Čistou 3:0 a položili základ k výhře.

Zvítězili i ostatní sestoupivší z okresního přeboru, jak Sebranice, tak Rohozná však musely o body moc těžce bojovat.

Na svoji premiéru v novém soutěžním ročníku si ještě počká Koclířov, na který nyní připadl volný los.

1. KOLO:

Borová – Třebařov 1:3 (0:1). Branky: 60. vlastní (Morávek) – 43. Vybíral, 59. D. Maleňák, 66. Hlubinka. Březová nad Svitavou – Čistá 3:1 (3:0). Branky: 6. Jež (PK), 11. Macek, 20. Stupka – 56. Novák. Sebranice – Trstěnice 2:1 (0:1). Branky: 65. Hájek, 75. vlastní (Hladík) – 33. Pechr. Moravská Třebová C – Kunčina B 2:0 (0:0). Branky: 54. Sedlák, 71. Štrajt. Kamenná Horka – Mladějov 1:4 (0:4). Branky: 63. Kučírek (PK) – 11. Suchý, 28. vlastní (Dokoupil), 41. Kudyn, 44. Seryn. Rohozná – Boršov 2:1 (1:1). Branky: 15. Savočka (PK), 87. Fuchs – 30. Vyhnánek.